Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 


3. MU (17. 9. 2017)

FKN U13 X FK KOLÍN U13


2. MU (9.9.2017)

POLABAN NYMBURK U13 X FKN U13    1:11

( Svatoš, Macek, 3x Váňa, 2x Kočnar, Brož, Borůvka, Lukášek, Žahourek)

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Kuneš, Žahourek, Franc, Matějíček, Lubas, Váňa, Lukášek, Brož, Škrypko, Borůvka, Macek, Svatoš

 

Na druhé utkání ligy jsme cestovali do Nymburku. Tam nás přivítal domácí Polaban.

 

Hned od úvodu utkání bylo zřejmé kdo bude diktovat tempo a styl hry. Vyjma slabší desetiminutovky v druhé třetině jsme se prezentovali dobrým výkonem s nesčetným množstvím střel, akcí po kraji hřiště a kombinacemi ve středu hřiště. Utkání ani nezačalo a už vlastně skončilo, po deseti minutách bylo rozhodnuto. Kdy jsme se rychle a zcela zaslouženě ujali vedení, které jsme již nepustili. Z tohoto utkání si můžeme odnést hodně dobrých věcí, které trénujeme, naopak se nám opět potvrdilo to, že máme velké rezervy v koncovce, respektive si neumíme poradit s loženkou. V utkání jsme celkem 4x netrefili branku z metru a několik dalších zahozených střel z vápna tomu jsou důkazem. Je potřeba na těchto věcech zapracovat, jinak se proti kvalitnějším soupeřům budeme trápit a následně smutnit.

 

Závěrem snad jen fakt, že je třeba, aby kluci i za “rozhodnutého” stavu makali jako při stavu 0:0. Druhá třetina zápasu je ukázkovým příkladem, kdy si každý chtěl dát gól a úplně se zapomnělo, že fotbal je týmová hra.

 

 

 

Robin Metzner


1. MU (3.9.2017)

FKN U13 X FK PARDUBICE U13    3:9

( 2x Svatoš, Macek)

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Franc, Kuneš, Matějíček, Svatoš, Váňa, Lukášek, Borůvka, Brož, Žahourek, Macek, Škrypko, Lubas

 

V prvním utkání nového ligového ročníku jsme přivítali celek z Pardubic.

 

Hned od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším týmem, který měl větší chuť hrát fotbal. Vypracovali jsme si několik šancí po velmi dobré kombinační hře po stranách hřiště. Co nás ale tradičně trápí je koncovka. Po neproměněných čtyřech šancích příšel zkrat naší obranné řady a ráze jsme prohrávali. Tato branka hosty nakopla k velmi dobrému výkonu, kdy jim vítězství zařídil jeden hráč v poli, který svou rychlostí převyšoval zbytek hráčů na hřišti. Po první třetině byl stav - 0:3. Druhá třetina nabídla velmi vyrovnaný fotbal, skončila - 2:2 a viděli jsme spoustu šancí a soubojů. Třetí třetina už byl risk, zda se nám podaří dát rychle nějakou branku a zda se soupeř začně bát o výsledek, to se nestalo a sázkou na hru dopředu jsme obdrželi další čtyři a dali pouze jednu. - 1:4.

 

Nedělal bych unáhlené závěry z jednoho nepovedeného zápasu. Pardubice byly velmi kvalitvní a tímto jím gratuluji k vítězství. My se musíme soustředit na sebe a na čem chceme v tréninku ještě zapracovat. Dle mého jsme ale na dobré cestě a progres je rozhodně vidět.

 

 

 

Robin Metzner

 

 


FKN U13 X MFK CHRUDIM U13    12:4

( 4x Svatoš, 2x Borvůvka, 2x Váňa, 2x Matějíček, Brož, Vlastní gól)

Sestava: Matyska, Kočnar, Franc, Kuneš, Matějíček, Svatoš, Váňa, Lukášek, Borůvka, Brož, Žahourek, Macek

V posledním utkání letního přípravného období jsme hostili kvalitní a bojovný celek z Chrudimi.

Do první třetiny jsme vstoupili špatně. Chrudim měla míč na kopačkách a diktovala tempo. Po našem zahřátí jsme se dostali do hry i my a sledovali jsme velmi vyrovnanou třetinu, která po gólech Sváti a Borase dopadla lépe v náš prospěch. - 2:1

Vstup do druhé třetiny a celkově celá druhá třetina nám vyšla. Určovali jsme tempo a styl hry. Dostávali jsme se do zakončení po křídelních kombinacích, centrech a nesčetném množství střel. Nutno říct, že jsme měli i smůlu, několikrát nastřelená branková konstrukce a nastřelení z metru ležícího brankáře tomu odpovídají. - 8:2

Poslední třetina neztrácela na tempu a zpátky to byl vyrovnanější fotbal, po rychle vstřeleném našem golu, jsme kdy jsme měli jakoby rozhodnuto a zapomněli jsme “makat.” Výsledkem byly dvě rychlé obdržené branky. Ty nás zpět posadili na zadek a zbytek utkání jsme zodpovědně odmakali a zcela pokorně musím říct, že zaslouženě vyhráli. - 12:4

Za celou letní přípravu musím závěrem říct, že jsme urazili velký kus cesty, věřím, že směrem vpřed. Také věřím, že výsledky z přípravy přeneseme do soutěže a konečně se projeví práce, na které pracujeme přes rok. Kluci musí pochopit, že mají na to hrát s každým soupeřem, jen to chce zodpovědně přistupovat k tréninkům a fotbalu obecně.

 

Robin Metzner


PU: FKN X VYSOKÉ MÝTO   8:0

 


PU: FC HK X FKN   8:7

(Škrypko, Kuneš, Žahourek 2x, Borůvka 3x)

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Franc, Kuneš, Žahourek, Svatoš, Borůvka, Lukášek, Škrypko, Váňa

 

V dalším přátelském utkání jsme se utkali proti FC HK. V tréninkovém centru na Háječku nás přivítali svěřenci trenéra Homoláče. Utkání, které se rozhodlo až v posledních minutách utkání bylo napínavé po celou hrací dobu. Nejprve se ujali vedení domácí, pak jsme se ujali vedení my a při stavu 7:5 pro nás se zdálo, že bychom to mohli dotáhnout. Nicméně domácí s kapkou štěstí otočili a zvítězili.

 

Je třeba říct, že kluci do tohoto utkání šli v plné přípravě, po zranění Adama Kočnara jsme hráli s jedním na střídání, ale i přesto se nám dařilo přenésto to, co trénujeme do utkání. To je extrémní pozitivum. Utkání mělo nesčetné množství osobních soubojů, šancí na obou stranách, hezkých momentů a akcí. 

 

Rád bych řekl, že za celé utkání jsme viděli 3 fauly, utkání hrané bez rozhodčího kluci na obou stranách zvládli skvěle. I to je třeba ocenit.

 

Kluky bych rád pochválil, nicméně je nutné zůstat nohama na zemi a tvrdě pokračovat v práci, jedině to je cesta k úspěchu a zlepšení hráčů.

 

 

Robin Metzner


MFK CHRUDIM X FKN 6:3

ČLŽ U12, sk. C

(Lukášek, Kočnar, Žahourek)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kuneš, Kočnar, Franc, Lukášek, Borůvka, Váňa, Matějíček

 

K tomuto utkání mohu dodat jen pár. Velmi kvalitně odehrané utkání z řad našich kluků. Velká škoda, že se na to velká spousta hráčů vykašlala. Je smutné, že kluci nejezdí na zápasy z naprosto malicherných problémů nebo naopak se pozdě omluví, dneska jsme měli velké štěstí, že se dalo dohromady 7 hráčů do pole + jeden na střídání, velké poděkování patří panu Kumprechtovi, který si najel 60 km jen proto, abychom měli jednoho na střídání. Je na pováženou přístup některých hráčů ale i rodičů. Šaškárnu si z toho dělat rozhodně nechci, je třeba brát v potaz, že se hraje žákovská liga a utkáváme se s kvalitními soupeři, na které je potřeba trénovat a scházet se v co nejhojnějším počtu. 

 

Co se týče dnešního utkání, tak poklona všem borcům. Chrudim točila dvě vyrovnané sedmičky, však fyzicky i herně vyspělé mužstvo domácích jsme trápili a po celou dobu jsme jim byli vyrovnaným soupeřem. Dneska rozhodla početní převaha na straně domácích, kdy nás uběhali a tudíž i přehráli. Jsem přesvědčený, že kdybychom byli v plném počtu, tak dnes vyhrajeme. Úvahy nám jsou však houby platné, je potřeba dál poctivě trénovat.

 

Pro všechny kluky dneska pochvala za předvedený výkon.

 

 

 

Robin Metzner


FKN X RMSK CIDLINA 4:5

(Borůvka 2x, Kuneš, Kaczmarek)

ČLŽ U12, sk. C

Sestava: Matyska, Kočnar, Kuneš, Žahourek, Váňa, Borůvka, Svatoš, Macek, Kaczmarek, Brož, Matějíček

V dohrávce kola jsme přivítali kluky z Nového Bydžova. Celý zápas jsme sledovali bojovný fotbal, kde se sváděly souboje o každý míč a nikomu nic nedaroval.

Vstup do zápasu nám moc nevyšel, hned v 5. minutě  utkání jsme inkasovali po naprosto zbytečné chybě, z které si určitě náš obránce vzal poučení. O 2 minuty později se po výborně zahraném rohovém kopu od Olivera prosazuje nejmenší hráč na hřišti a je srovnáno na 1:1. – Filda Kaczmarek. Poté se hra přelívala z jedné strany na druhou, kdy jak soupeř, tak my jsme spalovaly šance, jak jen to šlo. Po správně nařízeném pokutovém kopu se ujímáme vedení 2:1 – Kuneš. Hned po rozehrávce se ale soupeř nebezpečně dostal do našeho pokutového území, kde byli naši obránci vyškoleni a rázem je stav utkání 2:2. V poslední minutě první třetiny jsme ještě jednou smolně inkasovali, kdy jsme v útočném tlaku nepřesně přenášeli hru a soupeř se dostal do rychlého protiútoku. 2:3.

Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi dobře, po fantastické levačce Borase srovnáváme na 3:3 – Borůvka. Soupeř se najednou začal bát o výsledek a kdybychom proměnili nějakou z našich loženek, vývoj zápasu by byl úplně jiný, než nakonec byl. Místo toho, abychom vsítili branku, jsme inkasovali po nedůrazu v obraně a nedostupování hráčů. 3:4. O pár minut později jsme čelili další hrozbě a to v podání pokutového kopu soupeře. Ten ale trefuje jen brankovou konstrukci. V závěru třetiny se ještě fantasticky uvolnil Boras a srovnává na 4:4. – Borůvka.

Poslední třetina byla v duchu bojovnosti a díky hostujícím fanouškům i poměrně a zcela zbytečně vyhrocená. Několik šancí na obou stranách, dobré zákroky brankářů, to jsme mohli sledovat. Soupeř se zaslouženě ujal konečného vedení 4:5 po propadu naší obranné řady, kdy se hostující útočník řítil sám na bezmocného Štěpána a stanovil tak konečné skóre 4:5.

 

Závěrem: Cením kluky za bojovnost, nicméně utkání tohoto typu musíme zvládat. Smolné góly a hlavně neseřízená mířidla při koncovce, to jsou atributy, na které se musíme v tréninku zaměřit.

 

 

Robin Metzner


ČLŽ U12, sk. C   FKN X FK PARDUBICE     6:12

(Svatoš 3x, Macek, Lukášek, Borůvka)

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Kuneš, Matějíček, Lukášek, Kaczmarek, Váňa, Macek, Svatoš, Borůvka, Hlaváček

V odloženém termínu jsme sehráli kvalitní utkání s velmi dobrým celkem z Pardubic. Tým Pardubic disponuje velmi dobrým a vyrovnaným mužstvem.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, hned v úvodu utkání jsme se po hezké kombinaci ujali vedení. Poté se hra přelívala z jedné strany na druhou. V 10. minutě hosté srovnali po propadnutém míči skrze naší obranu a o pár minut déle se ujali vedení. Celý zápas připomínal stíhačku v našem podání, stav utkání byl pořád o jednu branku, do chvíle kdy jsme neproměnili 100% šanci a hned z breaku inkasovali na 6:4. Dle mého zlomový moment utkání, kdy nám famózním zákrokem hostující brankář zabránil vyrovnání a hosté následně z breaku zvýšili své vedení o dvě branky. Pak už jsme jen marně dotahovali a několikrát hloupě inkasovali.

Závěrem: oceňuji kluky za předvedený výkon, bojovnost a nasazení, které nám v předchozích kolech chybělo. Smůlou pro nás je, že neproměníme 6 loženek a soupeř využije většinu svých šancí. V neposlední řadě je nutné zmínit, že jsme si včera po smolných odrazech daly 2 vlastní góly. Budeme dále pokračovat v naší práci a věřím, že se zlepší i naše výsledky.

Robin Metzner


ČLŽ U12, skupina C

FK METEOR PRAHA X FKN      15:2

(Franc, Svatoš)

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Kuneš, Hlaváček, Lukášek, Franc, Macek, Borůvka, Váňa, Lubas, Svatoš

Do Prahy jsme jeli v bojovné náladě a s chutí vyhrát. Ovšem… Opak byl pravdou.

Úvod utkání byl z obou stran ospalý. Nicméně jako v utkání s Trutnovem a Jabloncem, tak jsme prospali začátek a po chvíli prohrávali 0:2 po absolutně zbytečných gólech, za který si může celý tým sám. Poté se hra vyrovnala a začali jsme sopeře přehrávat, náš tlak vyvrcholil gólem za půlkou v podání Denise a krásnou hlavičkou Sváti.

V druhé třetině jsme hned v úvodu měli 3x loženky, ale nedali jsme. Ovšem soupeř se s ničím nemazlil a přidal nám jeden, druhý a třetí gól, žádný gól nebyl po vypracované pohledné akci, ale takový góly z ničeho.

Pak už se to do naší brány jen sypalo a bohužel, nedá se nic dělat. I takové zápasy přicházejí a je třeba si z nich vzít poučení.

Utkání, které by za normálních okolností kluci v pohodě zvládli nám úplně nevyšlo. Alespoň víme, že na podzim máme Meteoru co vracet.

