Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kontakty na trenéry:

Trenér:                       Nejman Ondřej    724 258 757    nejmano@seznam.cz

Asistent + Trenér brankářů:       Libor Vacho        605 101 361

Info: Prosíme o včasné omlouvání kluků přímo trenérům.


Prosím všechny hráče, aby nezapoměli přinést kopii zdravotní prohlídky na TJ nebo zaslat naskenovanou na nejmano@seznam.cz


Děkuji všem rodičům, kteří pomohli na domácím halovém turnaji i v rámci sponzorství a cen do turnaje. Cením si Vaší pomoci a speciální dík patří svaté trojici v kiosku a chlapům u časomíry !!!

Týdenní plán:

 

Den Datum Čas Náplň Místo Info
Pondělí 14.1.2018 16:15 - 17:45 Trénink         UMT Běloves  
Úterý 15.1.2019 07:15 - 08:30  Raňák hala Plhov Žáci ZŠ Plhov
Středa 16.1.2019        
Čtvrtek 17.1.2019 16:30 - 18:00 Trénink UMT Běloves  
Pátek 18.1.2019 16:30 - 18:00 Trénink UMT Plhov  
Sobota 19.1.2019 12:00 PU: FKN - Třebeš UMT Běloves

Sraz: 11:00 v šatně

Neděle 20.1.2019        

 

Kdo ví, že se nějaké akce nemůže zúčastnit, dejte mi info

Plánované akce a turnaje:

Halový turnaj Náchod 13.1.2019 harmonogram

1.

A

8:00

MFK Trutnov

:

FK Náchod bílá

2.

B

8:15

TJ Sokol Hořiněves

:

FK Náchod modrá

3.

A

8:30

Polonia Bystrzyca Klodzka

:

TJ Sokol Železnice

4.

B

8:45

KS Piast Nowa Ruda

:

FK Náchod U14

5.

A

9:00

1.FC Žamberk

:

FK Náchod bílá

6.

B

9:15

MŠK Senec

:

FK Náchod modrá

7.

A

9:30

MFK Trutnov

:

TJ Sokol Železnice

8.

B

9:45

TJ Sokol Hořiněves

:

FK Náchod U14

9.

A

10:00

Polonia Bystrzyca Klodzka

:

1.FC Žamberk

10.

B

10:15

KS Piast Nowa Ruda

:

MŠK Senec

11.

A

10:30

FK Náchod bílá

:

TJ Sokol Železnice

12.

B

10:45

FK Náchod modrá

:

FK Náchod U14

13.

A

11:00

1.FC Žamberk

:

MFK Trutnov

14.

B

11:15

MŠK Senec

:

TJ Sokol Hořiněves

15.

A

11:30

Polonia Bystrzyca Klodzka

:

FK Náchod bílá

16.

B

11:45

KS Piast Nowa Ruda

:

FK Náchod modrá

17.

A

12:00

TJ Sokol Železnice

:

1.FC Žamberk

18.

B

12:15

FK Náchod U14

:

MŠK Senec

19.

A

12:30

MFK Trutnov

:

Polonia Bystrzyca Klodzka

20.

B

12:45

TJ Sokol Hořiněves

:

KS Piast Nowa Ruda

21.

1.-6.

13:05

1A

:

3B

22.

1.-6.

13:20

2A

:

1B

23.

1.-6.

13:35

3A

:

2B

24.

7.-10.

13:50

4A

:

5B

25.

7.-10.

14:05

5A

:

4B

26.

1.-6.

14:20

1A

:

2B

27.

1.-6.

14:35

2A

:

3B

28.

1.-6.

14:50

3A

:

1B

29.

7.-10.

15:05

4A

:

4B

30.

7.-10.

15:20

5A

:

5B

31.

1.-6.

15:35

3A

:

3B

32.

1.-6.

15:50

2A

:

2B

33.

1.-6.

16:05

1A

:

1B

 

 

16:20

Vyhlášení výsledků

 

 

 

 

Vše naleznete dole v tabulce zimní přípravy !!!


