Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Realizační tým:

Trenéři:              Michal Šedivý      773 166 995      sedivacek5@seznam.cz

                          Ondřej Nejman     724 258 757      nejmano@seznam.cz            

Vedoucí týmu:             


Prosím všechny hráče, aby nezapoměli přinést kopii zdravotní prohlídky na TJ nebo zaslat naskenovanou na nejmano@seznam.cz


 

Týdenní plán: 

 

Den Datum Čas Náplň Místo Info
Pondělí 14.1.2019 16:15-17:45 trénink Běloves UMT  
Úterý 15.1.2019

07:15 - 08:30

Raňák

Plhov hala

Žáci ZŠ Plhov

Středa 16.1.2019 16:15-17:45 trénink Změna!!! běloves UMT!!!

teplé oblečení

Čtvrtek 17.1.2019

16:15-17:45

trénink Plhov HALA  
Pátek 18.1.2019   VOLNO    
Sobota 19.1.2019  

VOLNO

   
Nedělě 20.1.2019 12:00-14:00 PU. soupeř Červený kostelec

sraz 11:15

 

 

Na tomto odkazu můžete sledovat tabulku: https://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=13005

 

 

 

 

 

Datum Den Čas Program Místo Info
1.1.2019 Út        
2.1.2019 St        
3.1.2019 Čt        
4.1.2019        
5.1.2019 So        
6.1.2019 Ne        
7.1.2019 Po        
8.1.2019 Út        
9.1.2019 St 16:15-17:45 Trénink   Plhov-UMT  
10.1.2019 Čt 16:15-17:45 Trénink Plhov-UMT  
11.1.2019   Zimní soustředění  Deštné v Orl. h.  
12.1.2019 So   Zimní soustředění  Deštné v Orl. h.  
13.1.2019 Ne   Zimní soustředění  Deštné v Orl. h.  
14.1.2019 Po 16:15-17:45 Trénink Běloves  
15.1.2019 Út   Volno    
16.1.2019 St 16:15-17:45 Trénink Plhov-UMT  
17.1.2019 Čt 16:15-17:45 Trénink Plhov-hala  
18.1.2019   Volno    
19.1.2019 So   Volno    
20.1.2019 Ne 12:00 - 14:00 PU: Soupeř Červený kostelec UMT Běloves  
21.1.2019 Po 16:15-17:45 Trénink Běloves  
22.1.2019 Út   Volno    
23.1.2019 St 17:00-19:00 PU-TRUTNOV  Trutnov UMT kdo bude mít problém s odjezdem tak dá vědět!!!
24.1.2019 Čt 16:15-17:45 Trénink ???  
25.1.2019        
26.1.2019 So        
27.1.2019 Ne        
28.1.2019 Po        
29.1.2019 Út        
30.1.2019 St        
31.1.2019 Čt        
1.2.2019        
2.2.2019 So        
3.2.2019 Ne 9:00 Halový turnaj Náchod-turnaj se uskuteční pouze podle počtu přihlášených.min 5. v jednání Plechárna  
4.2.2019 Po        
5.2.2019 Út        
6.2.2019 St        
7.2.2019 Čt        
8.2.2019        
9.2.2019 So        
10.2.2019 Ne 14:00 - 16:00 PU: MFK Nové Město nad Metují U15 UMT Běloves Hráno 10+1
11.2.2019 Po        
12.2.2019 Út        
13.2.2019 St        
14.2.2019 Čt        
15.2.2019        
16.2.2019 So 14:00 - 16:00 PU: FKN - FC Nový Hradec UMT Běloves  
17.2.2019 Ne        
18.2.2019 Po        
19.2.2019 Út        
20.2.2019 St        
21.2.2019 Čt        
22.2.2019        
23.2.2019 So 12:00 - 15:00 Miniturnaj: Swidnica (PL) + Trutnov UMT Běloves  
24.2.2019 Ne        
25.2.2019 Po        
26.2.2019 Út        
27.2.2019 St        
28.2.2019 Čt        
1.3.2019        
2.3.2019 So        
3.3.2019 Ne 16:30 - 18:30 PU: Soupeř v jednání ??? UMT Běloves  
4.3.2019 Po       Jarničky
5.3.2019 Út       Jarničky
6.3.2019 St       Jarničky
7.3.2019 Čt       Jarničky
8.3.2019       Jarničky
9.3.2019 So   Halový turnaj Rtyně v Podkrknoší Rtyně v P. Jarničky
10.3.2019 Ne       Jarničky
11.3.2019 Po        
12.3.2019 Út        
13.3.2019 St        
14.3.2019 Čt 16:30 PU: FKN - FCHK U12 Běloves  
15.3.2019        
16.3.2019 So        
17.3.2019 Ne        
18.3.2019 Po        
19.3.2019 Út        
20.3.2019 St        
21.3.2019 Čt        
22.3.2019        
23.3.2019 So upřesníme ČLŽ: FKN - Vysoké Mýto Běloves UMT  
24.3.2019 Ne upřesníme ČLŽ: FKN - Vysoké Mýto Běloves UMT  
25.3.2019 Po        
26.3.2019 Út        
27.3.2019 St        
28.3.2019 Čt        
29.3.2019        
30.3.2019 So upřesníme ČLŽ: FK Pardubice - FKN Pce - Dolíček  
31.3.2019 Ne upřesníme ČLŽ: FK Pardubice - FKN Pce - Dolíček  