Dnes se utkali i dva odlišné pojetí mládežnického fotbalu. Na straně domácích tlak na výsledek, taktika a dlé mého ne moc velký prostor na rozvoj mladých hráčů. Na straně druhé, kde jde hlavně o rozvoj hráčů a výsledek, samozřejmě svou váhu má, je brán jako druhořadý.

 

MU: ČLŽ FKN X FK JABLONEC    3:8

(Sváťa, Boras, Oliver)

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Kuneš, Franc, Svatoš, Borůvka, Macek, Hlaváček, Lukášek, Váňa

Velice kvalitní soupeř, který v nedělním horkém počasí zavítal do Bělovse jsme potrápili. 

V 1. třetině utkání jsme absolutně a naprosto nepochopitelně zaspali. Úvodních 5 minut utkání rozhodlo o výsledku. Již v první minutě jsme dostali úvodní branku po hezké kombinaci soupeře a další tři góly po absolutně zbytečných situací. Po této hrůzné pětiminutovce jsme se probrali a najednou to šlo. Po gólech Borase a Sváti to bylo 2:4 a rázem se soupeř z Jablonce začal obávat. Oprávněně. Na konci pvní třetiny jsme Jablonec tlačili a vybojovali oprávněnou penaltu. Tu jsme ale neproměnili.

V druhé třetiny jsme sledovali vyrovnaný fotbal, šance na obou stranách, které skončily jedním gólem hostí. Jinak bojovný a relativně kombinační fotbal.

Poslední třetina utkání nám tolik nevyšla. Inkasovali jsme ještě 3x, z toho jednou skórovali. Nicméně si troufnu říct, že nezaspat úvodních 5 minut, tak výsledek byl velice dramatičtější pro hosty né-li vyrovnaný. Na polemiku není čas. Hostům můžeme jen gratulovat a vzít si z jejich práce  příklad, na hostech oceňuji obrovské nasazení a bojovnost, kteří nevypustili ani jeden míč.

Robin Metzner


15. KOLO ČLŽ U12 SKUPINA C

MFK TRUTNOV X FKN     3:13

Ve slunečném počasí jsme přijeli na půdu rivala z Trutnova. Utkání se sehrálo na místní UMT a sledovali jsme velmi zajímavé utkání.

Hned v úvodu první třetiny, resp. v úvodu utkání diktovali tempo hry domácí. Rychlými průnikovými míči nás překvapili a po jednom úniku jsme po nejistém vyražení míče zbytečně inkasovali. Uběhlo asi 6 minut a míč jsme ze sítě lovili podruhé. Opět po průnikové dlouhé nahrávce. Jenže se psala 15. minuta utkání a my jsme absolutně převzali dominanci nad hrou a jako polití živou vodou začali hrát fotbal, kterým se chceme prezentovat. Ještě do konce první třetiny se nám podařilo zásluhou Sváti snížit.

V pauze mezi 1. a 2. třetinou nenásledovala žádná bouře, ale snažili jsme se chytit věcí, které nám jdou a byli pozitivní. Naštěstí to kluky povzbudilo a pak jsme jen sledovali představení modro-bílých barev. Kvalitní kombinační hra se zajištěnou hrou od zadu nám vycházela a nutno říct, že párkrát brankáře domácích zachránila i branková konstrukce či štěstí. Nicméně kluky chválím za výbornou bojovnost, chuť a předvedenou hru, kterou si samotní museli užít a to je to, proč to děláme.

V poslední třetině jsme šli do rozhodnutého zápasu a s klukama už jsem se jen vsadil, že když dají 10 fíků, bude následovat odměna v podobě donutů. Mezi druhou a třetí třetinou byl stav utkání 6:2. Samozřejmě jsme měli na paměti, že stejně jako my jsme během jedné třetiny vsítili 5 branek, tak soupeř může také a rázem by mohlo být zaděláno na malér. S pokorou a vůlí navýšit vedení jsme tedy šli do poslední třetiny.

Na začátku třetí třetiny vystrčili drápky i domácí, ale Štěpán podržel. Poté už jsme diktovali tempo hry my. Rozebrali jsme domácí důrazem, chutí a technikou. Postupně jsme přidali 7 gólů, soupeřovi se podařilo ještě snížit a tak se narodil konečný výsledek utkání 13:3.

Góly vstřelili: Viktor Macek (2x), Jakub Svatoš (2x), Oliver Váňa (5x), Jakub Lukášek (2x), Dominik Borůvka (2x)

Sestava: Štěpán Matyska, Jan Kuneš, Jakub Lukášek, Miroslav Hlaváček, Adam Kočnar, Denis Franc, Tomáš Žahourek, Oliver Váňa, Jakub Svatoš, Dominik Borůvka, Viktor Macek 

Robin Metzner


SHRNUTÍ ZIMNÍHO PŘÍPRAVNÉHO OBDOBÍ U KATEGORIE U12, ROČNÍK NAROZENÍ 2005

&

KATEGORIE U13, ROČNÍK NAROZENÍ 2004

Podzimní část sezóny nám odhalila mnoho nedostatků, na které jsme se během zimní přípravy snažili zaměřit. Jednalo se zejména o činnosti, u kterých jsme předpokládali, že je samozřejmé to, že kluci je už mají naučené, zažité…

Pracovali jsme na zlepšení pohybových, obratnostních, silových činnostech. Častokrát jsme museli začínat u úplného počátku, např. zhrozením bylo, když někdo nikdy nešplhal o tyči. 

Dále jsme se zaměřovali na rozvoji HČJ, fyzickém fondu a dalších herních situacích, na kterých budeme ale muset pracovat i nadále.

Během dlouhé přestávky, která trvala téměř 5 měsíců jsme se zúčastnili hned několika HT. Začali jsme v Pardubicích (6. místo), Swidnice (6. místo), Heřmanův Městec (4. místo), Červený Kostelec a Halovou sezónu jsme završili domácím turnajem v Náchodě, na INAXES CUPu. Ještě jednou patří velké dík všem rodičům, kteří se podíleli na organizování tohoto turnaje.

Dále jsme sehráli tato PU. Nejdříve s Novým Městem, Broumovem, Polkowici (PL), Chrudimí, Trutnovem a posledním soupeřem byla Třebeš. Plánované PU proti RMSK Cidlině jsme s ohledem na nepřízeň počasí museli zrušit.

Absolvovali jsme několik aktivit i mimo hřiště. Například: Bruslení + hokej, squash, ricochet a  plavání.

S průběhem přípravy jsem relativně spokojený, kluky bych chtěl pochválit za velmi dobrou tréninkovou docházku, snahu se učit a poctivě pracovat. V týmu je velký potenciál, který se nám určitě podaří využít. To samozřejmě jen za podmínky, že budeme dál pracovat jako doteď

Věřím, že do jarní části ligové sezóny vstoupíme pravou nohou a hlavně, aby se kluci i nadále rozvíjeli po fotbalové stránce. 

Co se týče ročníku 2004, tak tam jsme se zaměřovali na totožné věci jako u ročníku 2005.

Rozdílem mezi těmito ročníky byli odehrané HT a PU. 

Kluci zavítali na halový turnaj do Holic, Rychnova nad Kněžnou, Červeného Kostelce a završili halovou sezónu na domácím INAXES CUPu v Náchodě.

PU kluci sehrála proti Novému Městu, Broumovu, Polkowici a Trutnovu.

Pro kluky take patří pochvala za tréninkovou docházku a svědomitost. Věřím, že se to pozitivně odrazí na jejich budoucím vývoji.

Ukázková videa z tréninků + prezentace naší kategorie najdete v sekci  "Galerie" -> "Video"

Nebo na mém YT kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCNI5ZIVthJqiG1zHzA_AAdQ

Robin Metzner


MEZINÁRODNÍ HALOVÝ TURNAJ “SILESIAN CUP” SWIDNICA (POLSKO) 

U12 (ROČNÍK 2005)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Matějíček, Svatoš, Lubas, Váňa, Kuneš, Brož, Lukášek

 

V předsilvestrovském termínu 30.12.2016 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje ve Swidnici (Polsko) zastoupeny byly týmy z Čech, Polska a Německa. Turnaj sliboval zajímavou podívanou, už jen díky tomu, že se hrálo o všechny stěny. 

 

     SKUPINA “A”                                                                                                    SKUPINA “B”

 

FK Náchod                                                                                                       BSV Eintracht Mahlsdorf                                            

AS Fenomen Leśnica                                                                                        WKS Śląsk Wrocław

UKS Rodło Opole                                                                                              PMKS Zryw Zielona Góra           

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych                                                                        KP Górnik Wałbrzych

FA Wałbrzych                                                                                                    KS Orzeł Ząbkowice Śl

UKS Lechia Dzierżoniów                                                                                   MKS Polonia Stal Świdnica

 

Do turnaje jsme vstoupili více než dobře první dvě utkání jsme předváděli fotbal, který se musel líbit všem přítomným a zaslouženě jsme si z prvního utkání ( FKN X UKS Lechia Dzierżoniów ) odnesli výhru 2:0 (Váňa, Brož) a z utkání druhého ( FKN X FA Wałbrzych ) výhru 3:0 (2x Žahourek, Brož). Tato dvě utkání jsme vyhráli hlavně proto, že kluci hráli jako tým, bojovali jeden za druhého, nebáli se hrát, obejít hráče, vystřelit. V prvním utkání jsme vystřelili 7x, v druhém 11x. Zkrátka bylo vidět, že se kluci fotbalem baví a to je jedna z nejcennějších věcí, kterou jsme mohli sledovat.

 

V 3. utkání jsme hráli proti AS Fenomen Leśnica (0:1). Zde se jasně potvrdilo, že hra s mantinely je úplně něco jiného a někdy nemá s fotbalem moc společného. Za celé utkání jsme soupeře pustili 3x za půlku, z toho vystřelil jednou na branku a bohužel ji vsítil. Kluky za toto utkání němůžeme nějak kárat. Kombinovali, nebáli se, jen chybělo trochu toho štěstíčka. Za celé utkání jsme vystřelili cca 12, ale co z toho, když nám chyběla přesnost. Ostatně i bod z tohoto utkání by nám stačil k postupu do semifinále.

 

V předposledním utkání proti UKS Rodło Opole (0:0) jsme několikrát tahali za kratší konec provazu a poměrně se štěstím remizovali. Zde se projevil ryzí polský charakter a kolikrát došlo k vyhrocenějším momentům.

 

Poslední utkání ve skupině proti Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (1:0) Jsme hráli relativně vyrovnanou partii, ovšem jsme v polovině zápasu inkasovali a pak s tím už nedokázali nic udělat. Nutno uznat, že soupeř zaslouženě vyhrál.

 

Ve skupině jsme se umístili na 3. místě a čekal nás boj o 5. místo, kde jsme se utkali s místní MKS Polonia Stal Świdnica. Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Mohli jsme utkání vyhrát, ale také dostat 3 góly. Zejména v závěru utkání jsme ustáli až drtící tlak soupeře a šli na penalty.

Loterie v podání penalt se nám nepovedla a brali jsme 6. místo.

 

Závěrem: Turnaj na vysoké úrovni, jak po organizační stránce, tak po stránce týmových výkonů. Sám jsem byl překvapen. Kluci makali a můžou mít dobrý pocit z celého turnaje. Jak je zvykem, tak na těchto turnajích hraje roli každý zápas a když se jeden nepovede, jako nám s Lesnicí, tak se těžko může pomýšlet na umístění na bedně (ikdyž o to ve výsledku ani tolik nejde). Věřím, že si kluci turnaj užili, protože my jsme z toho měli dobrý pocit!

 

Konečné pořadí:

 

1. KP Górnik Wałbrzych

2. WKS Śląsk Wrocław

3. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

4. AS Fenomen Leśnica

5. MKS Polonia Stal Świdnica

6. FK Nachod

7. Orzeł Ząbkkowice

8. UKS Rodło Opole

9. UKS Lechia Dzierżoniów

10. PMKS Zryw Zielona Góra

11. BSV Eintracht Mahlsdorf

12. FA Wałbrzych

 
Robin Mezner

HALOVÝ TURNAJ MIDA SPORT - PARDUBICE

ROČNÍK U12 (2005)

Turnaj se odehrál ve dvou skupinách, kde hrál každý s každým. Následně první dva ze skupiny šli křížem do semifinále a zbylé týmy hráli o umístění, tzn. 3. se 3. o místo 5. apod… 

Skupina A : FK Náchod, MFK Chrudim, FK Jeseník, FK Karlštejn, FC Svratka Brno

Skupina B: FK Pardubice, FK Jaroměř, AP Swidnica, AFC Humpolec, FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

Sestava: Matyska, Kočnar, Svatoš, Žahourek, Franc, Macek, Kuneš, Borůvka, Hlaváček

Do turnaje se vstoupili hned prvním utkáním s mužstvem Chrudim. Od první chvíle bylo znát, že jsme letos v hale hráli poprvé. Kluci z Chrudimi o sobě věděli, pohledně kombinovali a s přehledem zakončovali, zaslouženě také turnaj vyhráli. Ve výsledku by nám ani tolik nevadila prohra 0:5, ale přístup hráčů byl na opováženou. Chyběla přirozená chuť vyhrát, kterou musí mít v sobě každý hráč, bez toho to nejde.

V druhém utkání jsme hráli s mužstvem FK Jeseník. Nebe a dudy v porovnání se zápasem prvním. Kluci chtěli hrát, bojovali, “rvali” se o míče a také zaslouženě měli několik loženek, které bohužel do sítě nedoputovali. Šance měl i soupeř, tak výsledek byl zcela spravedlivě 0:0. 

Do třetího utkání jsem se klukama vsadil, že když vyhrají, vyběhnu Brabák, když prohrají, běží oni. Samozřejmě, bylo to do jisté míry podmíněné soupeřem, ale kluci hráli nad očekávání, kombinovali, mluvili na sebe, věřili si v osobních soubojích, při zakončení zachovali chladnou hlavu a zcela zaslouženě zvítězili 5:0. Díky kluci..:-)

Poslední utkání ve skupině se Svratkou Brno rozhodovalo, jestli půjdeme do bojů o 5. nebo o 7. místo. Utkání bylo vyrovnané, herně jsme soupeře i přehrávali, ale co je to platné, když obdržíme branky, které obdržíme. Samozřejmě chyby se dějí a to je fotbal, je třeba si z nich vzít poučení pro příště. Zápas skončil 3:1 pro Svratku, ovšem po herní stránce tomu výsledek neodpovídá, alespoň podle mého názoru. 

