Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Tempo Cup Praha,  20.6.  2015,                                                                             14. místo       

Sestava:  Lurenc L. - Brož, Kočnar, Kuneš, Lubas, Svatoš, Vik, Vítek, Jirout O., Jirout M., Lorenc M.

http://www.fctempo.cz/tempocup

Sezónu 2014-15 jsme zakončili v SO 20.6. účastí na kvalitně obsazeném turnaji Tempo Cup v Praze.

Chybějící členy standartní sestavy doplnili bratrské dvojice Lorenců a Jiroutů z Broumova, za což klukům i rodičům velmi děkujeme.

 

Po pozitivním a nadějném záblesku fotbalovosti, kterým jsem se prezentovali před měsícem na turnaji v Hlinsku, jsme odjížděli s očekáváním, jak dopadne konfrontace s tými převážně z hlavního města a okolí.

Celkem 16 účastníků bylo rozděleno do čtyř skupin, první tři týmu z každé skupiny se utkali o pořadí na 1.-12. místě a čtvrtí ze skupin o konečné umístění na 13.-16.místě.

Jednotlivé zápasy se hráli 2x12min.

 

Los nám v základní skupině přidělil ABC Braník, SK Kladno a Bohemians 1905.

Srovnání s realitou dopadlo tak, že jsme v základní skupině nezískali ani bod, v případě zápasů s Braníkem a Bohemians 1905 naprosto zaslouženě, v případě vyrovnanného zápasu s Kladnem vinnou neproměňování vyložených šancí.

 

V mezičase mezi základními skupinami a skupinami o umístění probíhali dovednostní soutěže, kde nás velmi dobře reprezentovali Kuba Svatoš (dribling), Filda Brož (střelba na přesnost) a Áďa Kočnar (slalom).

Kubajs s Fildou prohráli v rozřazovacích kolech jen o chlup s pozdějšími celkovými vítězi a i Áďa byl mezi slalomovými brankami jako Ondra Bank na sjezdovce.

 

Ve skupině o umístění na 13.-16.místě jsme postupně narazili na domácí Tempo B, FŠ Třebíč a Baník Sokolov s hodnocením 1-1-1, což v konečném zúčtování znamenalo celkové 14.místo.

 

Sezóna je za námi, ale dva měsíce prázdnin před dveřmi, tak doufejme, že i přes tento výsledkový neúspěch zůstane fotbalový míč pro všechny tím nejlepším letním parťákem.

 

Základní skupina:

FK Náchod - ABC Braník  3:7   (0:3)                Vítek 2, Kuneš

 

FK Náchod - SK Kladno  1:2    (0:1)                 vlastní

FK Náchod - Bohemians Praha  1:6  (0:2)       Jirout Mazlik

Skupina o 13.-16.místo:

FK Náchod - FŠ Třebíč  2:2   (0:1)                    Vítek 2 (pen., Kuneš)

 

FK Náchod - FC Tempo Praha B  4:3  (2:2)       Lubas (Kočnar), Lorenc (Vik), Svatoš (Brož), Kuneš (Vik)

 

FK Náchod - FK Baník Sokolov 3:4   (1:2)         Brož, Kuneš, Brož (Kuneš)                

Talent Cup Hlinsko,  8.5.2015,                                                                             5. místo

 

Sestava: Matyska - Blažek, Brož, Hypšman, Kočnar, Kuneš, Lubas, Svatoš,Vítek

 

Foto zde: http://fknachod2004-2005.rajce.idnes.cz/Turnaj_Hlinsko_8.5.15

 

Stejně jako 1.Máj, tak i druhý květnový svátek jsme strávili aktivně a to účastí na tradičním turnaji Talent Cup v Hlinsku.

 

Na rozdíl od minulého týdne, kdy jsme se v rámci EON Cupu konfrontovali především s týmy z okresu Náchod, nás tentokrát čekaly zápasy s týmy z Pardubicka, Vysočiny, jižní Moravy, doplněné sešívanou návštěvou z Prahy.

 

Turnaj se hrál systémem 4 skupin po čtyřech týmech, první dva postupovali do finálové skupiny o 1.-8. místo, zbývající do skupiny o 9.-16. místo, kde se hrálo shodně systémem každý s každým, takže na kluky čekalo celkem 9 zápasů/15 min tzn. krásné více jak dvě hodiny fotbalu na perfektně připraveném přírodním trávníku pod dohledem celodenního sluníčka.

