Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BUDE PROBÍHAT V TERMÍNU 11-13.LEDNA (PÁ-NE) http://chalupausupa.cz/ v DEŠTNÉM 

JE NUTNÉ SI ZAJISTIT (VYPŮJČIT BĚŽKY) sníh bude.

CENA JE NA 2 NOCI S PLNOU PENZÍ 1100KČ.+100KČ NA VÝPOMOCNÉ VĚCI (vosky,škrapky,oleje atd.) CELKOVÁ CENA 1200KČ.

PLNÁ PENZE: SNÍDANĚ(Švédský stůl),OBĚD,(teplá)VEČEŘE, DRUHÁ VEČEŘE.

ODJEZD Z NÁCHODA BUDE V PÁTEK(na čase se domluvíme) 

ODJEZD Z DEŠTNÉ BUDE V NEDĚLI V PODVEČER.(na čase se domluvíme)

 

INFO NA ČÍSLE 773 166 995 Šedivý

OBLEČENÍ NA BĚŽKY +  TEPLÉ OBLEČENÍ:PODVLÍKAČKY,TEPLÁKY NA TRÉNOVÁNÍ,FUNKČNÍ PRÁDLO,MIKINA,ZIMNÍ BUNDA,PODZIMNÍ BUNDA, ČEPICE,RUKAVICE,BOTY NA BĚHÁNÍ ( TURFY )
OBLEČENÍ NA CHATU: KRAŤASY,PŘEZŮVKY,TRIČKA,TEPLÁKY,MIKINA,PONOŽKY a S SEBOU KDO MÁ TAK I ČELOVKU!!!
Kdo potřebuje půjčit běžky, tak v radical Náchod máme slevy. 

UTrenér:                   Jan Hubka           720963836        hubka.jan@gmail.com

Vedoucí týmu:  

Případné omluvenky směřujte prosím přímo na trenéra


Prosím všechny hráče, aby nezapoměli přinést kopii zdravotní prohlídky na TJ nebo zaslat naskenovanou na nejmano@seznam.cz

Týdenní plán: 

 

Den Datum Čas Náplň Místo Info
Pondělí 14.1.2019 16:15-  17:45 Trénink Běloves Umt
Úterý 15.1.2019 07:15 - 08:30 Raňák Plhov hala Žáci ZŠ Plhov
Středa 16.1.2019 16:15 - 17:45

Trénink

ZMĚNA!!! Běloves

Umt

Čtvrtek 17.1.2019 16:15 - 17:45 Trénink Plhov Hala
Pátek 18.1.2019        
Sobota 19.1.2019        
Neděle 20.1.2019      

 

 

Plánované akce a turnaje:

11-13.1.2019           Soustředění Deštné v O.h

10.2.2019                9:00                       Halový turnaj Náchod Plechárna

http://fotbaloveturnaje.websnadno.cz/Halove-turnaje-20182019.html

23.2.2019               13:30            PU: Polonia-Stal Swidnica    3x20´ Běloves   UMT  

 

Zimní příprava 2019

 

Datum Den Čas Program Místo Info
1.1.2019 Út        
2.1.2019 St        
3.1.2019 Čt        
4.1.2019        
5.1.2019 So        
6.1.2019 Ne        
7.1.2019 Po        
8.1.2019 Út        
9.1.2019 St   Začátek zimní přípravy Plhov  
10.1.2019 Čt        
11.1.2019   Zimní soustředění  Deštné v Orl. h.  
12.1.2019 So   Zimní soustředění  Deštné v Orl. h.  
13.1.2019 Ne   Zimní soustředění  Deštné v Orl. h.  
14.1.2019 Po        
15.1.2019 Út        
16.1.2019 St        
17.1.2019 Čt        
18.1.2019        
19.1.2019 So        
20.1.2019 Ne 12:00 - 14:00 PU: Soupeř v jednání ??? UMT Běloves  
21.1.2019 Po        
22.1.2019 Út        
23.1.2019 St        
24.1.2019 Čt        
25.1.2019        
26.1.2019 So        
27.1.2019 Ne        
28.1.2019 Po        
29.1.2019 Út        
30.1.2019 St        
31.1.2019 Čt        
1.2.2019        
2.2.2019 So   Halový turnaj Třebeš HK Třebeš  
3.2.2019 Ne        
4.2.2019 Po        
5.2.2019 Út        
6.2.2019 St        
7.2.2019 Čt        
8.2.2019        
9.2.2019 So        
10.2.2019 Ne 9:00 Halový turnaj Náchod Plechárna  
11.2.2019 Po        
12.2.2019 Út        
13.2.2019 St        
14.2.2019 Čt        
15.2.2019        
16.2.2019 So 14:00 - 16:00 PU: FKN - FC Nový Hradec UMT Běloves  
17.2.2019 Ne        
18.2.2019 Po        
19.2.2019 Út        
20.2.2019 St        
21.2.2019 Čt        
22.2.2019        
23.2.2019 So 13:30 - 15:00 Miniturnaj: Swidnica (PL) + FKN U11 UMT Běloves  
24.2.2019 Ne        
25.2.2019 Po        
26.2.2019 Út        
27.2.2019 St        
28.2.2019 Čt        
1.3.2019        
2.3.2019 So        
3.3.2019 Ne 16:30 - 18:30 PU: Soupeř v jednání ??? UMT Běloves  
4.3.2019 Po       Jarničky
5.3.2019 Út       Jarničky
6.3.2019 St       Jarničky
7.3.2019 Čt       Jarničky
8.3.2019       Jarničky
9.3.2019 So 9:30 Turnaj Choceň UMT Choceň Jarničky
10.3.2019 Ne       Jarničky
11.3.2019 Po        
12.3.2019 Út        
13.3.2019 St        
14.3.2019 Čt        
15.3.2019        
16.3.2019 So        
17.3.2019 Ne        
18.3.2019 Po        
19.3.2019 Út        
20.3.2019 St        
21.3.2019 Čt        
22.3.2019        
23.3.2019 So upřesníme ČLŽ: FKN - Vysoké Mýto Běloves  
24.3.2019 Ne upřesníme ČLŽ: FKN -. Vysoké Mýto Běloves  
25.3.2019 Po        
26.3.2019 Út        
27.3.2019 St        
28.3.2019 Čt        
29.3.2019        
30.3.2019 So upřesníme ČLŽ: FK Pardubice - FKN Pce - Dolíček  
31.3.2019 Ne upřesníme ČLŽ: FK Pardubice - FKN Pce - Dolíček  