V utkání o 7. místo jsme se utkali se soupeřem z Polska. Pilkarska Akademie Swidnica nás zpočátku utkání potrápila. Do utkání jsme vstoupili s klidem za podpory kluků z Jaroměře. Kombinace se nám relativně dařila, ovšem v koncovce to nebylo ideální. Následně jsme dvakrát inkasovali naprosto hloupé branky a měli jsme co dělat, abysme utkání nakonec otočili. Výsledek nakonec přál nám a brali jsme 7. místo.

Závěrem: První halový turnaj v naší sezóně může být pro některý zklamáním, protože umístění nebylo takové, jaké by se třeba očekávalo. Ovšem důležité je jak vypadá hra, ta vyjma prvního utkání, které jsme museli hodit za hlavu byla dobrá. Podstatné také je, že halové turnaje bereme pouze jako nadstavbu pro kluky. Směrodatná pro nás budou utkání hraná venku, která sehrajeme během zimní přestávky.

Robin Metzner


ONDRÁŠOVKA CUP 2016

KVALIFIKACE - PÍSEK

KATEGORIE: U12

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Franc, Lubas, Svatoš, Borůvka, Váňa, Macek, Hlaváček, Lukášek

 

Do Písku jsme odcestovali již o den dříve a ubytovali se v malebném penzionu na okraji Písku “U Malířských.” Ti nás přivítali domácí kuchyní a bohatou hostinou. Po večeři jsme se odebrali k večernímu programu, kdy jsme s klukama měli tzv. Jelly Beans bonbóny a probíhala týmová challenge, kdo si vytáhne jakou příchuť. Někdo měl štěstí na příchutě borůvky nebo pasty, naopak někteří měli smradlavé ponožky nebo zvratky. :-)

 

Celá kvalifikace se odehrála v tomto složení: FK Náchod, FC Písek, FC MAS Táborsko, SK Dynamo České Budějovice, FK Dukla Praha, FK Viktoria Žižkov, FK Jablonec, TJ Valašské Meziříčí, FC Tempo Praha, FK Příbram.

 

První 4 týmy postupovali do hlavní částě turnaje, která bude probíhat na jaře.

 

1.   Utkání FKN X FK Dukla Praha 2:1 (2x Váňa)

 

V prvním utkání při nás stálo štěstí a také motivace, kluci extrémně chtěli Duklu porazit a to se jim také povedlo zásluhou dvou hezkých branek Oliho Váni. Brzké vedení nás dostalo poměrně pod tlak, soupeř zaslouženě snížil ale dál nás brankář dokázal podržet a slavilo se cenné vítězství.

 

2.   Utkání FKN X FC Písek 0:0

 

Bojovné utkání na těžkém terénu místní přírodní trávy. Kombinace nám vázla, balón nelítal tak, jak bysme chtěli, to samé u soupeře a utkání na kluzkém terénu připomínalo chvílemi spíše kopanou než fotbal. Šance byly na obou stranách, ale asloužená remíza rozdělila oboum týmům body.

 

3.   Utkání FKN X FK Jablonec   0:0

 

Utkání se spoustou hezkých kombinací a šancích na obou stranách. Kluci šli do každého souboje na plno a chybělo opravdu jen málo při tyčce Sváti, abysme si odnesli plný počet bodů. Na druhé straně i Jablonec velmi hrozil, zejména po rohových kopech, které se nám ale pokázalo ustát bez ztráty kytičky a remíza byla na světě.

 

4.   Utkání FKN X FC Tempo Praha   0:0

 

Při vší úctě k Tempu dle mého jediné utkání, v kterém můžeme mluvit o ztrátě bodů. Šance byly na obou stranách, ovšem nabízí se otázka, zda se na nás neprojevila nějaká známka únavy. V situacích, které bysme za normálních okolnostech vyřešili gólově jsme tentokrát vyšli na prázdno. Utkání bojovné, ovšem k pohlednému fotbalu tomu něco chybělo a to, jak ze strany naší, tak ze strany soupeře.

 

5.   Utkání FKN X FC MAS Táborsko   0:3

 

V tomto utkání jsme fyzicky naprosto odešli, přechod z UMT na trávu nám nepřidal a soupeř byl po zápasové pauze, vletěl na nás a hloupými góly po naších chybách si zaslouženě připsal plný počet bodů. Toto utkání nás po relativně dobrých výkonech posadilo zpět na zadek a věděli jsme, že po obědové pauze budeme muset zase zabrat.

 

 

 

 

6.   Utkání FKN X SK Dynamo České Budějovice   1:3 (Borůvka)

 

Proti urostlýmu a technicky velmi vyspělému týmu jsme hráli náš nejlepší fotbal, byly tam věci, které po klucích chceme. V první řadě byla na klucích vidět přirozená touha vyhrát, bojovali jeden za druhého, nebáli se kličky, střely atd. Soupeř nás nakonec porazil, ale nutno říct, že kdyby neměl nutnou dávku štěstí, výsledek mohl vypadat úplně jinak.

 

7.   Utkání FKN X FK Viktoria Žižkov   1:1 (Váňa)

 

Jak už bývá zvykem, zápasy proti Viktorce někdy připomínají dospělou kategorii. Nakopávání z půlky dopředu či dlouhé výkopy brankáře nejsou výjimkou. Ujali jsme se brzkého vedení a poté nakopnutým míčem z půlky dostali branku. Když jsme se nadechli k náporu, nemohli jsme přes obranný blok projít, naopak při útocích Viktorky jsme měli co dělat, abychom neinkasovali. Zápas pro oko diváka nepěkný, však ve výsledku pro nás cenný bod.

 

8.   Utkání FKN X TJ Valašské Meziříčí   0:2

 

Utkání, které nám vůbec nevyšlo, soupeř nás přehrál a zaslouženě vyhrál. Sám jsem byl překvapen množstvím pohledných akcí ze strany soupeře. Jejich vítězství 2:0 pro nás bylo ještě výhrou, neboť šancí měli nespočet. Obdiv mají fanoušci Valmezu, kteří po celé utkání zpívali a svůj tým podporovali.

 

9.   Utkání FKN X FK Příbram   0:2

 

Když už se daří kombinovat, obcházet hráče, dostat se do střelby, tak dostaneme naprosto zbytečné góly, které zkrátka hodně mrzí. Kluci si zasloužili dát gól, protože po celým dni si vedli stále dobře. Zkrátka někdy to vyjde a někdy ne. Tentokrát byli kluci z Příbrami šťastnějším týmem a v tomto utkání zvítězili.

 

Konečné pořadí:

 

SK Dynamo České Budějovice 21b.

FK Dukla Praha 19b.

FK Příbram 17b.

FC MAS Táborsko 13b.

FK Viktoria Žižkov 12b.

TJ Valašské Meziříčí 11b.

FC Písek 10b.

FK Jablonec   9b.

FK Náchod   7b.

FC Tempo Praha   4b.

 

Robin Metzner


1. KOLO ČLŽ SKUPINA C

FCHK U12 X FKN U12    13:0    

 

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kočnar, Franc, Lubas, Macek, Svatoš, Kuneš, Červinka T., Hlaváček M.

 

Na nové umělce na Malšáku jsme přijeli sehrát utkání proti domácímu FC. Kluci byli, podle mne, trochu vystresovaní, spoustu kluků tam znali a možná i to se na tom trochu podepsalo. Samozřejmě hodně kluků se chtělo místním trenérům ukázat a proto když to třeba zpočátku nešlo, cítili se pod psa.

 

Toto utkání mělo dva zlomové momenty. Neproměněná loženka a penalta. Po těchto dvou šancích v úvodních 10ti minutách jsme odpadli hlavně po psychické stránce. Soupeř pak vsítil šťastný gól a na světě byla tragédie, samozřejmě jen v očích kluků.

 

Celkově jsem na naší hře neviděl nikterak špatné momenty, naopak chválím kluky za bojovnost, odhodlanost a nebojácnost jít do souboje i do dvou hráčů. Snahu o kombinaci, která se nám poměrně dařila. 

 

Nadruhé straně je potřeba si z tohoto utkání vzít i něco do Náchoda. Zamyslet se nad celkovým procesem výchovy mládeže od přípravek až po žáky, protože zejména v herních činnostech nás kluci z HK zaslouženě přehráli a tím jim také gratuluji.

 

Závěrem: Nezoufal bych nad prohrou na půdě HK. Bylo by asi divné, kdyby nás neporazili. Mají nejlepší hráče z celého kraje. Je potřeba vidět kroky, které jsme urazili od léta a podle mne se kluci v individuálních činnostech rapidně zlepšili.

 

 

Robin Metzner

 

2. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

FKN U12 X FK SLOVAN LIBEREC U12 4:11 (Svatoš, Macek,Váňa 2x)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kočnar, Franc, Lubas, Macek, Váňa, Svatoš, Kuneš, Škrypko, Hlaváček M.

 

Utkání, které bylo hodno úrovně ligy. Od první minuty jsme sledovali hezký kombinační fotbal se spoustou individuálních herních činností. Souboje 1vs.1 byly lahodou pro oko trenéra a jak kluci z Liberce, tak kluci z Náchoda předváděli solidní výkon. 

 

3 nepřesné přihrávky a rázem bylo skóre 0:3. Byly to hloupé góly, ale ty vem čert. Z celkové první třetiny jsem měl dojem víc než dobrý. Škoda neproměněné pecky v podání špílmachra Sváti, ale to se stane. 

 

Do druhé třetiny jsme šli nabuzeni, kluci věděli, že na Liberec mají, že jejich kluci jsou třeba silnější, vyšší, ale to není nic na co bysme se měli vymlouvat. V druhé třetiny jsme Libe přehrávali, předváděli jsme krásné akce vedené zejména po lajně a přišlo taky kýžené snížení. Nejdřiv Oliho klasická dělovka, pak mazák Viky Macek k tyči a na 3:3 vyrovnával opět Oli po dorážce od břevna.

Za druhou třetinu jsme si v konečném výsledku nějaký ten bon zasloužili, soupeře jsme dokázali přehrát a dle mého i zaskočit.

 

Do třetí třetiny se nám nepovedl vstup brzy inkasovaný gól nás zlomil a pak se to na nás vezlo jeden útok za druhým. Docházeli fyzické síly a hlavně jsme měli i trochu méně toho štěstíčka. 3x branková konstrukce je už trochu moc

 

Závěrem: Konečný výsledek krutý, ale druhořadý, prioritní pro nás je hra a ta minimálně po dvě třetiny byla více než dobrá, tu třetí ovlivnilo několik faktorů, na kterých budeme s klukama usilovně pracovat a věříme v minimálně tak dobrou hru jako v prvních dvou třetinách a třeba i lepší skóre.

 

Robin Metzner

 

 

3. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

VIKTORIA ŽIŽKOV U12 X FKN U12 1:3 (Kočnar)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kočnar, Franc, Lubas, Macek, Svatoš, Kuneš, Škrypko, Hlaváček M.

 

Dnešní duel nám nesedl z jednoho důvodu. Styl hry domácích. Domáci Viktorka se nesnažila hrát fotbal, ale zkrátka moc dobře věděla, že v případě zisku 3 bodů nás v tabulce předežene a o to jí šlo. Začlo to úvodním hvizdem, kdy domácí měli nacvičený signál, hned to řápnem na kasu a doběhneme. Kluky z Žižkova jsme znali již z kvalifikace Ondrášovky v Písku, tam se jejich hra až takovým způsobem neprojevila, proto jsem přesvědčen, že dnes nešlo o nic jiného než o body. 

 

Naši kluci byli zpočátku opařeni, protože ordinovaná tvrdá hra domácích nám neseděla, avšak kombinační hrou jsme je dokázali přehrávat a byly pasáže, kdy jsme domácí zatlačili na svou polovinu. Ovšem jak bývá trochu zvykem, tak náš kámen úrazu je koncovka. Branková konstrukce společně s neproměněnou penaltou tomu jsou důkazem.

 

Žižkováci přidali góly z rohu, volného přímého kopu a pak i ze hry. Ovšem tento zápas mi, respektive nám, ukázal, že taktika hraje v nějakých mužstvech velkou roli už v mladších žákách. 

 

Klukům za prohru nemohu nic vyčítat, makali, snažili, zkrátka dnes vyhrát nám nebylo přáno, jsem ale přesvědčen, že jarní odveta bude mít jiný scénář.

 

 

Robin Metzner

 


11. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

FKN U12 X CHRUDIM U12 2:7 (Váňa 2x)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kočnar, Franc, Lubas, Macek, Váňa, Svatoš, Kuneš, Škrypko, Hlaváček M.

 

Dnešní zápas se dá charaktrizovat tak, že jsme jednoduše soupeře podcenili. Chrudim na nás vlítla jako tygři vypuštění na dravou zvěř. Důkazem toho byla trvdá místy až agerisvní hra, s kterou již tradičně máme stejné problémy jako s hrou kdy soupeř míče nakopává. Kluci se nedokázali prosadit v osobních soubojích, všude jsme byli pozdě a když už dřív než soupeř, tak jsme dostali nakopáno.

 

Brzy jsme po hloupých gólech prohrávali a kluky to nesmírně hodilo psychicky na zem. Možná jsme si mysleli, že po vítězství 10:2 nad kvalitním celkem z Cidliny vše půjde, ale to jsme se šeredně spletli.

 

No, nebudeme tu rozmazávat negativa. Kluci si zaslouží pochvalu za anglický týden, který odehráli s bravurou. Nejdříve náročné pondělí v Písku na Ondrášovce, pak chvíle na regeneraci, následně čtvrteční duel proti Cidlině v Chudonicích a dnes, v sobotu, proti Chrudimi. Je to možná následek přetížení kluků, ale věřím, že v dalších zápasech předvedeme co umíme a co v nás je.

 

 

Robin Metzner

 


10. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

RMSK CIDLINA  U12 X FKN U12 2:10

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kočnar, Franc, Lubas, Macek, Váňa, Svatoš, Kuneš, Škrypko, Hlaváček M.

 

Za deštivého počasí jsme na trávě v Chudonicích byli přivítány týmem RMSK Cidlina. 