 

Hlavním úkolem, který jsme si v návaznosti na náš výkon v minulém týdnu před začátkem turnaje dali, bylo výrazně zlepšit celkovou aktivitu na hřiští a přidat výrazně větší kus fotbalovosti, takže s heslem "kopou se brambory, my hrajeme fotbal" jsme vyrazili na naše soupeře v základní skupině v pořadí ..Sparta Brno, FK Havlíčkův Brod a FK Pardubice.

 

Po důležitém vítězství v prvním zápase, kdy jsme se jako tradičně rozkoukávali, jsme proti Havl.Brodu vyzkoušeli variantu, kdy obvyklí útočníci byli tentokrát v obraně a naopak. Patrně z naší strany nejvíce rozpačitý zápas celého turnaje jsme dotáhli do vítězného konce a s vědomím jistého postupu ze skupiny nás v posledním zápase čekaly těžké Pardubice.

Chtěli jsme uspět, protože vítězství by znamenalo zároveň první body do finálové skupiny.

Zápas se nám povedl a nastartoval šňůru tří zápasů, které snesly nejpřísnější měřítko tzn. se zmíněnými Pardubicemi v základní skupině, fotbalově vždy vysoce kvalitním domácí Hlinskem a Českou Třebovou už ve finálové skupině.

Naše velmi dobré výkony v těchto zápasech stály nejen na aktivitě v útočné fázi, kdy se do snahy o vstřelení gólů zapojovali i všichni obránci, ale také na stejně kvalitní defenzivní práci, kdy jsme byli dostatečně důrazní a především rychle dostupovali soupeře a tím nedopřávali čas na zpracování míče či založení akce.

 

Do dalšího zápasu s pražskou Slávií jsme vstupovali bez respektu, se stejnou taktikou a snahou o aktivní pojetí, ale rychlý úvodní gól v naší brance, v kombinaci s dalšími dvěma něšťastnými brankami a objektivní kvalitou soupeře znamenal naší první porážku.

 

Prohra i v dalším zápase s Jihlavou nás hodně mrzela a způsobila nejen slzy v očích kluků, ale zapříčinila to, že jsme si nakonec nepřivezli medaili, která byla cílem, který jsme si s kluky po základní skupině s troškou zdravého sebevědomí daly. Prohra mrzela především proto, že Jihlava nebyla lepší a my přišli o vítězství až v samotném závěru.

 

Naopak prohra se Svratkou Brno byla zasloužená, protože v tomto zápase nám už nejen docházely síly, ale především zásluhou aktivity a fotbalovosti soupeře jsme celou dobu tahali za kratší konec.

 

Před posledním zápasem se Žďárem n/Sáz., jsme vzhledem k zajímavým výsledkům ve finálové skupině, kdy si týmy brali body různě navzájem, nechtěli ponechat nic náhodě a se snahou o co nejlepší výsledek jsme zmobilizovali všechny zbývající síly a v zápase nedali soupeři žádnou šanci.

 

Výsledkem bylo celkové krásné 5.místo a jak bylo řečeno výše, tak jen nešťastný zápas s Jihlavou nás připravil o umístění na stupních vítězů.

 

S celkovou bilancí 6ti výher a tří proher jsme zanechali v Hlinsku velmi dobrý dojem.

 

Tím nejpodstatnějším z celého turnaje je ale fakt, že jsme odehráli minimálně čtyři nadprůměrné zápasy, kdy jsme byli fotbalově velmi kvalitní a potvrdili si, že kombinace nasazení, fotbalových dovedností (na kterých ale musíme stále hodně pracovat) a snahy vyhrát, nám může do budoucna opět přinést úspěchy i ve srovnání s kvalitními týmy.

 

 

Výsledky:

 

základní skupina:

FK Náchod - Sparta Brno  2:1  Kuneš (Vítek), Blažek

střely na branku - 5:5

 

FK Náchod - Havlíčkův Brod  3:1  Blažek (Hypšman), Vítek (Kočnar), Vítek

střely na branku - 4:5

 

FK Náchod - FK Pardubice  2:1  Kuneš (Vítek), Kuneš (Svatoš)

střely na branku - 5:3

 

Postup z prvního místa, zápas s Pardubicemi se započítával do finálové skupiny.

