Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


    

Kontakty na trenéry:

Trenér:                       Robin Metzner   731 745 238

trenér brankářů:     Libor Vacho    605 101 361

Vedoucí týmu + asistent:         Štěpán Matyska

Info: Prosíme o včasné omlouvání kluků přímo trenérovi.


Prosím všechny hráče, aby nezapoměli přinést kopii zdravotní prohlídky na TJ nebo zaslat naskenovanou na nejmano@seznam.cz


Nominace výběru Královéhradeckého KFS na halový turnaj krajských výběrů U14 Pohár předsedy ŘK FAČR pro Moravu

Blažek Vojtěch – FC Hradec Králové

Chudý Petr – FC Hradec Králové

Hampl Matěj, - FC Hradec Králové

Tobiška Ondřej – FC Hradec Králové

Fejgl Tomáš – FC Hradec Králové

Kareš Tomáš, - FC Hradec Králové

Matyska Štěpán - FK Náchod

Borůvka Dominik – FK Náchod

Dvořáček Adam – RMSK Cidlina

Staněk Vít - RMSK Cidlina

Páv Daniel - MFK Trutnov

 

Náhradníci: Matějíček Jakub, Kočnar Adam - FK Náchod

Trenéři: Martin Štěpán, Ondřej Nejman

Pohár předsedy ŘK FAČR pro Moravu se koná ve dnech 25. a 26.1.2019 v Hluku. Odjezd je dne 25.1.2019 v 7.00h od hlavní brány Všesportovního stadionu v Malšovicích (vchod od Orlice). Sraz nominovaných hráčů je 10 minut před odjezdem. Návrat do Hradce Králové bude 26.1.2019 cca v 18h. Náhradníci se nedostavují, budou povoláni v případě potřeby telefonicky.

Každý hráč si vezme s sebou průkaz zdravotní pojišťovny, obuv vhodnou pro hru v hale (světlá podrážka), chrániče, brankáři celou výstroj, ručník, potřeby pro osobní hygienu, věci na spaní.

Nominace slouží také jako omluvenka do školy. Za uvolnění nominovaných hráčů děkujeme.

V případě zranění, či nemoci, volejte ihned tel. č. 603522967 p. Míla.Neomluvená neúčast bude předána Disciplinární komisi VV KFS Hradec Králové!!!

Václav Andrejs Mgr. Jan Míl

předseda VV Královéhradeckého KFS trenér mládeže Královéhradeckého KFS

 



Týdenní plán:    

DEN DATUM ČAS NÁPLŇ MÍSTO INFORMACE
Pondělí 14.1. 16:15 - 17:45

TJ

UMT BĚLOVES

POZOR ZMĚNA

Úterý 15. 1.

07:15 - 08:30

Raňák

Plhov hala

Žáci ZŠ Plhov

Středa 16. 1. X VOLNO

X

X

Čtvrtek 17. 1.

16:30 - 18:00

TJ

Běloves UMT

X

Pátek

18. 1.

UPŘESNÍM

TJ

ZŠ PLHOV UMT

X

Sobota 19. 1.

8:30 START

LYŽOVÁNÍ

ČERNÁ HORA (JANSKÉ LÁZNĚ)

DOBROVOLNĚ, KDO BY JEL, DEJTE MI VĚDĚT PROSTŘEDNICTVÍM SMS, DĚKUJI.

:-)

Neděle

20. 1.

X

VOLNO

X

X

SLUŽBA TENTO TÝDEN: PAVÍTEK, LUDVA, MAZLIK

Kdo ví, že se nějakého PU/MU nemůže zúčastnit, dejte mi info, prosím, díky. RM


2. 2.     V RÁMCI PU BUDE ZAJIŠTĚNA I PROHLÍDKA STADIONU V OLOMOUCI. Andrův stadion, SRAZ 9:45 NA MÍSTĚ, ZÁPAS OD 10:45, S SEBOU 200 KČ NA OBĚD, SVAČINU.


4. 3. - 10. 3. JARNÍ PRÁZDNINY NÁCHOD -> TJ NORMÁLNĚ BUDOU +VÍKENDOVÉ PU ->POČÍTEJTE S TÍM, PROSÍM


11. 3. - 17. 3. JARNÍ PRÁZDNINY RYCHNOV -> TJ BUDOU + PU V TÝDNU (14.3.) -> POČÍTEJTE S TÍM, PROSÍM.