 

Sledovali jsme utkání, které mělo náboj až do poslední branky. Utkání s velkým množství soubojů, kombinace, za které se kluci vůbec nemusejí stydět a v neposlední řadě enormní nasazení našich kluků. Kluky chci pochválit, nikoliv však přechválit. Ale od pondělního turnaje Ondrášovky v Písku kluci makají jeden za druhého jako tým a to je přesně to pojetí, které chceme. Dneska vidím na utkání několik pozitiv a jen málo negativ, které s klukama probereme a pokusíme se na tom dále usilovně pracovat.

 

Z pozitiv bych rád zmínil to, že kluci dneska ukázali, že fotbal milují jako sport. Před zápasem jsem klukům kladl na srdce, že fotbal v jejich věku nehrajeme hlavně na výsledky a věčné počítání bodů do tabulky, ale hrajeme ho proto, že ho máme rádi. Je vidět, že kluci fotbal opravdu milují a to je výborná zpětná vazba pro naší další práci.

 

Dnešní zápas může klamat oko, které na utkání nebylo. Nejednalo se o naší jednoznačnou záležitost, avšak celé utkání jsme měli pod kontrolou. Byly v něm samozřejmě pasáže, které ovládal soupeř, ale my jsme důslednou prací v obraně dokázali tyto momenty uhrát fotbalově. Narozdíl od minulých utkání jsme dneska prokázali klid v koncovce. Žádné bezhlavé střílení ran, ale uklízení k tyči, jak to má být a jak po klucích chceme.

 

Závěrem chci ocenit kvalitu soupeře, který včera sehrál celodenní maraton Ondrášovky v Nespekách. Kluci z Cidliny měli těžší nohy, ale je nutno uznat, že nám to dnes prostě vyšlo líp.

 

Věřím, že na tento výsledek dokážeme navázat i v dalším těžkém utkání proti Chrudimy a poté proti Liberci. Obě utkání sehrajeme na domácí půdě.

 

Kluci pravděpodobně chtějí, aby trenéři šli na blond samotní. Uvidíme, jak naše společná sázka dopadne.

 

Robin Metzner

 

 


9. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

FK PARDUBICE U12 X FKN U12 11:2 (Svatoš (p.), Vik)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Kočnar, Franc, Lubas, Macek, Svatoš, Kuneš, Škrypko, Hlaváček M.

 

Dnešní zápas nemá smysl moc rozebírat. Soupeř nás, bohužel, přehrál úplně ve všem. Početně nás bylo o 5 kluků méně, což by dozajisto konečný výsledek nezměnilo, ale odehráli bychom tomto utkání důstojněji. Zcela otevřeně říkám, že v období virové meningitidy, která v okolí Náchoda je, jsme toto utkání měli odložit. Kluci zde odevzdali maximum, ale frustrace je znatelná.

 

Víc k tomuto utkání nemá smysl říct. Kluky obdivuji za oddaný výkon do posledního hvizdu. Klukům z Pardubic gratuluji a chválím za předvedenou hru.

 

My jsme se z této prohry jistě ponaučili a v příštím zápase si určitě povedeme lépe.

 

RM

 


 

8. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

FKN U12 X MLADÁ BOLESLAV U12 2:5

(Svatoš, Brož)

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Franc, Lukášek, Macek, Svatoš, Kuneš, Váňa, Brož, Škrypto

 

V netradičních “retro” dresech jsme na umělé trávě v Bělovsi hostili celek z Mladé Boleslavy. Boleslav je tabulkovým lídrem, atak byla papírovým favoritem utkání, nicméně my jsme chtěli prodloužit šňůru domácích vítězství. To se nám bohužel nepodařilo, avšak utkání jsme rozehráli velmi dobře. Dobře jsme si hledali volné skulinky, hráli kombinačně a nebáli jsme se v soubojích 1 vs. 1. Hned v úvodních deseti minutách jsme mohli vstít nejméně dvě branky, ale celkově to pro nás dnes byl den “blbec.” 

 

Paradoxně z naší větší herní aktivity první vsítil branku soupeř, resp. v prní třetině jsme skórovali pouze my. Po velmi dobrém zákroku Štěpána se jeden z našich obránců snažil odkopnout míč do zámezí, ale něšťastně strefil svého spoluhráče a hosté slavili - 0:1. Tento gól nás poměrně srazil na kolena, ale po sérii dobrých akcí jsme byli zpět. To potvrzujeme v závěru první třetiny, kdy určený exekutor rohového kopu, Kuny, pověsil míč na hlavu Sváti a ten srovnává stav - 1:1.

 

V druhé třetině se hrál bojovný ale kombinační fotbal. Obě mužstva předváděla maximum ze svého repertoáru. Bohužel pro nás pokračoval den “blbec,” lépe řečeno, nedáš, dostaneš.. Po výborně zahraném rohovém kopu v podání Oliho se k hlavičce dostáva Filda Brož a hlavičkuje do břevna. Jak bylo dnes zvykem, tak brankář hostí nakopává dlouhý míč dopředu, kde jsme se dostali pod tlak vlivem přečíslení hostů a po hezké akci hostujících jsme opět museli dotahovat stav utkání - 1:2. Bohužel to nebyl konec.. V závěru třetiny hostující útočník nešťastně klopýtá o nohu našeho obránce a byla nařízena, zcela správně, penalta. Tu mazácky hosté proměnují a stav je rázem - 1:3.

 

V poslední třetině se hra přelívala z jedné strany na druhou s velkým počtem šancí. Bohužel pro nás hosté dvakrát zachraňuje branková konstrukce, po Brožově hlavě a Oliho dělovce. Čtvrtý gól musím vzít na sebe. Špatný tah a promíchání sestavy kluky potrestal, což mě mrzí. V 15’ jsem se rozhodl zariskovat, zahrát místo systému 3:3:1, 2:3:2. V první chvíli se to jevilo jako dobrý tah, ale po 2 minutách hry jsme obdrželi gól, který bysme, pravděpodobně, se třemi hráči vzadu neobdrželi. - 1:4. Hosté se poté dostávali za půlku pouze ve svátečních chvílích. Drželi jsme je na jejich půlce a snažili se kombinovat, bohužel chyběla buď finálka nebo náš důraz. Ke konci utkání koriguje stav utkání Filda Brož, když doklepává míč, který vypadl brankářovi Boleslavi. Při hraní “vše dopředu” přišel ještě jeden protiútok po nakoplém míči a na světě je konečný stav - 2:5 z našeho pohledu.

 

Závěrem: Kluky musím pochválit! Výborné utkání s velkým množstvím bojovnosti, kombinací a chutí hrát! Při naši konfrontaci s nikoliv lepším týmem ani fyzicky vyspělejším, ale početnějším týmem z Boleslavi jsme v žádném případě nepropadli, naopak jsme ukázali, že když budeme pokračovat v usilovné práci, mohli bychom v budoucnu i takový tým jako Mladá Boleslav porazit. Samozřejmě to nemění nic na tom, že klukům z Boleslavi gratulujeme! 

Dneska jsme v závěru měli méně sil, Boleslav točila “sedmičky” a tomu by i skvěle fyzicky trénování fotbalisté nestačili. Budeme věřit, že se všichni naši kluci brzo uzdraví, porazí zákeřné nemoci a sejdeme se v plné síle!

 

Robin Metzner

 

7. KOLO ČLŽ SKUPINA C

ČÁSLAV U12 X FKN U12 4:0

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Kuneš, Svatoš, Macek, Franc, Vik, Váňa, Brož, Hlaváček, Červinka T.

 

V sobotu jsme přijeli do Čáslavy, kde by nám zisk 3 bodů udělal velkou radost. Věřili jsme, že šance jsou velké a s tím jsme do zápasu šli. Ovšem opak byl pravdou. Od prvního hvizdu rozhodčího jsme byli na hřišti spíš v roli diváka. Žádný pohyb, chyběla chuť a aktivita.  Také to pak bylo vidět na výsledku. Kluci se nedokázali dostat do zápasu, všude byli pozdě. Dneska se to prostě nepovedlo a kluci to moc dobře ví. Navíc brankář soupeře nám několikrát nabídl šanci ke skórování svojí špatnou rozehrávkou, ale my jsme dnes netrefili ani prázdnou branku,což by nás určitě zvedlo a zápas by to ovlivnilo. Takové zápasy prostě jsou a kluci se z nich musí poučit, spadnout zpátky na zem a začít zase naplno pracovat. Že fotbal hrát umí, to my víme, teď to ještě ukázat nám všem, co v nich je!

 

6. KOLO ČLŽ SKUPINA C 

 

FKN U12 X METEOR PRAHA VIII U12 6:5

(Váňa, 4x Svatoš, Macek)

 

Sestava: Matyska, Žahourek, Franc, Lukášek, Kočnar, Svatoš, Macek, Váňa, Brož, Škrypto, Hlaváček, Červinka T., Vik 

 

Za deštivého počasí jsme na umělé trávě v Bělovsi přivítali soupeře z Meteoru Praha VIII.

 

Hned po úvodním hvizdu utkání jsme se dostali do šance, která jen s dávkou štěstí pro hosty neskončila v jejich síti. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem, který se prezentoval fotbalem! Nehráli jsme žádné nakopávané míče a trpělivě kombinační hrou se snažili hosty “rozebrat.” Změna stavu utkání se konala v polovině první třetiny, kdy Oli Váňa uklízí nekompromisně do vinglu -  1:0.. Poté vystrčili drápky i hosté, když se dožadují penalty po zákroku na hranici pokutového území. Naštěstí pro nás, marně.. Další gólová radost přichází po prostrkávačce Oliho na Sváťu, který s přehledem uklízí k tyči - 2:0.. Do konce první třetiny jsme ještě po penaltovém zákroku na Vikyho Macka zvýšili stav utkání na 3:0 - Sváťa si počkal na pohyb brankáře a pak pohodlně za háčky uklidil.

 

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté, byli aktivnější, více se pohybovali po hřišti a my jsme jim dělali kužely. Zaslouženě snižují stav utkání - 3:1. Po obdržené brance jsme se probudili a začali opět hrát, měli pár šancí, ale žádná z nich něměla gólový charakter. Poté se hra přelívala z jedné strany na druhou s množstvím nepřesností. Jeden z mála světlích momentů byla akce Jáši Vika, který potáhl po lajně, předal Sváťovi a ten vsítil čtvrtý gól - 4:1. Po této brance jsme evidentně polevili a hosté nás dobrých 10 minut zatlačili, kdy několikrát zahráli zvonkohru. Jen s kapkou štěstí jsme neinkasovali vícekrát než jednou. - 4:2. Nutno dodat, že nás několika dobrými zákroky podržel, jak Štěpán, tak Kočanda s Žáhysem, kteří hasili na poslední chvíli pokusy hostujících útočníků. 

 

Poslední třetina byla odehrána ve vysokém tempu od obou týmů. Z našich řad se prosadil nejprve Viky Macek - 5:2. Hosté pak po rohovým kopu snižují na 5:3, kdy jsme si nepohlídali jednoho z hostujících útočníků a ten pohodlně zakončuje. Následně se dostal ke slovu Sváťův “volej” a stav utkání byl - 6:3. V tuto cvhíli jsme si mysleli, že utkání pohodlně dovedeme k vítěznému konci, ačkoliv hosté popadl druhý dech a tlačili nás. Zaslouženě snižují na 6:4. Nicméně i my jsme mohli ještě skórovat, bohužel naše pokusy lítaly vedle branky hostů. V poslední minutě hosté ještě stihli snížit stav utkání, ale vyrovnat se jim naštěstí nepovedlo. 6:5.

 

Kluky za předvedený výkon chválím. Nebojoval každý za sebe, jako jednotlivce, ale jeden za druhého jako tým a tak to má být. Hlavně po herní stránce můžeme být spokojeni. Věřím, že takovou hru přeneseme i do příštích zápasů, které budou neméně těžké a bojovné.

 

Robin Metzner

 

5. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

FK JABLONEC X FK NÁCHOD U12 + U13

 

V našem druhém mistrovském utkání jsme zajížděli na Jablonecký pažit, kde nás přivítali domácí FK.

 

FKN U12 X FK JABLONEC U12 1:8 (Váňa)

 

 

V parném sobotním dopoledni jsme místy připomínali tým, který má úžeh. Hlavním naším problémem byl pohyb. Výsledek byl v obou kategoriích pro naše kluky až moc krutý, nicméně ho považujeme do jisté míry až jako druhotný. Prvotní pro nás je předvedená hra, s kterou nemůžeme být my, snad ani kluci spokojeni. Je třeba, aby si každý sáhl do svědomí a řekl si, zda udělal pro tým maximum a také jestli přistupuje k celému tréninkovému procesu tak, jak má. Začíná to u základních věcí, jakou jsou docházka a práce na tréninku. Pak můžeme pokračovat věcmi, jestli pro sebe něco dělá i doma, protože to je téměř nezbytné. 

 

Je třeba si uvědomit, že fotbal je týmová hra, nikoliv hra jednotlivců, což někteří kluci zřejmě zapomněli. Naopak kluci z Jablonce předvedli, jak vypadá týmový duch. Prezentovali se kombinačním fotbalem, každý si plnil své na maximum a hlavně v zakončení byli neuvěřitelně efektivní. 

 

Nadruhou stranu fotbal je sport, někdy je tým nahoře a někdy dole. Někteří kluci mají mezery, za které nemůžou ani oni samotní, ale je to spíš o předchozí práce s nimi. My budeme makat dále tak, jak mákáme a zlepšení se dostaví.

 

Závěrem: Nesmíme věset hlavy a připravit se na další mistrovské utkání, které před vlastními diváky chceme zvládnout lépe, hlavně po herní stránce.

 

 

Robin Metzner, Vlastimil Vlček


4. KOLO ČLŽ SKUPINA C

 

FKN U12 X MFK TRUTNOV U12 9:3 

(Váňa 5x, Macek 2x, Brož)

 

K dnešnímu utkání jsme nastupovali s vědomím, že chceme soupeři z Trutnova vrátit porážku z úterního utkání v rámci Ondrášovka CUPu 2016 v Poděbradech. 