 

 

finálová skupina o 1.-8.místo:

FK Náchod - FC Hlinsko  4:0  Lubas (Vítek), Vítek (Blažek), Svatoš, Vítek (Brož)

střely na branku - 8:4

 

FK Náchod - Česká Třebová  3:0  Kuneš (Vítek), Vítek, Kuneš (Brož)

střely na branku - 5:3

 

FK Náchod - SK Slavia Praha 1:5  Vítek (Blažek)

střely na branku - 3:6

 

FK Náchod - Vysočina Jihlava  2:3  Blažek, Vítek (Hypšman)

střely na branku - 6:4

 

FK Náchod - Svratka Brno  2:5  Hypšman (Blažek), Vítek

střely na branku - 5:8

 

FK Náchod - Žďár n/S  4:0  Svatoš, Vítek (Blažek), Vítek (Brož), Vítek (Matyska)

střely na branku - 10:0

 

Celkem skóre - 23:16

Celkem střely - 51:38

 

pořadí:

1. místo - SK Slavia Praha         15 bodů

2. místo - FK Pardubice             15 b.

3. místo - FK Vysočina Jihlava    13 b.

4. místo - Svratka Brno               12 b.

5. místo - FK Náchod                 12 b.

atd.až 16.místo

 


1. 5. 2015  EON CUP - Nové Město nad Metují                                                       1. místo

Sestava: Matyska - Brož, Kuneš, Kočnar, Vik, Strnad, Vítek, Svatoš, Blažek, Lubas, Hypšman, Škrypko

                 

FK Náchod - Dvůr Králové     5:2                 Vítek (Škrypko), Svatoš (Brož),  Vítek (Blažek), Kuneš, Svatoš (Blažek)

FK Náchod - MFK Nové Město n/M   2:1       Vítek, Vítek (Blažek)

FK Náchod - FKM Javorka   1:0                   Svatoš (P na Lubase)

FK Náchod - TJ Sokol Stěžery   10:1           Svatoš, Matyska, Blažek (Brož), Brož, Svatoš (Brož), Blažek (Kuneš), Kuneš (Vítek), Kuneš (Blažek), Kuneš (Vítek), Strnad (Brož)

1. místo ve skupině

ČF: FK Náchod - MFK Trutnov   3:3       P2:1                           Vítek (Brož), Vítek (Blažek), Vítek (Kočnar)
Penalty: Svatoš nedal,  Vítek nedal,   Kočnar dal, Blažek dal         //  Matyska 2 chytil

SF: FK Náchod - Jiskra Jaroměř  2:0                                      Vítek (P),   Hypšman (Blažek)

FINÁLE:   FK Náchod - MFK Nové Město n/M   2:0                  Kuneš,   Blažek

Nejlepší brankář Štěpán Matyska

     Již před pár měsíci jsme si jako správní chlapi a sporťáci řekli, že 1.máje nebudeme tentokrát jen líbat děvčata pod rozkvetlou třešní, (protože to můžeme dělat celý zbytek roku), ale pořádně protáhneme těla při fotbálku.
Kvalifikační turnaj v rámci EON Junior cupu 2015, konaný právě v tento den "za humny" v Novém Městě nad Metují, byl proto ideální příležitostí.
A rozkaz zněl jasně ...nejen se zúčastnit, ale pořádně máknout a zkusit se dostat na bednu, což by při celkové účásti 20ti týmů především z okresů Náchod, Trutnov a Hr. Králové znamenalo pořádný úspěch.
 
Turnaj se hrál systémem čtyřech skupin po pěti týmech, první dva z každé skupiny postoupili do čtvrtfinále a následovalo semifinále a finále.
 
Ve skupině nás los svedl dohromady s kluky ze Dvora Králové n/L., Nového Města n/Met., FKM Javorky a Sokola Stěžery.
Jak níže uvedené výsledky ukazují, tak největší hoňkou byla těsná vítězství o gól s Novým Městem (tady nám někteří pořízci z Nováče názorně předvedli, proč je důležité nosit holenní chrániče) a FKM Javorka. Naopak v pohodovém tempu, s chutí a myšlenkami na čtvrtfinále jsme si zastříleli proti klukům ze Stěžer.
 