 

PLÁN PU/ HT* ZIMY 2019, FKN U14 (víkendy)

DATUM DEN ČAS PU/HT SOUPEŘ MÍSTO DOPRAVA NOMINACE SRAZ
5.1. SOBOTA UPŘESNÍM HT ??? BYSTRZYCA KLODZKA AUTA VIZ. VÝŠE 8:30
6.1. NEDĚLE X X X X X X X
12.1. SOBOTA X X X X X X X

13.1.

NEDĚLE 9:00

HT

??? PLECHÁRNA NÁCHOD X

BUDE UPŘESNĚNA,

CCA 8 HRÁČŮ+

BRANKÁŘ

7:15
19.1. SOBOTA 8:30 se otevírá

Lyžování

Dobrovolně

Dejte mi

vědět prostřednictvím

sms, kdo

by jel. :-) 

Černá hora (Janské lázně)

individuálně

auta

-

8:15

na parkovišti pod sjezdovkou

20.1. NEDĚLE              
26.1. SOBOTA              
27.1. NEDĚLE              
2.2. SOBOTA

10:45, NÁSLEDUJE

OBĚD A PROHLÍDKA 

PU SK SIGMA OLOMOUC OLOMOUC HEYRÁK AUTA NA TJ 9:45 V OLOMOUCI
3.2. NEDĚLE X X X X X X X
9.2. SOBOTA 12:00 PU FC HK DÍVKY U17 UMT BĚLOVES X NA TJ 11:00
10.2. NEDĚLE X X X X X X X
16.2. SOBOTA X X X X X X X
17.2. NEDĚLE 12:00 PU HOŘÍNĚVES U15 UMT BĚLOVES X NA TJ 11:00
23.2. SOBOTA X X X X X X X
24.2. NEDĚLE 15:30 PU MFK TRUTNOV UMT BĚLOVES X NA TJ 14:30
2.3. SOBOTA X X X X X X X
3.3. NEDĚLE 11:45 PU ŽAMBERK UMT BĚLOVES X NA TJ 11:00
9.3. SOBOTA X X X X X X X
10.3. NEDĚLE 10:00 PU BROUMOV U15 UMT BĚLOVES X NA TJ 9:00
14.3. ČTVRTEK 18:00 PU FC HK UMT BĚLOVES X NA TJ 17:00
16.3.+17.3. SO + NE X X X X X X VOLNÝ VÍKEND
23.3. SOBOTA X X X X X X X
24.3. NEDĚLE UPŘESNÍM 1. MU FK ČÁSLAV ČÁSLAV BUS NA TJ UPŘESNÍM
30.3. SOBOTA X X X X X X X
31.3. NEDĚLE UPŘESNÍM 2. MU FK JABLONEC ZŠ MOZARTOVA, JABLONEC BUS NA TJ UPŘESNÍM

 

* PU = přátelské utkání

  HT = halový turnaj



Česká divize starších žáků U14 2018/2019 podzim (po kliknutí na výsledek zápasu budete přesměrováni na report z utkání)

Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín  
4. FK Kolín, a. s. 0:4 FK Náchod s. r. o. 01.09.2018Sobota 11:15  
5. FK Náchod s. r. o. 9:1 FK Čáslav, a. s.

08.09.2018Sobota 11:45

HAMRA

 
6. FC Sellier & Bellot Vlašim 7:0 FK Náchod s. r. o. 16.09.2018Neděle 11:45  
8. MFK Chrudim 0:2 FK Náchod s. r. o. 28.09.2018Pátek 11:45  
9. FK Náchod s. r. o. 7:1 SK Benešov z. s.

07.10.2018Neděle 11:45

HAMRA

 
10. RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:2 FK Náchod s. r. o. 14.10.2018Neděle 11:45  
11. FK Náchod s. r. o. 12:0 SK Polaban Nymburk 20.10.2018Sobota 15:15 HAMRA  
1. TJ Sokol Třebeš 0:5 FK Náchod s. r. o. 27.10.2018Sobota 11:45  
3. MFK Trutnov 0:2 FK Náchod s. r. o. 04.11.2018Neděle 11:45  
2. FK Náchod s. r. o. 2:1 FK Jablonec, a. s. 07.11.2018Středa 16:45