 

Od začátku utkání bylo vidět, že chceme utkání diktovat tempo a mít ho pod kontrolou. Prezentovali jsme se kombinačním fotbalem po zemi a dobrým pohybem. První třetina utkání skončila 4:1, kdy jsme po krásných kombinacích dokázali skórovat. Nejdřív Oli Váňa a jeho pověstná dělovka, následoval ho Viky Macek, poté opět Oli a nakonec první třetiny mazácky z rohu Kočanda. Soupeř z Trutnova v závěru třetiny korigoval stav na 4:1.

 

Druhá třetina se nesla v duchu zahozených šancí. Soupeři jsme nepůjčili balón. Místy to připomínalo dobývaní pevnosti Boyard. Soupeřova taktika byla jasná. Postavit autobus před vlastním vápnem a spoléhat na breaky pomocí dlouhých nakopávaných balónů. Tento styl hry nám pochopitelně nevyhovoval a i proto jsme se prosadili téměř v závěru druhé třetiny dělovkou do šibenice v podání Oliho Váni, který kompletuje hattrick - 5:1. Zároveň bych rád vyzdvihnul výkon brankáře hostí, který ubránil svůj tým od debaklu.

 

Třetí třetina byla fotbalovější než ta druhá a to nám vyhovovalo, soupeře jsme dokázali rozebrat a přidat další branky. Nejdříve Oli Váňa za háčky trutnovské branky a pak Viky Macek dorazil neúspěšný pokus Žáhyse do břevna - 7:1. Pohodlné vedení zapříčinilo polevení a nastala pětiminutovka, v které jsme byli horším týmem a inkasovali dvě naprosto zbytečné branky. Tyto branky paradoxně kluky nakopli a do konce utkání jsme ještě dvakrát vsítili branku, nejdříve při chuti hrající Oli a nakonec Brožo, který se k týmu opět připojil po nepříjemné nemoci.

 

Sestava: Matyska, Kočnar, Žahourek, Kuneš, Vik, Svatoš, Macek, Váňa, Franc, Škrypto, Brož, Lukášek, Hlaváček

 

Robin Metzner

 

Ondrášovka CUP 2016 - předkolo Poděbrady

 

Do Poděbrad, kde se hrála skupina B ve složení: FK Bohemia Poděbrady, MFK Trutnov, RMSK Cidlina, FK Baník Most, FK Náchod a SC Xaverov Horní Počernice jsme odjížděli s postupovými ambicemi, čímž se vůbec nechceme tajit. Viz. dále.

 

Hrálo se systémem každý s každým, 1x20 minut.

 

Sestava: Matyska, Franc, Kočnar, Žahourek, Lukášek, Kuneš, Svatoš, Macek, Váňa, Vik, Borůvka

 

FKN X MFKT TRUTNOV 1:2   (Svatoš)

 

První zápas jsme odehráli proti mužstvu z Trutnova. Začátek utkání připomínal divadlení představení Alenky v říši divů, kdy v hlavní roli nebyla Alenka, ale celý náš tým. Vázla kombinace a po naprosto hloupých chybách, úrovně okresní soutěže, jsme inkasovali nejdříve jeden a poté druhý gól. V podstatě jsme soupeři výhru darovali. Po inkasovaných brankách jsme se rozhodli přeskupit řady a naše hra dostala potřebný impuls. Po úvodní černé pětiminutovce jsme soupeře nepustili za půlku a tlačili ho. Ovšem problém byl v tom, že jsme kombinovali po vápno a pak byli naprosto bezzubý. Nakonec jsme branku vsítili dvě minuty před koncem a bohužel už se zápasem nestihli nic udělat. Z tohoto utkání jsme si vzali patřičné ponaučení a hodili ho tzv. za hlavu.

 

FKN X RMSK CIDLINA 1:0    (Borůvka)

 

Po desetiminutové pauze jsme nastoupili k druhému utkání proti fotbalově vyspělému a dobře vedenému týmu z Cidliny (Bydžova). Utkání od začátku ukazovalo, že se bude jednat o bojovné, ale i kombinačně vyspělé utkání. Z obou stran jsme sledovali kvalitní zápas, který rozhodl jeden přímý kop. Po faulu na Oliho Váňu se k míči postavil Áda Kočanda, dal pozemní míč podél zdi, kde ho mazácky mezi nohama propustil Oli Váňa a pro Borase to už byla lehká práce. Nutno říct, že i v tomto utkání jsme mohli své vedení navýšit, ale gólová chuť se k nám né a né dostavit. Naopak soupeř měl také pár slibných šancí, s kterou si naše obrana ve složení Žáhys, Kočanda a Kubik Lukášek dokázala poradit. 

Připsali jsme si velice důležité a cenné tři body proti týmu, který byl na turnaji naším nejfotbalovějším soupeřem, dle mého názoru.

 

FKN X FK Baník Most 0:1  

 

Z našeho pohledu naprosto nesmyslná prohra, zklamání, prohra, která nám “vzala” postupové šance z prvních dvou míst.(V rovině teoretické tam šance byla, ale pravděpodobnost se rovnala výhře ve sportce). Nicméňe jsme si to prohráli sami. Prohráli jsme si to přístupem k utkání, kdy po výhře nad RMSK jsme byli tzv. “nahoře” a Most podcenili. Zpočátku utkání jsme neproměnili 3 loženky a poté z breaku dostali “šmudlu.” V tomto utkání jsme držením míče nešetřili a kluci z Mostu ho měli jen sporadicky, ovšem co je nám to platné, když v koncovce jsme byli neefektivní. Korunovací našich šancí a nemohoucnosti v koncovce byla zahozená penalta, která byla správně nařízena po faulu na Oliho Váňu.

 

FKN X BOHEMIA PODĚBRADY 6:0      (3x Svatoš, 3x Váňa)

 

K udržení šance postupu z 3. fleku nebo veření v zázrak a postupu z 2. místa jsme věděli, že výhra nad domácím mužstvem je absolutní povinností. Jsme rádi, že kluci k tomu tak přistoupili a konečně byl na našich kopačkách zpět střelný prach, dravost, chuť hrát a touha po vítězství. Domácí jsme jasně přehráli a po několika krásných kombinacích po osách Kuny, Kočanda, Oli a Sváťa jsme se brzy ujali vedení. Svůj hattrick nejdříve dokonal Sváťa a hned po něm Oli Váňa. Pro kluky z Poděbrad možná až krutý výsledek, nicméňe pro nás výsledek, který nám dodal pozitvní energii do velice důležitého utkání s mužstvem z Počernic.

 

 

 

 

 

 

FKN X XAVEROV HORNÍ POČERNICE 1:0     (Svatoš)

 

Poslední, avšak převelice důležité utkání s Počernicemi jsme odehráli ve vysokém tempu a nutnou dávkou štěstí. Herní převaha na našich kopačkách byl znatelná, ovšem opět vázla koncovka a málem nás to také mohlo mrzet. Naštěstí v 17. minutě utkání nás střelou do šibenice zachránil Kuba Svatoš. Utkání bylo poměrně bojovné, avšak téměř celé jsme ho měli pod kontrolou.

 

Závěrem: Ostrý test před nadcházející ligovou sezónou můžeme hodnotit kladně. Nebylo utkání, v kterém by nás nějaké jiné mužstvo přehrálo. Prezentovali jsme se kombinační hrou po zemi, přesně tak, jak po klucích chceme. Občas nám dělalo problémy, když proti nám můžstvo nakopávalo dlouhé míče, což je ale známá věc, na které budeme muset zapracovat. Vyjma nepovedeného utkání (výsledkově) s mužstvem z Mostu se nemůžeme na kluky nějak zlobit, naopak s horkým počasím a rychlým sledem utkání se dokázali vypořádat velmi dobře. 

 

Cíl postoupit z prvních dvou postupových příček a tím si zajistit velmi zajímavá utkání nám nevyšel, avšak nevěsíme hlavu. Po zveřejnění výsledků ze všech herních míst jsme dokázali postoupit jako nejlepší tým z 3. míst. Takže nás v říjnu tohoto roku bude čekat kvalifikace v Písku, kde budeme hrát proti soupeřům jako: FK Jablonec, FK Viktoria Žižkov, FK Příbram, FK Dukla Praha,           FC Tempo Praha, SK Dynamo České Budějovice, FC MAS Táborsko, FC Písek…

 

Konečné počadí:

 

 1. RMSK Cidlina 12b.
 2. MFK Trutnov 10b.
 3. FK Náchod 9b.
 4. FK Bohemia Poděbrady 6b.
 5. SC Xaverov Horní počernice 4b.
 6. Mostecký fotbalový klub 3b.

 

 

Robin Metzner, Vlastimil Vlček - trenéři


Memoriál L. Kaválka Červený Kostelec, 20. 8. 2016

Do Červeného Kostelce jsme odjižděli s dvěma týmy, tým Modrých a tým Bílých.

Tým modrých:

Sestava: Žahourek, Franc, Vávrů, Souček, Macek, Vik, Krulich, Čechura, Škrypko, Lubas, - Stránský

 

Tým modrých se od začátku turnaje potýkal s problémem, že každý chtěl hrát pro sebe a na sebe, místo toho, aby se sjednotili jako tým. Hráči místo toho, aby si na dva doteky “vyťukali” soupeře, narazili si se spoluhráčem, tak to tzv. “tahali” a to byl kámen úrazu. V prvním zápase, kdy přišla remíze s domácím Kostelcem 0:0 bylo vidno, že takhle to dál nepůjde.

Další faktor, který neuvěřitelně chyběl bylo tzv. srdíčko, kluci působili na hřišti odevzdaným dojmem, místo toho, aby bojovali a snažili se to alespoň odjezdit, tak to vzdali. Další věc, která nás s trenérem mrzí je, že při banálních situacích, jako jsou 2v1 si nedokážeme poradit. Tyto věci jsou téměř pravidlem v trénincích a nedokážeme to přenést do zápasu.

Závěrem k týmu modrých asi to, že je třeba tento turnaj hodit za hlavu. Začít tvrdě a poctivě pracovat v tréninku a hlavně na ty tréninky pravidelně docházet.

 

Tým bílých:

Sestava: Rosecký, Cvrček, Kočnar, Lukášek, Svatoš, Kuneš, Váňa, Matějíček, Hlaváček M., - Hlaváček S.

 

Tým bílých se na tento turnaj dobře vyspal a byl pravým opakem týmu modrého. Herní projev byl místy velmi dobrý. Mohli jsme vídat nesčetné množství kombinací, hru na zemi, vzájemnou komunikaci, již zmíněné srdíčko. Kluci jezdili “po zadku” hráli v klidu a pohodě. První jejich zápas byl proti týmu modrých a nadělili jim 5 gólů. V dalším zápase 11 gólů Broumovu, 4 fíky Kostelci a 2 Skalici. Klobouček patří za to, že bez gólmana neinkasovali ani gól. Tým bílých byl neuvěřitelně produktivní. Kombinace až do kasy v podání Kuneše, Váni, Svatoše a spol. byly slast pro oko trenéra.

Závěrem k týmu bílých asi to, že kluci jasně viděli, že když budou hrát jako tým, můžou porazit klidně i kluky o rok starší. Dále to, že když budeme pokračovat v tvrdé práci a kluci budou přenášet to, co je v tréninku učíme, tak se můžeme nad nadcházející sezónu těšit.

Na turnaji se ještě konaly dovednostní soutěže ve střelbě, panenkách a slalomu.

- Ve slalomu zvítězil Adam Kočnar

- V panenkách zvítězil Tomáš Žahourek

- Ve střelbě se na druhém místě umístil Oliver Váňa.

Dobrý výkon, kluci!

 

Konečné pořádí:

1. FK Náchod “Bílý”

2. TJ Červený Kostelec

3. TJ Česká Skalice

4. Slovan Broumov

 

5. FK Náchod “Modří”


PU 13.8.2016  FK Náchod - MFK Chrudim 9:4

Utkání se hrálo systémem 3x25 minut.

Na velmi těžkém terénu hřiště č. 2 v Provodově jsme hostili kvalitního soupeře z Chrudimi. Od začátku utkání bylo vidět, že ani jeden tým tomu druhému nenechá nic zadarmo a sváděli se souboje o každý míč. Do utkání jsme vstoupili lépe my. Po rychlé brance z rohu, kterou vsítil Honza Kuneš, ho pak napodobil Kuba Svatoš. Následovala série zahozených šancí na obou stranách. Několikrát nás podržel Štěpán Matyska v brance. Kýžené ovoce přišlo po brankách Kuby Svatoše a nových posil Olivera Váni a Viktora Macka. kdy jsme odskočili na pohodlný náskok. Avšak nastala hluchá desetiminutovka z naší strany a stav byl rázem 5:2. Následně přidává svůj třetí a čtvrtý gól opět Kuba Svatoš. 7:2. Do poslední třetiny zápasu jsme nastupovali za vysokého vedení, avšak soupeř nehodil flintu do žita a hrál lepší fotbal. Místy jsme se neuměli dostat z tlaku a taky zcela zaslouženě kluci z Chrudimi vsítili dvě branky po povedených akcích.

Nakonec se nám podařilo z rychlých protiútoků ještě upravit skóre na konečných 9:4 - Oliver Váňa a Kuba Svatoš.

Toto přípravné utkání nám ukázalo mnoho věcí, které je potřeba ještě zlepšit, ale naopak i to, co se již podařilo natrénovat.

Trenéři Robin Metzner, Vlastimil Vlček



 

19.3. 2016   PU  FK Náchod - Slovan Broumov  
Sestava 05: Matyska, Červinka T., Kočnar, Lubas, Vítek, Stránský, Hlaváček, Škrypko, Svatoš, Brož, Strnad, Kuneš
V odvětě jsme soupeře z Broumova přestříleli. 
 

6.3. 2016   PU  FK Slovan Broumov - Náchod 

Sestava 05: Matyska, Červinka T., Kočnar, Lubas, Vítek, Vik, Stránský, Hlaváček, Škrypko, Svatoš, Brož, Strnad, Kuneš
V Broumově těsná prohra. 