Po základní skupině jsme si v pauze dali doping v podobě té nejlepší stravy pro sportovce - párku v rohlíku a malinovky a pomalu se chystali na čtvrtfinálového soupeře...MFK Trutnov.
 
Tento zápas měl všechny parametry správného dramatu ... po remíze v základní hrací době jsme šli na penalty, kde jsme i přes dvě nepovedené nakonec slavili vítězství.
 
V semifinále nás čekalo velké překvapení v podobě kluků (a děvčete) z Jaroměře, kteří ve čtvrtfinále porazili pravděpodobně největšího favorita Hlinsko. Před tímhle zápasem jsme si řekli, že už jsme jen kousek od cíle, který jsme si dali a že ze sebe zkusíme vymáčknout poslední zbytky sil, které nám zbývali a přes Jaroměřáky se dostat do finále. V zápase, ve kterém jsme měli více ze hry, jsme to i díky proměněné penaltě (Pavlík jí musel kopat snad z 12ti metrů) dokázali.
 
Před finále jsme už ani neodcházeli z hrací plochy a v podobě hlasitého fandění klukům z Hronova jsme se těšili na poslední zápas dne a vrchol turnaje. V něm jsme stejně jako ve skupině narazili na domácí Nové Město n/Metují, kterému už tentokrát nezbyli síly, aby zkontrolovalo naše holenní chrániče, natož nás nějak výrazně fotbalově potrápilo a my po zásluze zvítězili v celém turnaji a vybojovali si účast v zářijovém celostátním finále, které se hraje v termínu 4. - 6.9. v Roudném u Českých Budějovic. http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/finalove-turnaje/velke-finale.html
 
V rámci slavnostního vyhlášení jsme sklidili zasloužené ovace a kromě účásti na celostatním finále si odnesli i pěknou hromádku věcných ocenění.
 
Závěrem musíme sebekriticky uznat, že celkový úspěch byl spíše vítězstvím slepého mezi tlupou jednookých, než nějakou fotbalovou podívanou a my všichni musíme výrazně zapracovat úplně na všem... nejen na základních fotbalových dovednostech, ale také celkovém nasazení a přístupu k zápasům, bez kterého se fotbal, ani ten mládežnický hrát nedá, protože jinak bychom na celostátním finále byli pouhým komparzem.

Zveřejněno bude: Po. a čt. Náchodský deník, Fotbal v kraji, stránky e.on cup,

Fotogalerie FMK Nové Město n/M.  http://mfknm.cz/fotogalerie/detail/166

         

          


14. 3. 2015  Halový turnaj U10  - Jičín                                                                  1. místo

pořadatel: TJ Sokol Jičíněves,     místo konání: Sportovní areál Jičín
 
V sobotu 14.3. jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročníky 2005 a mladší pořádaného TJ Sokol Jičíněves.
Turnaj za účasti celkem šesti mužstev převážně z regionu Jičínska se hrál ve sportovní hale v Jičíně systémem každý s každým, počet hráčů 4+1, hrací doba jednotlivých zápasů 1x 15 min.
 
Vzhledem k termínu konání jsme chtěli zúročit kvalitní zimní přípravu a fotbal si skutečně užít.
Hlavní pokyny, které kluci dostali, bylo hrát jednoduše, pokud možno formou kombinace po zemi a maximálně aktivně, především na polovině soupeře a před jeho brankou.
Tomu byla přizpůsobena i hra brankářů (Štěpán nám kvůli očkování tentokrát fandil jen z hlediště), kteří se v každém zápase střídali a byli více mnichovským Neuerem, než Kájou z Okresního přeboru.
Posty hráčů v poli jsme v jednotlivých zápasech měnili, takže větší část kluků si v průběhu turnaje vyzkoušela hru brankáře, obránce i útočníka. Všechny pokyny, které jsme si dali, kluci jen s občasným "zdřímnutím" v některých zápasech velmi dobře plnili a výsledkem bylo krásných 29 branek v síti soupeřů (Vojta s Pavlem si to dokonce rozdali na férovku v rozstřelu
o nejlepšího střelce), o které se kluci spravedlivě podělili a především plný počet bodů, který nám zajistil konečné 1.místo v turnaji.
Věříme, že tento výsledek a především záblesky líbivé kombinační hry, budou pro všechny dostatečnou motivací do jarní části sezóny, kterou máme před sebou.
 