 

Oficiální los České ligy mladších žáků - podzim 2018/2019

Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín  
4. FK Náchod s. r. o. 4:8 FK Kolín, a. s. 02.09.2018Neděle 10:00  
2. FK Náchod s. r. o. 2:18 FK Pardubice 05.09.2018Středa 16:00  
5. FK Mladá Boleslav 10:3 FK Náchod s. r. o. 08.09.2018Sobota 10:00  
6. TJ Svitavy 2:12 FK Náchod s. r. o. 16.09.2018Neděle 10:00  
7. FK Náchod s. r. o. 4:11 MFK Trutnov 23.09.2018Neděle 10:00  
8. RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:3 FK Náchod s. r. o. 29.09.2018Sobota 10:00  
9. FK Náchod s. r. o. 3:15 FC Hlinsko 06.10.2018Sobota 10:00  
10. MFK Chrudim 9:2 FK Náchod s. r. o. 13.10.2018Sobota 10:00  
11. FK Náchod s. r. o. 5:2 FK Čáslav, a. s. 21.10.2018Neděle 10:00  
12. FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0 FK Náchod s. r. o. 27.10.2018Sobota 10:00  
13. FK Náchod s. r. o. 2:9 FC Hradec Králové 04.11.2018Neděle 10:00  
1. SK Vysoké Mýto z. s. 11:1 FK Náchod s. r. o. 11.11.2018Neděle 10:00  
3. SK Polaban Nymburk 4:6- FK Náchod s. r. o. 17.11.2018Sobota 10:00

 

 

Splatnost do 31.3.2018

Č.ú. : 78-8706480217/0100. Var. s:  12 dle příslušné kategorie a ve zprávě pro příjemce bude uvedeno jméno.                   

 

Příspěvky:       450,- Kč měsíčně /12 měsíců.  - systém úhrad:                                                                             Splatnost: 1.platba 2700 Kč (6.měsíců - leden-červen) do 31.3.2018  

                 2.platba 2700 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

Příspěvky za hráče MIMO „Velký Náchod“ (Na, Hr., Č. S., Č. K., N. M.) – sleva:- 200 Kč/měsíc ..tzn: 250,- 

Splatnost: 1.platba 1500 Kč (6 měsíců - leden-červen) do 31.3.2018  

                2.platba 1500 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

Č.ú. : 78-8706480217/0100. Var. s:  12 dle příslušné kategorie a ve zprávě pro příjemce bude uvedeno jméno. 

 

TOPlist