14.2.2016     FC Hradec Králové U11 : FK Náchod U12/U11 - 31:3 
(4:1, 6:0, 4:0, 9:0, 3:0, 5:2) Hráno 6x25 minut, HK Bavlna UMT, 7+1

6.2.2016   PU - FK Náchod - Piast Nowa Ruda   1:6 (1:1)       Kočnar

Hráno 8+1 mezi vápny, 2x30min

Sestava: Kumprecht, Matyska, Červinka, Kočnar, Lubas, Kácovská, Kábová, Vítek, Vik, Cvrček, Čechura, Hlaváček, Škrypko, Rosecký

Hodnocení:  Ikdyž výsledek vypadá jednoznačně, tak kluci podali dobrý výkon a snažili na velkém hřišti o kombinaci už od brankáře. Chyby pramenící ze snahy konstruktivně rozehrát míč kritizovat nikdy nebudeme, proto výsledek není podstatný. Ve hře mi jen chybělo větší množství střel.   O.Nejman


Neděle     31.1.      PU - RMSK Cidlina - FK Náchod,  hřiště Nový Bydžov - Chudonice   16:6
 
Sestava: Kumprecht, Matyska - Cvrček, Vávrů, Kácovská, Rosecký, Hanuš, Červinka, Kočnar, Brož, Stránský? , Vik, Kuneš, Strnad, Svatoš, Škrypko, Hlaváček Míra, Hlaváček Sebastian
 
RMSK Cidlina A - FK Náchod A   3:0
RMSK Cidlina B - FK Náchod A   3:3
 
RMSK Cidlina B - FK Náchod B   3:2
RMSK Cidlina A - FK Náchod B   7:1

Halový turnaj FC Hradec Králové  23.-24.1. 2016 

http://www.htfchk.cz/clanky/ht-pro-kategorii-u11--2005----odehrano/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eRLvewT-Jbm2S4RErQtAKg_IzoQsoWHM0fOsXnRM5AQ/edit#gid=1127874912

15.místo

Kluci odevzdali ve velmi okleštěné sestavě výkony na hranici svých možností a proto jsme s jejich výkony velmi spokojeni. Ukázali jsme, že i proti papírově silnějším soupeřům můžeme hrát dobré partie, ba co víc, je i porážet. Děkujeme posilám z Červeného Kostelce i Rychnova n.Kn.


Halový turnaj Červený Kostelec    17.1.  2016                                           1. místo
  
Sestava: Matyska - Brož, Vítek, Stránský, Svatoš, Kočnar, Strnad, Lubas, Kuneš

Systém turnaje každý s každým

FK Náchod - Červený Kostelec 1:0         Svatoš (Kuneš)

FK Náchod - Police n/M       4:0             Svatoš (Kuneš), Brož (Kočnar), Kuneš (Svatoš), Kočnar (Brož)

FK Náchod - Dvůr Králové 5:0                 Svatoš (Lubas), Brož (Vítek), Brož (Vítek),Svatoš, Svatoš

FK Náchod - Velké Poříčí 1:0                  Vítek (Kočnar)

FK Náchod - Kudawa Zdroj 1:0               Kuneš (Lubas)

FK Náchod - Rtyně/Úpice 2:1                 Brož (Vítek), Stránský

FK Náchod - Slovan Broumov 3:0            Vítek(P), Brož (Kočnar), Svatoš
  

FK Náchod - FK Jaroměř 1:0                   Brož (Kočnar)


 

Halový turnaj Česká Skalice    10.1.  2016   

FK Náchod I -  Matyska -  Kočnar, Vik, Kuneš, Brož                                                      6. místo

FK Náchod II -  Vítek -  Stránský, Lubas, Strnad, Kasabov, Hlaváček                           7. místo

 

FK Náchod I. - RSCM Rozkoš                 1:1       Vik (Brož)
 
FK Náchod II. - TJ Červený Kostelec        0:4
 
FK Náchod I. - FC Hradec Králové           2:0        Kočnar, Brož (Kuneš)
 
FK Náchod II. - SK Miletín                      0:1       
 
FK Náchod I. - FKM Javorka                   1:2        Brož (Kočnar)
 
FK Náchod II. - Slovan Broumov              1:1        Hlaváček (Lubas)
 
Zápasy o 5. - 8. místo                           
 
FK Náchod I. - FK Náchod II.                 7:0        Kuneš, Brož(Kočnar), Brož, Kuneš, Vik, Kočnar, Brož
 
Zápasy o 7. místo
 
FK Náchod II. - Slovan Broumov              1:1 (2:0p)   Kasabov     //   pen: Vítek, Hlaváček  
 
Zápasy o 5. místo
 
FK Náchod I. - FC Hradec Králové           0:1              

 


Halový turnaj - Silesian Winter Cup - Swidnica   29. 12. 2015          5.místo

Sestava: Matyska - Brož, Vítek, Vik, Svatoš, Kočnar, Strnad, Lubas

FK Náchod - Orzel MIEDZYERZECZ               1:0   Svatoš (Kočnar)

FK Náchod - Olimpic WROCLAW                   3:1   Svatoš (Kočnar), Vítek (Svatoš), Brož (Lubas)

FK Náchod - Rodlo OPOLE                            0:0

FK Náchod - Akademia Sportu MILICZ             0:0

FK Náchod - Orzel ZABKOWICE                    1:3 Svatoš (Vik)

3. místo ve skupině

o 5. místo

FK Náchod - UKS Junior SKARBIMIERZ    4:1 Kočnar (Brož), Kočnar (Vítek), Svatoš, Kočnar (Svatoš)

 

 


Halový turnaj Náchod - hala Rubena   28.11.  2015    pořadatel:  MFK Nové Město nad Metují

FK Náchod I -  Matyska - Lubas, Kočnar, Strnad, Svatoš, Kasabov, Hlaváček               3. místo

FK Náchod II -  Vítek, Brož, Kuneš, Vik, Škripko, Stránský, Truněček

 

FK Náchod II. - Wroclaw Akademy 3:2               Škripko, Kuneš (Vik), Škripko (Vítek)

 
FK Náchod I. - Kostelec n/O/ Častolovice 3:1     Strnad (Lubas), Svatoš (Kočnar), Svatoš (Kočnar)
 
FK Náchod II. - MFK Nové Město n/M 0:2
 
FK Náchod I. - Wroclaw Akademy I. 4:0              Kasabov, Svatoš (Kočnar), vlastní, Lubas (Svatoš)
 
FK Náchod I. - FK Náchod II.   3:1                     Kasabov, Svatoš, Kasabov - Brož
 
FK Náchod I.MFK Nové Město n/M 1:2             Svatoš
 
FK Náchod II. - FC Hradec Králové  2:11               Vik (Kuneš), Kuneš
 
FK Náchod I.FC Hradec Králové 0:5
 
FK Náchod II. - Dvůr Králové 2:2                            Kuneš 2
 
FK Náchod I.Dvůr Králové 3:2                            Svatoš (Hlaváček), Svatoš, vlastní
 
FK Náchod II. - Wroclaw Akademy II.  1:3             Škripko (Vítek)
 
FK Náchod II. - Kostelec/Častolovice 0:2
 
FK Náchod I. - Wroclaw Akademy II. 3:1               Svatoš, Svatoš (Kočnar), Svatoš
 

 

 

FINÁLE EON JUNIOR CUP 2015 pro ročník 2005

                            ROUDNÉ u Č.Budějovic 4. - 6.9. 2015  

                                                   23.místo

              

                  Další krásné foto (děkujeme MH) zde: http://fknachod2004-2005.rajce.idnes.cz/Eon_Cup_2015


Pátek

FK NÁCHOD  - FK Mladá Boleslav                  2:1   a  1:7                3:8
Kočnar (Vítek), Svatoš (Lubas)


FK NÁCHOD  - FKM Vysočina JIHLAVA           2:1   a  2:4                4:5
Svatoš (Vítek), Kuneš (Vítek)

FK NÁCHOD  - FC HRADEC KRÁLOVÉ             2:2   a  2:1                 4:3
Svatoš (Lubas), Vítek (Kočnar)

FK NÁCHOD  - FK TEPLICE                             6:0   a  2:2                 8:2
Vítek (Svatoš), Svatoš, Vítek (Kuneš), Svatoš, Vítek (Svatoš), Svatoš


FK NÁCHOD  - SK Dynamo ČESKÉ BUDĚJOVICE    1:0   a  4:3        5:3
Vítek (Svatoš)


FK NÁCHOD  - Lokomotiva ČESKÉ BUDĚJOVICE     2:1   a  2:0        4:1
Svatoš (Vítek), Kočnar (Vítek)


FK NÁCHOD  - SK VĚTROVY                                    4:2   a  1:1        5:3
Vítek (Kuneš), Hypšman (Lubas), Vítek (Svatoš), Vítek


FK NÁCHOD  - ŠK SENEC                                         1:0   a  1:2        2:2
Vítek

SOBOTA


FK NÁCHOD  - AC SPARTA PRAHA                                0:4   a  1:5        1:9


FK NÁCHOD  - FK  DUKLA PRAHA                                 1:1   a  0:1        1:2
Svatoš


FK NÁCHOD  - BOHEMIANS PRAHA 1905                       0:3   a  1:3        1:6


FK NÁCHOD  - FK  PŘÍBRAM                                          0:1   a  0:3        0:4


FK NÁCHOD  - FC VIKTORIA PLZEŇ                               0:4   a  0:4        0:8


FK NÁCHOD  - FC BANÍK OSTRAVA                               2:1   a  1:2        3:3
Kočnar (Svatoš), Vítek (Svatoš)


FK NÁCHOD  - FC BOSKOVICE                                     4:0   a  2:2        6:2
Vítek, Svatoš, Svatoš (Vik), Kuneš (Svatoš)


FK NÁCHOD  - TJ ŠUMAVAN VIMPERK                         2:1   a  2:0        4:1
Vítek, Vítek (Lubas)

NEDĚLE

FK NÁCHOD  - TJ STRAKY                                             2:3   a  2:2        4:5 !!!

 

FK NÁCHOD  - FC BOSKOVICE                                      4:0   a  2:2        6:2
Hypšman (Vik), Vítek (Kuneš)

FK NÁCHOD  - MALŠE ROUDNÉ                                    3:0   a  1:1       

Vítek (Lubas), Svatoš (Vítek), Vítek (Kuneš)

FK NÁCHOD  - AS MONACO                                          4:1   a  0:1        4:2
Svatoš (P), Vítek (Svatoš), Kočnar, Vítek (Svatoš)


 Umístění ve 20 členné skupině 12. místo 

o 23.místo hráno 2 x 10 min.


FK NÁCHOD  - FK ÚSTÍ NAD LABEM                              3:1 (0:1)   a  4:5 (3:1)      
Kuneš (Svatoš)Kuneš (Svatoš), Matyska, Kuneš (Hypšman)

Reprezentovali:

Matyska Štěpán, Vik Jáchym, Kočnar Adam, Hypšman Matěj, Kuneš Jan, Lubas Jaromír, Svatoš Jakub, Vítek Pavel, Strnad Dan

KONEČNÉ POŘADÍ:


1.SK Slavia Praha 2.FC Viktoria Plzeň 3.AC Sparta Praha 4.SK Sigma Olomouc 5.FK Pardubice 6.Bohemians Praha 1905 7. FC Zbrojovka Brno 8.ŠK Senec 9.FC Graffin Vlašim 10.FK Příbram 11.FK Mladá Boleslav 12.FC Fastav Zlín13.SK Dynamo České Budějovice 14.AS Monaco Red15.FC Hradec Králové16.SFC Opava 17.FKM Vysočina Jihlava 18.1. FC Slovácko 19.FK Dukla Praha 20.SK Líšeň
21.FC Baník Ostrava 22.FK Jablonec 23.FK Náchod 24.FK Ústí nad Labem 25.SK Větrovy 26.FC Hlučín 27.TJ Šumavan Vimperk 28.FK Viktoria Žižkov 29.FC Dosta Bystrc – Kníničky 30.TJ Straky 31.FK Meteor Praha VIII 32.SK Junior Teplice 33.SK ZČE Plzeň 34.Malše Roudné 35.FC MAS Táborsko 36.AS Monaco White 37.FC Boskovice 38.FK Ostrov 39.Lokomotiva České Budějovice 40.Mirava

 

 




 

Turnaj o pohár Ivo Ulicha - Ohnišov,  20.6.  2015,                                                        2. místo        

Sestava:  Čechura - Čejchan A., Cvrček, Kácovská, Strnad, Škrypko, Truneček, Petanová

FK Náchod - RSCM Rozkoš        3:1              Strnad (Škrypko), Čejchan, Čejchan  

 

FK Náchod - Ohnišov                 2:0              Čejchan (Strnad) , Čejchan (Cvrček)

FK Náchod - Nové Město n/M     2:1              Čejchan, Čejchan

 

FK Náchod - RSCM Rozkoš        0:4

 

FK Náchod - Ohnišov                 2:0              Cvrček, Čejchan

FK Náchod - Nové Město n/M     3:2              Čejchan, Čejchan, Truneček

Konečné pořadí:

1. RSCM Rozkoš                                                           
2. FK Náchod                                  Adam Čejchan se stal nejlepším střelcem turnaje - gratulujeme.                      
3. MFK Nové Město n/M                                                 
4. TJ Start Ohnišov

 


14.6. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Třebeš

Sestava: Matyska - Kumprecht, Brož, Vlk,  Vítek, Vik, Rosecký, Cvrček, Strnad, Škrypko, Kočnar, Hypšman

FK Náchod - SK Třebeš                      0:4           

FK Náchod – TJ Dvůr Králové n/L      1:1           Cvrček (Vítek)

FK Náchod – Roudnice                      4:2           Cvrček, Cvrček (Vítek), Rosecký, Cvrček (Vik)

 


7.6. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Roudnice

Sestava: Kumprecht - Matyska, Kuneš, Brož, Lubas, Vítek, Vik, Rosecký, Cvrček, Kácovská, Čechura, Blažek, Svatoš, Kočnar

FK Náchod - SK Třebechovice          1:2               Blažek

FK Náchod – Roudnice                     1:5               Cvrček

 


31.5. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Náchod - Hamra

Sestava: Matyska -  Kácovská, Čechura, Cvrček, Rosecký, Strnad, Lubas, Kočnar, Škrypko, Stránský, Kuneš, Blažek, Vítek, Svatoš

FK Náchod - Baník Vamberk               5:8           Vítek, Vítek (Blažek), Vítek (Kuneš), Blažek (Vítek), Blažek (Kočnar)

FK Náchod – SK Třebeš                      1:8           Vítek

 