Soupiska: Blažek, Brož, Hypšman, Kočnar, Kuneš, Lubas, Strnad, Vítek
 
Trenér:  R. Brož                                Vedoucí mužstva:    M. Kunešová
 
Výsledky:
FK Náchod - Ruprechtice         6:0
FK Náchod - TJ Jičíněves         7:0
FK Náchod - SK Jičín "modrá"  3:0
FK Náchod - Lomnice n./Pop.   7:1
FK Náchod - SK Jičín "bílá"      6:3
 
Skóre celkem: 29:4
 
Střelci celkem:
Blažek a Vítek - 7 gólů (Pavel po rozstřelu nejlepší střelec turnaje)
Brož a Hypšman - 4
Kočnar a Kuneš - 3
Strnad - 1
 
 
Celkové pořadí:
1.   FK Náchod (15 bodů, skóre 29:4)
2.   SK Jičín "bílá" (12 bodů, skóre 17:7)
3.   TJ Jičíněves (9 bodů, skóre 12:12)
4.   Ruprechtice (6 bodů, skóre 10:12)
5.   SK Jičín "modrá" (3 body, skóre 5:12)
6.   Lomnice nad Popelkou (0 bodů, skóre 2:28)

 


Stříbrný víkend pětek

     Na konci jarních prázdnin čekal naše pětky náročný víkendový program - dva mezinárodní turnaje. První velice kvalitně obsazený v Předměřicích, pořádaný FC Hradec Králové a druhý, regionální úrovně, ale pro ročník 2004 v Červeném Kostelci. Na obou akcích se naši kluci předvedli ve velice dobrém světle a jak z Předměřic, tak z Kostelce přivezli stříbrné placky!!!!!!! V obou případech jsme se tak stali nejlepšími českými účastníky:-)

 

8. 2. 2015  Halový turnaj U11 - Červený Kostelec               2. místo

Sestava: Matyska - Kočnar, Lubas, Svatoš, Vik,  Blažek, Vítek, Kuneš, Strnad

V Kostelci jsme se zúčastnili turnaje regionální úrovně, ale pro ročník o rok starší. První zápas se nám příliš nevyvedl a prohráli jsme s domácím výběrem. Nejlepší zápas jsme odehráli proti "pilkarzum"  z Kudowy Zdroj. Opět jediná prohra pozdějšího vítěze. Většinu zápasů jsme byli jasně fotbalovějším týmem. Bohužel se nám nevydařil mač s Českou Skalicí, kde by nám výhra zajistila titul. Soupeř se ale spoléhal na nakopávané balony na své vysoké a urostlé útočníky, což nám dělalo problém. V tomto případě byl rozdíl roku znát, ale to nemůžeme našim klukům vyčítat. Důležité je, že my chceme hrát fotbal!!! V posledním utkání jsme opět nedali soupeřům šanci a završili tím úspěšný stříbrný víkend. Jen tak dál kluci:-)

 FK Náchod B – TJ Červený Kostelec                0:2         

FK Náchod B Kudowa Zdroj                           1:0       Blažek

FK Náchod BÚpice                                      4:0       Blažek (Vik), Vik (Blažek), Vik (Blažek), Strnad (Vítek)

FK Náchod BFK Náchod A - 04                   1:0       Strnad (Vítek)

FK Náchod B MFK Nové Město n/Met.           2:0       Vítek, Svatoš

FK Náchod B – RSCM Rozkoš                         0:3      

FK Náchod B Kocbeře                                  4:0       Lubas (Blažek), Vítek, Kuneš (Blažek), Blažek

Konečné pořadí:

1. Kudowa Zdroj                                                             Štěpán Matyska byl vyhlášen
2. FK Náchod  B - 05                                                     nejlepším brankářem turnaje  cheeky                
3. RSCM Rozkoš                                                 
4. TJ Červený Kostelec                                                              Gratulujeme !!!
5. MFK Nové Město n/Met.
6. FK Náchod  A - 04
7. Úpice
8. Kocbeře
 
               

7. 2. 2015  Halový turnaj U10 - Předměřice n/L - pořadatel FC Hradec Králové               2. místo