ROZLOSOVÁNÍ ČLŽ U13, SK. D, 2017/2018

Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín  
4. FK Náchod s. r. o. 3:9 FK Pardubice 03.09.201712:00  
5. SK Polaban Nymburk 1:11 FK Náchod s. r. o. 10.09.201712:00  
6. FK Náchod s. r. o. 4:9 FK Kolín, a. s. 17.09.201712:00  
7. FK Mladá Boleslav 13:6 FK Náchod s. r. o. 24.09.201712:00  
8. RMSK Cidlina Nový Bydžov 11:1 FK Náchod s. r. o. 01.10.201712:00  
2. FK Náchod s. r. o. 1:10 FC Hradec Králové 04.10.201716:30  
9. FK Náchod s. r. o. 2:5 MFK Trutnov 08.10.201712:00  
10. MFK Chrudim 6:1 FK Náchod s. r. o. 15.10.201712:00  
11. FK Náchod s. r. o. 1:3 FK Čáslav, a. s. 22.10.201712:00  
3. SK Vysoké Mýto z. s. 3:6 FK Náchod s. r. o. 05.11.201712:00  
1. FC Sellier & Bellot Vlašim 9:3 FK Náchod s. r. o. 12.11.201712:00  
12. FK Náchod s. r. o. 5:0 FC Sellier & Bellot Vlašim 25.03.201810:00  
13. FC Hradec Králové 3:3 FK Náchod s. r. o. 01.04.201810:00  
14. FK Náchod s. r. o. 7:7 SK Vysoké Mýto z. s. 08.04.201810:00  
15. FK Pardubice 3:11 FK Náchod s. r. o. 14.04.201810:00  
16. FK Náchod s. r. o. 15:0 SK Polaban Nymburk 22.04.201810:00  
17. FK Kolín, a. s. 4:8 FK Náchod s. r. o. 29.04.201810:00  
18. FK Náchod s. r. o. 6:4 FK Mladá Boleslav 01.05.201810:00  
19. FK Náchod s. r. o. 5:1 RMSK Cidlina Nový Bydžov 16.05.201817:00  
20. MFK Trutnov 3:13 FK Náchod s. r. o. 20.05.201814:00  
21. FK Náchod s. r. o. MFK Chrudim 27.05.201810:00  
22. FK Čáslav, a. s. 3:5 FK Náchod s. r. o. 02.06.201810:00

TABULKA STŘELCŮ TÝMU FKN U14, ČDŽ U14

JMÉNO / PŘEZDÍVKA VSTŘELENÉ BRANKY / VYCHYTANÉ NULY
Štěpán 2
Luky -
Lubíňo  
Žáha  
Sváťa 3
Denda 1
Klakson 1
Míra  
Máca 4
Boras 8
Maty 1
Oli 7
Kočí 5
Lukýno  
Matějda 9
Brobro 4
Bigshock 2

OBLEČENÍ 

MIKINA SE ZIPEM VYCHÁZKOVÁ: (675 - 760 Kč dle velikosti + potisk cca 30kč)

 

MIKINA TRÉNIKOVÁ: (675 - 760 Kč dle velikosti + potisk cca 30 Kč)

KRAŤASY: (300 - 335 Kč dle velikosti)

 

TRIČKO: (250 - 265 Kč dle velikosti + potisk cca 30 Kč)

TEPLÁKY: (510 - 610 Kč dle velikosti)

BUNDA: (760 - 850 Kč dle velikosti + potisk cca 30 Kč)


INFO K PLATBĚ PŘÍSPĚVKŮ + ČÍSLO ÚČTU:

Splatnost do 31.3.2018

Č.ú. : 78-8706480217/0100. Var. s:  13 dle příslušné kategorie a ve zprávě pro příjemce bude uvedeno jméno.                   

 

Příspěvky:       450,- Kč měsíčně /12 měsíců.  - systém úhrad:                                                                             Splatnost: 1.platba 2700 Kč (6.měsíců - leden-červen) do 31.3.2018 

                 2.platba 2700 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

Příspěvky za hráče MIMO „Velký Náchod“ (Na, Hr., Č. S., Č. K., N. M.) – sleva:- 200 Kč/měsíc ..tzn: 250,- 

Splatnost: 1.platba 1500 Kč (6 měsíců - leden-červen) do 31. 3.2018 

                2.platba 1500 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

TOPlist