23.5. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Třebeš

Sestava: Matyska - Čechura, Rosecký, Cvrček, Kočnar, Lubas, Strnad, Škrypko, Hypšman, Stránský

FK Náchod - SK Třebechovice               0:4     

FK Náchod – Třebeš                              1:5     

FK Náchod – Slovan Broumov               0:1


16.5. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Dvůr Králové nad Labem

Sestava: Kumprecht - Čechura, Rosecký, Cvrček, Blažek, Vítek, Kočnar, Lubas, Vik, Brož, Kuneš, Strnad, Škrypko, Hypšman

FK Náchod - Dvůr Kr. n/L               2:2      Brož, Kuneš (Hypšman)

FK Náchod – Třebeš                      1:3      Kočnar (Škrypko)

FK Náchod – Roudnice                  4:2      Kuneš (Vítek), Brož (Blažek), Cvrček, Blažek (Brož)
 


10.5. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Broumov

Sestava: Matyska - Vlk, Kácovská, Čechura, Rosecký, Vik, Strnad, Hypšman, Škrypko, Kuneš, Stránský, Lubas

FK Náchod - Slovan Broumov            0:3     

FK Náchod – Roudnice                      0:5      

FK Náchod – Baník Vamberk             0:4

 


3.5. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Roudnice

Sestava: Matyska - Vlk, Kácovská, Čechura, Rosecký, Vítek, Brož, Kočnar, Vik, Strnad, Blažek, Svatoš, Hypšman

FK Náchod - Slovan Broumov            3:2      Vik (Kočnar),  Brož (pen.), Kočnar (Vik)

FK Náchod – Roudnice                      1:2       Blažek (Svatoš)

FK Náchod – SK Třebechovice          1:2       Rosecký (Brož)

 

      


26.4. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Náchod

Sestava: Matyska - Vlk, Kácovská, Cvrček, Rosecký, Čechura, Vik, Kočnar, Lubas, Vítek, Škrypko, Strnad, Hypšman

FK Náchod - Slovan Broumov              2:4              Cvrček, Vítek     

FK Náchod – TJ Dvůr Králové n/L        3:1              Vítek            

 


19.4. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Vamberk 

Sestava: Matyska -  Kácovská, Čechura, Cvrček, Rosecký, Brož, Kočnar, Strnad, Vítek, Kuneš,

FK Náchod - Třebeš                             3:4      Cvrček (Vítek), Vítek (Čechura), Kuneš (Vítek) 

FK Náchod – TJ Baník Vamberk           2:4      Cvrček (Kuneš), Kácovská (Cvrček)

 


11.4. 2015  Krajský přebor - Starší přípravka - Náchod  

Sestava: Matyska - Vlk, Kácovská, Čechura, Rosecký, Cvrček, Vítek, Brož, Kočnar, Lubas, Kuneš, Vik, Strnad, Škrypko, Hypšman

FK Náchod - TJ Dvůr Králové n/L         0:1     

FK Náchod – TJ Baník Vamberk           4:3      Kočnar (Vlk), Vítek, Cvrček (Lubas), Kuneš (Vítek)

FK Náchod – SK Třebechovice p/O      2:2       Vlk, Rosecký

http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/186/1/


8. 2. 2015  Halový turnaj U11 - Červený Kostelec                                             6. místo

Sestava: Čejchan A - Vlk, Kácovská, Čechura, Rosecký, Cvrček, Stránský, Škrypko,

 

FK Náchod A – TJ Červený Kostelec                 0:0         

FK Náchod A Kudowa Zdroj                           0:2    

FK Náchod AÚpice                                      0:0     

FK Náchod AFK Náchod B - 05                   0:1     

FK Náchod A MFK Nové Město n/Met.           0:0     

FK Náchod A – RSCM Rozkoš                         1:1           Cvrček

FK Náchod A Kocbeře                                  4:0            Čejchan (Vlk), Cvrček, Škrypko (Cvrček), Rosecký

Konečné pořadí:

1. Kudowa Zdroj                                                            
2. FK Náchod  B - 05                                                                    
3. RSCM Rozkoš                                                 
4. TJ Červený Kostelec                                                             
5. MFK Nové Město n/Met.
6. FK Náchod  A - 04
7. Úpice
8. Kocbeře
 

Halový turnaj ve Rtyni v Podkrkonoší   18.1. 2015                              4.místo

Nominace:  Kumprecht - Vlk, Kácovská, Cvrček, Rosecký, Čechura, Oli, Škrypko, Strnad

- bude doplněno (čeká se až trenér Hubka zpracuje rozbor turnaje wink )

 


Halový turnaj v Červeném Kostelci  10.1. 2015                                    4.místo

Sestava: Kumprecht - Čejchan, Vlk, Kácovská, Rosecký, Cvrček, Blažek, Čechura, Vítek      
 

FK Náchod  - MFK Nové Město   0:1      

FK Náchod -  Jiskra Hořice  0:0     

FK Náchod - Wlokniarz Kudowa Zdroj  2:0               Vítek (Čechura), Čejchan (Blažek)

FK Náchod - TJ Červený Kostelec B  4:0                 Rosecký (Vítek), Čejchan (Kumprecht), Vítek (Rosecký), Vítek

FK Náchod -  RSCM Rozkoš Česká Skalice  2:4     Blažek (Kácovská), Blažek (Cvrček)

FK Náchod -  TJ Červený Kostelec A  0:0    

FK Náchod – TJ Sokol Zábrodí 7:0                            Vlk, Blažek, Vítek (Čechura), Čejchan (Kácovská), Čechura (Vlk), vlastní (Cvrček), Blažek (Čejchan)
 

Konečné pořadí turnaje:

1. MFK Nové Město nad Metují
2. TJ Červený Kostelec „A“
3. TJ Jiskra Hořice
4. FK Náchod
5. Wlokniarz Kudowa Zdroj
6. RSCM Rozkoš Česká Skalice
7. TJ Červený Kostelec „B“                                                                                                                                         8. TJ Sokol Zábrodí 


Halový turnaj v Úpici 13.12. 2014   pro roč.2004

FK Náchod 04 3.místo   Kumprecht - Čejchan, Vlk, Kácovská, Rosecký, Cvrček, Zabrzeski, Čechura                                  
FK Náchod 05 5.místo   Matyska - Kočnar, Lubas, Kuneš, Brož, Svatoš, Vítek



FK Náchod 05 - Jiskra Hořice  1:4       Lubas (Kočnar)

FK Náchod 04 - Úpice/Rtyně   7:2       Čejchan (Rosecký), Cvrček (Čejchan), Oli (Vlk), Oli, Oli, vlastní (Čechura), Oli (Cvrček)

FK Náchod 04 - Sokol Zábrodí  8:0      Cvrček (Čechura), Čejchan (Vlk), Oli (Čejchan), Čejchan (Vlk), Cvrček, Oli, Čejchan (Kácovská), Cvrček (Čejchan)

FK Náchod 05 - FK Trutnov A  1:3        Svatoš

FK Náchod 04 - Jiskra Hořice  3:0        Cvrček (Čechura), Čejchan (Kumprecht), Čejchan (Kácovská)

FK Náchod 05 - FK Trutnov B  0:3

FK Náchod 04 - FK Náchod 05  1:0     Čejchan

FK Náchod 05 - Úpice/Rtyně  6:1         Svatoš (Lubas), Svatoš (Kuneš), Svatoš (Kočnar), Brož, Lubas, Vítek (Kuneš)

FK Náchod 04 - FK Trutnov A  2:3        Čejchan, Čejchan

FK Náchod 05 - Sokol Zábrodí   11:0     Kuneš (Brož), Brož (Kuneš), Brož (Svatoš), Svatoš (Matyska), Vítek (Lubas), Vítek (Kuneš), Lubas (Vítek), Vítek, Kočnar, Brož (Kočnar), Brož (Kuneš)

FK Náchod 04 - FK Trutnov B    1:2          Kácovská (Čejchan)

Pořadí:
1. FK Trutnov A
2. FK Trutnov B
3. FK Náchod 04
4. Jiskra Hořice
5. FK Náchod 05
6. Úpice/Rtyně
7. Sokol Zábrodí

NEJLEPŠÍM STŘELCEM TURNAJE SE STAL Adam ČEJCHAN - 9 branek - Gratulujeme !


30.10. 2014  Okres přebor - Hronov

Sestava: Matyska - Kuneš, Kočnar, Brož, Vítek, - Svatoš, Kácovská, Čechura, Rosecký, Blažek, Strnad

FK NáchodAFK Hronov       3:8     Kuneš (Blažek), Kuneš (Blažek), Brož (Kočnar)

 


25.10. 2014  Krajský přebor - Starší přípravka - Jaroměř  

Sestava: Matyska - Kácovská, Hypšman, Čechura, Cvrček, Lubas, Svatoš, Strnad, Škrypko, Zabrzeski

FK Náchod - TJ Červený Kostelec         3:1     Čechura (Zabrzeski), Zabrzeski (Hypšman), Svatoš - pen.     

FK Náchod – RSCM Rozkoš                   4:0     Zabrzeski, Zabrzeski (Lubas), Strnad (Zabrzeski), Zabrzeski           

FK Náchod – TJ Jiskra Jaroměř            2:4      Cvrček (Svatoš), Svatoš (Kácovská)



23.10. 2014  Okres přebor - Náchod

Sestava: Matyska - Kácovská, Čechura, Svatoš, Lubas, Šrypko, Strnad, Stránský, Hypšman

FK NáchodTJ Sokol Zábrodí        1:3     Lubas (Čechura)

 


19.10.  2014   Krajský přebor - Starší přípravka - Velké Poříčí

Sestava: Matyska -   Škrypko, Strnad, Lubas, Kuneš, Kácovská, Čechura, Rosecký, Vítek, Kočnar, Brož

FK Náchod - TJ Červený Kostelec         1:2             Kočnar (Brož)      

FK Náchod - TJ Velké Poříčí                  0:2            

FK Náchod - MFK Trutnov                      3:1            Vítek, Vítek, Brož

 


15.10. 2014  Okres přebor - Náchod

Sestava: Kumprecht - Kuneš Ji., Vik D., Světlík, Cisár, Kácovská, Čechura, Rosecký, Vítek, Vik J., Matyska

FK Náchod - TJ Sokol Velká Jesnice             6:5     Vítek (Světlík), Vítek (Světlík), Vítek (Vik D.), Vítek (Vik D.),                                                                                           Vik D., Světlík (Kuneš)


12.10.  2014   Krajský přebor - Starší přípravka - Jaroměř

Sestava: Matyska -   Kočnar, Lubas, Brož, Stránský, Kácovská, Čechura, Rosecký, Zabrzeski, Kuneš, Blažek

FK Náchod - TJ Jiskra Jaroměř              6:2        4x Zabrzeski, Brož, Kočnar,

FK Náchod - TJ Velké Poříčí                  6:1        2x Zabrzeski, Blažek, Kočnar, Čechura, Brož    

FK Náchod - MFK Nové Město n/M         2:0        Zabrzeski, Brož

            

 


8.10. 2014  Okres přebor - Náchod

Sestava: Matyska/Čejchan M. - Kuneš Ji., Petráš, Nýč, Kácovská, Čechura, Rosecký, Kočnar, Lubas, Hypšman, Strnad, Škrypko

FK Náchod - TJ Spartak Police n/M         2:6          2x Kuneš Jiří

 


2.10.  2014   Krajský přebor - Starší přípravka- Velké Poříčí (předehrávka)

Sestava: Matyska - Rosecký, Zabrzeski, Cvrček, Čejchan A., Čechura, Vlk, Kočnar, Lubas, Hypšman,                                                                       

FK Náchod - TJ Velké Poříčí         10:2             Hypšman, Cvrček (Zabrzeski), Kočnar (Hypšman), Hypšman (Kočnar), Hypšman (Čejchan), Čechura (Čejchan), Cvrček (Čejchan), ČejchanZabrzeski (Čejchan), Zabrzeski (Čejchan),

 


27. 9. 2014 Turnaj Pečky – 11. místo

Sestava: Matyska - Zabrzeski, Kácovská, Čechura, Svatoš, Kočnar, Čejchan A., Cvrček

Zápasy ve skupině:

 

FK Náchod – FK Tygři Neratovice    4 : 2   Zabrzeski (Čejchan), Čejchan, Čejchan, Zabrzeski, (Čejchan)
FK Náchod - AC Spara Praha 2       0 : 4 

FK Náchod – AFK Sadská              2 : 2  Čejchan (Kočnar), Cvrček

FK Náchod – FK Pardubice             4 : 5  Zabrzeski, Cvrček, Čejchan, Cvrček (Čejchan)                                          FK Náchod – Motorlet Praha           1 : 3   Čejchan

 

o 7-12 místo:

FK Náchod – AFK Pečky                1 : 6  Cvrček (Zabrzeski)

FK Náchod - FK Příbram                 1 : 1  Čejchan

FK Náchod – Arsenal Česká Lípa     1 : 3  Čechura (Kočnar)

 


25.9. 2014  KP Starší přípravka - Náchod - Hamra (předehrávka)

Sestava: Kumprecht - Vlk, Zabrzeski, Rosecký, Kočnar, Kuneš, Svatoš, Vítek, Lubas, Hypšman, Vik, Škrypko

FK Náchod - RSCM  Rozkoš                 1:3          Svatoš

FK Náchod - TJ Slovan Broumov         2:1          Kuneš, Vítek   

 


24.9. 2014  Okres přebor - Hronov

Sestava: Matyska - Blažek, Kácovská, Balcik, Eimann, Zelenka, Lukáš, Světlík, Žahourek, Cisár, Čechura

FK Náchod - AFK Hronov        13:4     Žahourek (Světlík), Balcar (Žahourek), Cisár (penalta), Balcar (Blažek), Lukáš, Žahourek, Lukáš (Žahourek), Zelenka (Žahourek), Žahourek (Zelenka), Zelenka, Cisár (Balcik), Žahourek (Kácovká), Blažek (Žahourek)

 


21.9.  2014   Krajský přebor - Starší přípravka - HSM Trutnov

Sestava: Kumpracht, Matyska -  Vlk, Čejchan A., Cvrček, Rosecký, Kočnar, Svatoš, Hypšman, Vítek, Blažek, Stránský

FK Náchod - TJ Jiskra Jaroměř            3:1        Vítek (Blažek), Rosecký (Svatoš), Cvrček (Čejchan A.)