Sestava: Matyska - Kočnar, Lubas, Svatoš, Vik,  Blažek, Vítek, Kuneš, Brož,

  Kvalitně obsazený turnaj za účasti přípravek ligových týmů jsme brali hlavně jako test a možnost poměřit se se špičkovými týmy. Poctivými výkony a nasazením jsme sbírali jedno vítězství za druhým a najednou jsme se ocitli v situaci, že hrajeme o medaile. Velice kvalitní utkání jsme odehráli jak proti pozdějším vítězům ze Slask Wroclaw, které jsme jako jediní porazili, ale i Bratislavě a Hradci Králové. Jedinou porážku nám připravila velice dobře hrající Mladá Boleslav, ikdyž jsme jí výhru usnadnili hlavně sami.                                                                                                                             V posledním utkání proti bílému Hradci Králové jsme byli postaveni před jasnou situaci: výhra znamenázlato, remíza stříbro a prohra bronz!!! Kdo by to ještě ráno čekal :-) . Hra se přelévá ze strany na stranu, ale vedení se ujímá soupeř. Když už se zdálo, že poprvé v turnaji nevstřelíme gól, trenér odvolává brankáře a hrajeme power - play. Pár sekund před sirénou se nám podaří vyrovnat a následoval gejzír radosti na hříšti i na tribuně :-). Byla to taková stříbrná tečka se zlatou příchutí.

FK Náchod – Výběr OFS HK                         2:1       Matyska (Vik), Kočnar  

FK NáchodSlask Wroclaw                         2:1       KočnarKuneš (Blažek)

FK NáchodDomino Bratislava                     2:1       Blažek (Brož), Vítek (Svatoš)

FK Náchod – FK Baumit Jablonec                  2:2       Matyska, Blažek (Kuneš)

FK Náchod FK Mladá Boleslav                    2:3       Vítek (Svatoš), Kuneš (Blažek)

FK Náchod – FC Hradec Králové - černí          2:1       Vítek (Svatoš), Svatoš (Vik)

FK Náchod FC Hradec Králové - bílí             1:1       Svatoš

Konečné pořadí:

1. Slask Wroclaw                                                   Štěpán Matyska byl vyhlášen
2. FK Náchod                                                       nejlepším brankářem turnaje  cheeky                
3. FK Mladá Boleslav                                                 
4. Domino Bratislava                                                              Gratulujeme !!!
5. FK Baumit Jablonec
6. FC Hradec Králové - černí
7. FC Hradec Králové - bílí
8. Výběr OFS Hradec Králové
 
                        
 
 

18. 1. 2015  Halový turnaj U10 - Skuteč                                                         5. místo

Sestava: Matyska - Vik, Lubas, Svatoš, Vítek, Kuneš, Brož, Blažek

Zápasy ve skupině:

FK Náchod – FC Jihlava                          0:4        

FK NáchodFK Hlinsko červená             4:5       Vítek (Blažek), vlastní (Blažek), Kuneš (Blažek), vlastní (Blažek) 
                                                                         - vše z aut. vhazování  !                                         

FK NáchodTJ Lanškroun                      3:1       Vítek (Brož), Lubas (Blažek), Svatoš (Kuneš)

 

Skupina o 5. - 8. místo:

FK Náchod – SK Slatiňany                      7:0        Brož (Kuneš), BrožVítek (Kuneš), Vítek, Kuneš (Brož), Brož (Svatoš), Vítek (Blažek)

FK Náchod SK Štoky                           6:0        Svatoš (Blažek), Blažek, Lubas (Blažek), Blažek, Lubas (Kuneš), Matyska (pen.)  


Konečné pořadí:

1. FC Hlinsko červená                                                   Štěpán Matyska byl vyhlášen
2. FC Havl. Brod                                                          nejlepším brankářem turnaje  cheeky.                              
3. FC Hlinsko červená
4. FC Jihlava                                                                         Gratulujeme !!!
5. FK Náchod
6. SK Slatiňany
7. SK Štoky
8. TJ Lanškroun

 

Halový turnaj v Úpici 13.12. 2014   pro roč.2004

FK Náchod 04 3.místo   Kumprecht - Čejchan, Vlk, Kácovská, Rosecký, Cvrček, Zabrzeski, Čechura                                  
FK Náchod 05 5.místo   Matyska - Kočnar, Lubas, Kuneš, Brož, Svatoš, VítekFK Náchod 05 - Jiskra Hořice  1:4       Lubas (Kočnar)