PODÁVÁNÍ MÍČŮ NA UTKÁNÍ "A" TÝMU !!!

Jako každý rok čeká na starší žáky podávání míčů na utkání A týmu FK Náchod.

Na každého hráče vyjde podávání 1x, max 2x za půlsezónu. V případě, že se někomu jeho termín nehodí, dohodne si s někým jiným prohození a dá vědět trenérovi Nejmanovi, ať změní v tabulce. 

Sraz je vždy 30 minut před zápasem, kluci se hlásí u hlavního pořadatele, který jim předá lístek na občerstvení - párek v rohlíku + limča. Díky za spolupráci Ondřej Nejman.

Datum Zápas Podavači Podavači Podavači Podavači
8.9.2018 17:00 Benátky n. J. Macek Franc Váňa Žahourek
12.9.2018 17:00 Benefice FKN-Bednář Čechura Rosecký Kočnar Brož
22.9.2018 16:30 Dvůr Králové n. L. Kumprecht Vávrů Kubeček Krulich
6.10.2018 16:00 Slatiňany Vítek Müller Jasanský Lubas
20.10.2018 15:30 Velké Hamry Kudasiewicz Mrowiec Vlášek Cvrček
3.11.2018 14:00 Kolín Matějíček Lukášek Lorenc Matyska
10.11.2018 14:00 Olympia Hlaváček Svatoš Mucha Borůvka

 

Česká liga starších žáků U15 2018/2019 podzim:

Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín  
4. FK Kolín, a. s. 2:4 FK Náchod s. r. o. 01.09.2018Sobota 09:30  
5. FK Náchod s. r. o. 3:2 FK Čáslav, a. s.

08.09.2018Sobota 10:00

HAMRA !!!

 

 

 
6. FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 FK Náchod s. r. o. 16.09.2018Neděle 10:00  
8. MFK Chrudim 7:0 FK Náchod s. r. o. 28.09.2018Pátek 10:00  
9. FK Náchod s. r. o. 2:1p SK Benešov z. s. 07.10.2018Sobota 10:00  
10. RMSK Cidlina Nový Bydžov 6:0 FK Náchod s. r. o. 14.10.2018Neděle 10:00  
11. FK Náchod s. r. o. 1:0 SK Polaban Nymburk

20.10.2018Sobota 13:30 HAMRA

 

 
1. TJ Sokol Třebeš 2:1 FK Náchod s. r. o. 27.10.2018Sobota 10:00  
3. MFK Trutnov 4:2 FK Náchod s. r. o. 04.11.2018Neděle 10:00  
2. FK Náchod s. r. o. 0:6 FK Jablonec, a. s. 07.11.2018Středa 15:00

 