 

Oficiální los České ligy mladších žáků U12 - podzim 2018/2019

Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín  
4. FK Náchod s. r. o. 4:10 FK Kolín, a. s. 02.09.2018Neděle 10:00  
2. FK Náchod s. r. o. 0:12 FK Pardubice 05.09.2018Středa 16:00  
5. FK Mladá Boleslav 11:1 FK Náchod s. r. o. 08.09.2018Sobota 10:00  
6. TJ Svitavy 5:5 FK Náchod s. r. o. 16.09.2018Neděle 10:00  
7. FK Náchod s. r. o. 1:1 MFK Trutnov 23.09.2018Neděle 10:00  
8. RMSK Cidlina Nový Bydžov 8:7 FK Náchod s. r. o. 29.09.2018Sobota 10:00  
9. FK Náchod s. r. o. 4:7 FC Hlinsko 06.10.2018Sobota 10:00  
10. MFK Chrudim 3:0 FK Náchod s. r. o. 13.10.2018Sobota 10:00  
11. FK Náchod s. r. o. 4:4 FK Čáslav, a. s. 21.10.2018Neděle 10:00  
12. FC Sellier & Bellot Vlašim 2:10 FK Náchod s. r. o. 27.10.2018Sobota 10:00  
13. FK Náchod s. r. o. -:- FC Hradec Králové 04.11.2018Neděle 10:00  
1. SK Vysoké Mýto z. s. -:- FK Náchod s. r. o. 11.11.2018Neděle 10:00  
3. SK Polaban Nymburk -:- FK Náchod s. r. o. 17.11.2018Sobota 10:00

V rámci spolupráce s týmem AFK Hronov máme přihlášeno do okresního přeboru mladších žáků i souklubí Hronov/Náchod, za které budou moci nastupovat naši kluci. 

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.09.2018 14:45 Sl Teplice n/M (4) Hronov/Náchod (5) 6:1 Slavoj Teplice n.M.   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.09.2018 10:00 TJ V.Poříčí (8) Hronov/Náchod (5) 13:0 Velké Poříčí   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.09.2018 09:00 Hronov/Náchod (5) SK Babí (6) 3:2p Hronov   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.09.2018 17:00 Zábrodí/V.Jesenice (7) Hronov/Náchod (5) 4:0 Sokol Zábrodí   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.09.2018 09:00 Hronov/Náchod (5) FK B Radvanice v Č. (1) 2:9 Hronov   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.10.2018 16:30 Sp.Police n/M (2) Hronov/Náchod (5) 7:2 Police n. M.   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.10.2018 09:00 Hronov/Náchod (5) VOLNÝ LOS (3) --- Hronov   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.10.2018 10:00 SK Babí (6) Hronov/Náchod (5) 5:0 Babí   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.10.2018 09:00 Hronov/Náchod (5) TJ V.Poříčí (8) 2:4 Hronov   nezahájen
delegace
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.11.2018 09:00 Hronov/Náchod (5) Sl Teplice n/M (4) -- : -- Hronov   nezahájen
delegace
 

 

INFO K PLATBĚ PŘÍSPĚVKŮ + ČÍSLO ÚČTU:

Splatnost do 30.9.2018

Č.ú. : 78-8706480217/0100. Var. s:  12 dle příslušné kategorie a ve zprávě pro příjemce bude uvedeno jméno.                   

 

Příspěvky:       450,- Kč měsíčně /12 měsíců.  - systém úhrad:                                                                             Splatnost: 1.platba 2700 Kč (6.měsíců - leden-červen) do 31.3.2019 

                 2.platba 2700 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

Příspěvky za hráče MIMO „Velký Náchod“ (Na, Hr., Č. S., Č. K., N. M.) – sleva:- 200 Kč/měsíc ..tzn: 250,- 

Splatnost: 1.platba 1500 Kč (6 měsíců - leden-červen) do 31. 3.2019 

                2.platba 1500 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

TOPlist