FK Náchod 04 - Úpice/Rtyně   7:2       Čejchan (Rosecký), Cvrček (Čejchan), Oli (Vlk), Oli, Oli, vlastní (Čechura), Oli (Cvrček)

FK Náchod 04 - Sokol Zábrodí  8:0      Cvrček (Čechura), Čejchan (Vlk), Oli (Čejchan), Čejchan (Vlk), Cvrček, Oli, Čejchan (Kácovská), Cvrček (Čejchan)

FK Náchod 05 - FK Trutnov A  1:3        Svatoš

FK Náchod 04 - Jiskra Hořice  3:0        Cvrček (Čechura), Čejchan (Kumprecht), Čejchan (Kácovská)

FK Náchod 05 - FK Trutnov B  0:3

FK Náchod 04 - FK Náchod 05  1:0     Čejchan

FK Náchod 05 - Úpice/Rtyně  6:1         Svatoš (Lubas), Svatoš (Kuneš), Svatoš (Kočnar), Brož, Lubas, Vítek (Kuneš)

FK Náchod 04 - FK Trutnov A  2:3        Čejchan, Čejchan

FK Náchod 05 - Sokol Zábrodí   11:0     Kuneš (Brož), Brož (Kuneš), Brož (Svatoš), Svatoš (Matyska), Vítek (Lubas), Vítek (Kuneš), Lubas (Vítek), Vítek, Kočnar, Brož (Kočnar), Brož (Kuneš)

FK Náchod 04 - FK Trutnov B    1:2          Kácovská (Čejchan)

Pořadí:
1. FK Trutnov A
2. FK Trutnov B
3. FK Náchod 04
4. Jiskra Hořice
5. FK Náchod 05
6. Úpice/Rtyně
7. Sokol Zábrodí

NEJLEPŠÍM STŘELCEM TURNAJE SE STAL Adam ČEJCHAN - 9 branek - Gratulujeme !

 


Mikulášský turnaj roč.2005 Jablonec nad Nisou 6.12.2014                                               6.místo

Sestava:  Matyska - Blažek, Brož, Kočnar, Vik, Vítek, Lubas, Strnad


skupina:
FK Náchod - FK Baumit Jablonec B     6:0   Vítek, Brož, Vik (Blažek), Strnad (Brož), Strnad (Brož), Lubas (Blažek)

FK Náchod - FK Pardubice                  0:3

FK Náchod - TJ Jičíněves                    2:0    Blažek, Blažek (Vítek)

FK Náchod - FC Slovan Liberec           0:0

3.místo ve skupině, stejný počet bodů jako Liberec, ale méně vstřelených branek

o 5.místo
FK Náchod - FAPV Děčín                    2:2  P2:3   Blažek, Strnad (Blažek)
Penalty: Lubas neproměnil, Vítek, Brož proměnili
 

Konečné pořadí:

1. FK Baumit Jablonec A
2. FC Slovan Liberec
3. FK Mladá Boleslav
4. FK Pardubice
5. FAPV Děčín
6. FK Náchod B
7. 8. 9. 10 ......

 


29. 11. 2014  Turnaj U10 - Náchod  - halový turnaj (pořadatel MFK Nové Město n/Met.)          3. a 5. místo

Sestava A: Kuneš - Kočnar, Vik J., Brož, Blažek, Hypšman, Hladík

Sestava B: Matyska - Kácovská, Strnad, Stránský, Vítek, Svatoš, Lubas

FC Náchod A – MFK Nové Město n/Met.B             6:0      Brož (Blažek), Blažek (Vik), Hypšman (Hladík), Hypšman (Hladík), Blažek, Brož (Blažek)

FK Náchod A FC Wroclaw Academy                  4:3      Brož (Blažek), Brož (Vik), Brož, Kočnar (Brož)

FK Náchod AFC Hradec Králové                        0:9

FK Náchod AFK Náchod B                              2:2      Blažek (Vik), Hypšman

FK Náchod A – TJ Dvůr Králové nad Labem           4:1       Kuneš (Blažek), Blažek (Vik), Kočnar, Vik (Hypšman)

FK Náchod A – MFK Nové Město n/Met.A             1:7       Brož (Hypšman) 

 

FK Náchod B – MFK Nové Město n/Met.B             2:0      Svatoš (Vítek), vlastní

FK Náchod B FC Wroclaw Academy                  x:x      ????