Zimní příprava 2019

Datum Den Čas Program Místo Info
1.1.2019 Út        
2.1.2019 St        
3.1.2019 Čt 16:30 - 18:00 Trénink Plhov hala  
4.1.2019        
5.1.2019 So   Halový turnaj Bystrzyca Klodzka Bystrzyca Klodzka  
6.1.2019 Ne        
7.1.2019 Po   Individuální výběh 20 minut    
8.1.2019 Út 16:30 -18:00 Trénink Běloves terén  
9.1.2019 St        
10.1.2019 Čt 16:30 - 18:00 Trénink Plhov hala  
11.1.2019 16:00 - 17:30 Trénink Studio + výběh  
12.1.2019 So        
13.1.2019 Ne 9:00-16:00 Halový turnaj Náchod-Plechárna  
14.1.2019 Po 16:15 - 17:45 Trénink Běloves UMT  
15.1.2019 Út        
16.1.2019 St        
17.1.2019 Čt 16:30 - 18:00 Trénink Běloves UMT  
18.1.2019 16:30 - 18:00 Trénink Plhov UMT  
19.1.2019 So 12:00       PU: FKN - Třebeš Běloves UMT  
20.1.2019 Ne        
21.1.2019 Po        
22.1.2019 Út        
23.1.2019 St        
24.1.2019 Čt     Plhov hala  
25.1.2019        
26.1.2019 So   VOLNÝ VÍKEND    
27.1.2019 Ne   VOLNÝ VÍKEND     
28.1.2019 Po        
29.1.2019 Út        
30.1.2019 St        
31.1.2019 Čt     Běloves UMT  
1.2.2019        
2.2.2019 So 10:00 PU: Třebechovice - FKN Dobruška UMT  
3.2.2019 Ne        
4.2.2019 Po        
5.2.2019 Út        
6.2.2019 St        
7.2.2019 Čt     Plhov hala  
8.2.2019        
9.2.2019 So v jednání PU: Piast Nowa Ruda - FKN Nowa Ruda  
10.2.2019 Ne v jednání PU: Piast Nowa Ruda - FKN Nowa Ruda  
11.2.2019 Po        
12.2.2019 Út        
13.2.2019 St        
14.2.2019 Čt     Běloves UMT  
15.2.2019        
16.2.2019 So        
17.2.2019 Ne 13:30 PU: FKN - Hořiněves U17 Běloves UMT Potvrzeno
18.2.2019 Po        
19.2.2019 Út        
20.2.2019 St        
21.2.2019 Čt     Plhov hala  
22.2.2019        
23.2.2019 So        
24.2.2019 Ne 14:00 PU: FKN - MFK Trutnov  Běloves UMT Potvrzeno
25.2.2019 Po        
26.2.2019 Út        
27.2.2019 St        
28.2.2019 Čt     Běloves UMT  
1.3.2019        
2.3.2019 So        
3.3.2019 Ne 10:00 PU: FKN - ? Běloves UMT  
4.3.2019 Po       Jarničky
5.3.2019 Út       Jarničky
6.3.2019 St       Jarničky
7.3.2019 Čt     Plhov hala Jarničky
8.3.2019       Jarničky
9.3.2019 So 12:00 PU:FKN - Č.Kostelec U17 (pohár) Běloves UMT Potvrzeno
10.3.2019 Ne       Jarničky
11.3.2019 Po        
12.3.2019 Út        
13.3.2019 St        
14.3.2019 Čt        
15.3.2019        
16.3.2019 So 9:00 PU: FKN - Velká Jesenice U17 (pohár) Běloves UMT Potvrzeno
17.3.2019 Ne        
18.3.2019 Po        
19.3.2019 Út        
20.3.2019 St        
21.3.2019 Čt        
22.3.2019        
23.3.2019 So   Česká divize žáků - FK Čáslav - FKN Čáslav  
24.3.2019 Ne   Česká divize žáků - FK Čáslav - FKN Čáslav  
25.3.2019 Po        
26.3.2019 Út        
27.3.2019 St        
28.3.2019 Čt        
29.3.2019        
30.3.2019 So   Česká divize žáků - FK Jablonec - FKN Jablonec n. Nisou  
31.3.2019 Ne   Česká divize žáků - FK Jablonec - FKN Jablonec n. Nisou  

INFO K PLATBĚ PŘÍSPĚVKŮ + ČÍSLO ÚČTU:

Č.ú. : 78-8706480217/0100. Var. s:  15 dle příslušné kategorie a ve zprávě pro příjemce bude uvedeno jméno.                   

 

Příspěvky:       450,- Kč měsíčně /12 měsíců.  - systém úhrad:                                                                             Splatnost: 1.platba 2700 Kč (6.měsíců - leden-červen) do 31.3.2018  

                 2.platba 2700 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

Příspěvky za hráče MIMO „Velký Náchod“ (Na, Hr., Č. S., Č. K., N. M.) – sleva:- 200 Kč/měsíc ..tzn: 250,- 

Splatnost: 1.platba 1500 Kč (6 měsíců - leden-červen) do 31.3.2018

                2.platba 1500 Kč (6.měsíců - červenec-prosinec) do 30.9.2018

Viz oddílové příspěvky zde: 

http://fknachod.sklub.cz/aktuality/detail/584-oddilove-prispevky-na-rok-2018

 

bude upřesněno

 

TOPlist