FK Náchod BFC Hradec Králové                        0:8

FK Náchod BFK Náchod A                              2:2      Vítek (Svatoš), Svatoš (Vítek)

FK Náchod B – TJ Dvůr Králové nad Labem           4:1       Vítek, Vítek, Svatoš (Kácovská), Lubas

FK Náchod B – MFK Nové Město n/Met.A             5:7      Svatoš (Vítek), Svatoš (Vítek), Svatoš, Vítek (Svatoš), Vítek  

 

Konečné pořadí:

1. MFK Nové Město nad Metují A
2. FC Hradec Králové
3. FK Náchod A
4. FC Wroclaw Academy
5. FK Náchod B
6. TJ Dvůr Králové nad Labem
7. MFK Nové Město nad Metují B

                 Individuální ocenění:          Nejlepší brankář turnaje: Jan Kuneš

 


16. 8. 2014 Turnaj SP - Červený Kostelec

Pro ročník 2005 to byl první turnaj na větším hřišti a systém 7+1.

Sestava A: Patřičný - Vlk, Kácovská, Čechura, Vítek, Škrypko, Rosecký, Jirout M., Jirout O.,

FK Náchod A - Jiskra Česká Skalice      0:0   

FK Náchod A - FK Náchod B                 1:1     Škrypko

FK Náchod A - TJ Červený Kostelec      1:1     Vítek

FK Náchod A - MFK Nové Město n/M      4:1    Rosecký, Vítek, Čechura, Rosecký

 

Sestava B: Matyska - Vik, Svatoš, Kuneš, Kočnar, Strnad, Čejchan, Stránský, Blažek

FK Náchod B - Jiskra Česká Skalice      0:0   

FK Náchod B - FK Náchod A                 1:1     Svatoš

FK Náchod B - TJ Červený Kostelec      2:0     Kočnar, Kuneš

FK Náchod B - MFK Nové Město n/M     3:2     Kočnar 2x, Kuneš

 

Konečné pořadí:

1. FK Náchod B
2. FK Náchod A
3. Jiskra Česká Skalice
4. TJ Červený Kostelec
5. MFK Nové Město nad Metují

Nejlepší střelec turnaje: Adam Kočnar - gratulujeme !


Regenerace v nově vybudované místnosti pro rehabilitaci a regeneraci našich hráčů.

              

 


Soustředění                              Datum: 27. 7. - 2. 8. 2014             Místo: Křinice u Broumova

Soustředění začalo v neděli. Po příjezdu jsme se ubytovali v bývalé škole v Křinicích u Broumova. K večeři jsme měli kuře na paprice a bylo výborné. Večer jsme byli na zahradě v areálu, kde jsme hráli fotbálek a různé hry, volná zábava nás neutahala a tak jsme usínali pomalu a trochu zlobili trenéry.

V pondělí byly dvě tréninkové jednotky. Dopoledne byl trénink dle metody Coerver coaching, zaměření na individuální dovednosti jednotlivce. K obědu dukátové buchtičky J. Odpolední tréninková jednotka byla zaměřena opět na dovednosti jednotlivce, ovšem již pod větším tlakem pro starší ročníky. Nejmladší se zaměřili na koordinaci pohybu. Trenéři jsou utahaní, kluci si na chvilku odpočinou a už zase utíkají na zahradu, kde dovádějí. Zatím super. Zdravíme tatínky a maminky.

Čtvrtý den soustředění pro ročníky 2002-2005 je za námi. Počasí je přímo senzační. S ubytováním a všemi službami, které nám zajišťuje Obec Křinice jsme maximálně spokojeni. Zatímco jsme první dny byli pouze na hřišti, dnes odpoledne byl program jiný. Mladší kluci šli po obědě na výlet do Broumovských stěn. Starší ročníky hrály přátelské utkání v Broumově s místním Slovanem a zápas se nám moc nepovedl. Ve čtvrtek jdou do skal starší kluci. Nálada je výborná, jen občas někoho bolí bříško.

V pátek Vás očekáváme rodičové.!!! Příjezd okolo 17-18 hod. Zajistíme pro Vás pití-pivo a víno. Dětem zajistíme párky na opékání. Rodičové si mlsání zajistí sami. Spaní ve stanech, spacácích či na budově, místo bude. Tak se těšíme. Ahóóój…….

                         

TOPlist