FK Náchod - TJ Slovan Broumov         3:2        Čejchan A. (Rosecký), Svatoš (Cvrček), Svatoš (Čejchan A.)   

FK Náchod - MFK  Trutnov                   3:0        Rosecký (Svatoš), Svatoš (Cvrček), Čejchan A.

 


21.9. 2014  Okres přebor - Velká Jesenice

Sestava:  Čejchan M. - Čejchan K, Vik D., Vik J., Kuneš Jiří, Kuneš Jan, Petráš, Čechura, Lubas, Škrypko

FK Náchod - TJ Sokol Velká Jesenice         7:7  na pen.  4:1        Kuneš H. (Petráš), Vik D. (Vik J.), Vik D. (Čejchan K.), Vik D. (Čejchan K.), Vik D. (Čejchan K.), Vik D. (Čejchan K.),  Vik D. (Petráš)

                                         penalty proměnili: Vik D., Kuneš H., Čejchan K., Vik J.,  - J. Kuneš dvě chytil

Utkání proti fyzicky zdatnému soupeři, hrající převážně silový fotbal jsme nakonec zvládli po 100% úspěšností v penaltách, kdy i náš tým podržel Kuny v kase... do té doby hrající v poli. Všechny naše inkasované branky nepadly po soupeřově kombinační.. fotbalové akci, ale po našich individuálních chybách, které protihráči následně trestali. Pozitivní dnes bylo seběvědomí mladších hráčů, kteří se nebáli soubojů 1na1 s urostlými soupeři. 

                          

 


 

13.9.  2014   Krajský přebor - starší přípravka - Náchod - Běloves

Sestava: Matyska, M.Čejchan - Lubas,Kočnar,Hypšman,Vik,Strnad,Škrypko,Kuneš,Rosecký,Čechura,Kácovská,Brož

FK Náchod - TJ Červený Kostelec            1:0     Brož (Hypšman)

FK Náchod - MFK Nové Město n/M           0:4    

FK Náchod - TJ Slovan Broumov             1:3     Rosecký (Brož)

                    

                

                

 


11.9. 2014  Okres přebor - Police nad Metují

Sestava:  Čejchan M. - Vik D., Kuneš Jiří, Čejchan K, Rosecký, Čechura, Blažek, Hypšman, Vik J., Kuneš Jan

FK Náchod - Police n/Met.         4:3        Blažek (Hypšman), Hypšman, Čejchan K., Vik J. (Vik D.)

V Polici nad Metují jsme prožili příjemné, sice lehce upršené,  pozdní odpoledne. Oko diváka z řad rodičů mohlo být určitě spokojeno. Soupeř klukům dovolil předvádět hezké fotbalové akce, hlavně "pětkám", kterým (místy i zkušeně) sekundovaly "dvojky". Mladší se nebáli hrát, snažili se o kombinace a k vidění byla opravdu dobrá práce s míčem, např. ve formě kliček.

 


6.9.  2014   Krajský přebor - starší přípravka - Česká Skalice

Sestava:  Kumprecht, Matyska -                                                                                                                           Kácovská, Čechura, Cvrček, Kočnar, Kuneš, Vítek, Lubas, Brož, Vik, Strnad, Rosecký, Svatoš                                                                                    

FK Náchod - RSCM Rozkoš                  2:0     Blažek (Rosecký), Svatoš (Kácovská)

FK Náchod - MFK Nové Město n/M       2:2     Kuneš (Brož), Brož (Kočnar)

FK Náchod - MFK  Trutnov                   1:4     Vítek (Blažek)

 


31.8. 2014  Okres přebor - Zábrodí

Sestava:  Čejchan M./MatyskaRosecký, Kácovská, Čechura, Blažek, Lubas, Strnad, Brož, Škrypko, Hypšman, Stránský

FK Náchod - Sokol Zábrodí         0:6



30. 8. 2014 Turnaj Opočno Cup

Sestava: Kumprecht - Vlk, Kácovská, Čechura, Rosecký, Čejchan A., Cvrček, Balcar - Balcik, Cisár, Vítek, Svatoš, Blažek

Zápasy ve skupině:
FK Náchod - Spartak Opočno    2 : 0 Cvrček (Blažek), Čejchan penalta
FK Náchod - AC Spara Praha    0 : 4 
FK Náchod - SK Jičín               1 : 3  Vítek (Cvček)
FK Náchod - Sokol Třebeš        3 : 0  Čejchan (Balcar), Balcar (Blažek), Cvrček Čejchan)
 
3. místo ve skupině
křížem:
FK Náchod - MFK Nové Město n/M   1 : 1 Balcar (Cvrček)
na penalty:
Čejchan - ano, Balcar - ne, Cisár - ano 2 :3 (Kumprecht 3x inkasoval)
 
o 7. místo
FK Náchod - Sokol Třebeš         3 : 1 Blažek (Balcar), Čechura (Cisár), Svatoš (Balcar)
 
Soutěže:
Slalom: Jakub Svatoš - 1. místo
Střelba na třesnost: Adam Čejchan - 1. místo
 
1. SK Jičín
2. SFM Senec
3. AC Sparta Praha
4. FC Hradec Králové
5. SK Sigma Olomouc
6. MFK Nové Město n/M
7. FK Náchod
8. Sokol Třebeš
9. TJ Červený Kostelec
10. Spartak Opočno
               
            
            

 

30.8. 2014   Krajský přebor - starší přípravka - nadstavba, Dvůr Králové nad Labem

Sestava: Matyska - Čejchan M., Lubas, Škrypko, Hypšman, Strnad, Kočnar, Stránský, Brož, Kuneš

 

FK Náchod - Trutnov         x:2        Brož, Brož      

FK Náchod - Dvůr Kr. n/L  x:1        Brož

FK Náchod - Broumov      x:x       

 


24.8. 2014   Krajský přebor - starší přípravka - nadstavba, Náchod - Hamra

Sestava: Kumprecht, Matyska - Kácovská, Vlk, Čechura, Cvrček, Zabrzeski, Rosecký,                                                                                                Kočnar, Lubas, Svatoš, Vik J. (1x zápas), Vítek, Strnad, Kuneš, Blažek                                                                                                               

FK Náchod - Roudnice    1:2        Zabrzeski        

FK Náchod - Hostinné     3:0        Blažek, Blažek, Vítek

FK Náchod - Solnice       4:2        Blažek, Vítek, Vítek, Rosecký

 


 

 

16. 8. 2014 Turnaj SP - Červený Kostelec

Sestava A: Patřičný - Vlk, Kácovská, Čechura, Vítek, Škrypko, Rosecký, Jirout M., Jirout O.,

FK Náchod A - Jiskra Česká Skalice      0:0   

FK Náchod A - FK Náchod B                 1:1     Škrypko

FK Náchod A - TJ Červený Kostelec      1:1     Vítek

FK Náchod A - MFK Nové Město n/M      4:1    Rosecký, Vítek, Čechura, Rosecký

 

Sestava B: Matyska - Vik, Svatoš, Kuneš, Kočnar, Strnad, Čejchan, Stránský, Blažek

FK Náchod B - Jiskra Česká Skalice      0:0   

FK Náchod B - FK Náchod A                 1:1     Svatoš

FK Náchod B - TJ Červený Kostelec      2:0     Kočnar, Kuneš

FK Náchod B - MFK Nové Město n/M     3:2     Kočnar 2x, Kuneš

 

Konečné pořadí:

1. FK Náchod B
2. FK Náchod A
3. Jiskra Česká Skalice
4. TJ Červený Kostelec
5. MFK Nové Město nad Metují

Nejlepší střelec turnaje: Adam Kočnar - gratulujeme !

 




 

TURNAJ U-10, KOSMONOSY - MLADÁ BOLESLAV  15.6.14

SESTAVA: Matyska - Hanuš, Lauterbach, Čechura, Čejchan, Vlk, Tobiška, Vítek, Svatoš, Kuneš

Systém 5+1, 1x20min.

 

FK NÁCHOD – MOST 2   2:2

Vítek, Tobiška (Čejchan)

 

FK NÁCHOD –  AC SPARTA PRAHA 1:6

Čejchan

 

FK NÁCHOD – FC HRADEC KRÁLOVÉ 0:4

3. místo ve skupině

 

o 5. místo

FK NÁCHOD - MFK CHRUDIM 4:1

Čejchan, Svatoš (Čechura), Tobiška (Čejchan), Svatoš (Čechura)

 

Celkové pořadí:

1. MOST 1

2. SPARTA PRAHA

3. FK PARDUBICE

4. FC HRADEC KRÁLOVÉ

5. FK NÁCHOD

6……9.

 


 

U11 – Turnaj - Byškovice Cup - Neratovice - 24.5.2014

SESTAVA: Patřičný, Čejchan A., Balcar-Balcik, Zelenka, Lukáš, Cisár, Vlk, Zabrzeski, Gunár

Systém každý s každým, 5+1, 12 mužstev, 1x11min.

 

NÁCHOD – CHOMUTOV 2:1

Lukáš, Zelenka

 

NÁCHOD – KLATOVY 2:1

Gunár (Lukáš), Lukáš (Gunár)

 

NÁCHOD – KOLÍN 4:1

Zelenka (Cisár), Zelenka (Čejchan), Gunár, Balcar

 

NÁCHOD – MOST 5:0

Lukáš (Balcar), Lukáš (Gunár), Lukáš (Cisár), Balcar, Gunár

 

NÁCHOD – VIKTORIA ŽIŽKOV „B“ 3:0

Gunár (Balcar,Čejchan), Lukáš, Lukáš (Blacar)

 

NÁCHOD – NERATOVICE ČERVENÍ 4:4

2x Lukáš (Gunár), Balcar (Gunár), Balcar (Lukáš)

 

NÁCHOD – VIKTORIA ŽIŽKOV „A“ 1:1

Balcar (Gunár)

 

NÁCHOD – BEROUN 3:0

Gunár (Lukáš), Gunár (Balcar), Cisár

 

NÁCHOD – ADMIRA PRAHA 0:1

 

NÁCHOD – KLADNO 1:4

Gunár (Lukáš)

 

NÁCHOD – NERATOVICE MODŘÍ 5:2

Gunár (Lukáš), 2x Lukáš, Lukáš (Gunár), Gunár (Lukáš)

 

Celkové umístění:

1.SK KLATOVY 1898 27b.

2.FK ADMIRA PRAHA 26b.

3.FK NÁCHOD 23b.

4.FK VIKTORIA ŽIŽKOV „A“ 20b.

5……12.

 

Láďa Gunár byl vybrán do All Stars Teamu turnaje – BLAHOPŘEJEME !

Paní Radka Vlková obsadila 1.místo, za nejlepší fanynku turnaje – BLAHOPŘEJEME!

                              

                  

 


8.5.2014        U11 Turnaj v Českém Brodě

Sestava: Patřičný - Čejchan A., Cisár, Vlk, Balcar J. (Harapes), Balcar J.(Balcik), Lukáš, Zelenka, Zabrzeski

Hráno: 5+1, 1x10 minut

Základní skupina A:

FK Náchod - SK Kladno            0:0

V úvodním zápase jsme se popravdě ani nestihli rozkoukat a už bylo po utkání. Kladno nás trápilo hlavně důrazem a jednoduchou hrou. Podržel nás Patřičňák v brance. Remíza odpovídala.

FK Náchod - Český Brod          7:0    Lukáš (Harapes), Zabrzeski (Harapes), Zelenka (Čejchan), Balcar, Zelenka                                                                  (Zabrzeski), Lukáš (Zelenka, Čejchan), Balcar (Vlk) 

Proti domácím to byla hra na jednu branku. Branky padaly po krásných akcích, kdy kluci nehonili osobní statistiky, ale výborně kombinovali.

FK Náchod - Přičimasy             8:0    Balcar, Zelenka (Cisár), Lukáš (Zelenka), Lukáš (Zelenka), Čejchan (Zabrzeski),                                                          Harapes, Cisár, Lukáš

Opět jednoznačný výsledek. Na ukazateli skóre svítil v 57. sekundě utkání stav 3:0.. Takto má vypadat vstup do utkání.

FK Náchod - Aritma Praha        2:2     Lukáš (Zelí), Zelí (Lukáš)

Aritmu jsme lacino pustili do vedení, poté skóre zaslouženě otočili, ale nakonec jsme po nedůrazu v defenzívě zbytečně vítězství ztratili.

FK Náchod - Louňovice             2:0     Zelí (Vlk), Zabrzeski (Lukáš)

Utkání, které se nám nepovedlo. Chyběla přesnější, rychlejší kombinace a hlavně pohyb.

 

Základní skupinu jsem zakončili na druhém místě se ziskem 9 bodů a skóre 19:2. Do finálové skupiny jsme si ovšem nesli jen 2 body za plichty..

 

Finálová skupina E:

FK Náchod - FK Čáslav             4:1    Balcar (Zelenka, Lukáš), Zelenka, Zelenka (Balcar), Lukáš (Čejchan)

Před úvodním utkáním finálové skupiny jsme věděli, že teď už nemůžeme zaváhat a proto kluci soupeře jasně přehráli.  

FK Náchod - Sadská                 1:1    Zelenka (Balcar, Lukáš)

Utkání se Sadskou jsme dobře začali, po krásné akci se ujali vedení. Poté jsme ovšem zazdili pár loženek a soupeř nás za to zákonitě z rohu potrestal. Zbytek utkání se odehrál v lehké křeči.  

FK Náchod - Poděbrady             2:0    Lukáš (Zelí), Lukáš (Čejchan)

K postupu nám stačila jakákoli výhra, proto se kluci do soupeře hned od úvodního hvizdu zakousli a výhru utrhli. 

Po utkání jsme zjistili, že nepostupují jen první dva, ale dokonce čtyři týmy, takže jsme mohli matematické předpoklady všemožných variant postupů a možných výsledku v klidu zahodit..:)

 

Do čtvrtfinále jsme šli z druhého místa ve skupině se ziskem 9 bodů.

 

Čtvrtfinále:

FK Náchod - FK Praga               3:1     Lukáš (Cisár), Čejchan, Lukáš

Skvělý start do utkání, kdy ve 4 sekundě lovíme míč z branky, nepoznamenal kluky na dlouho a ihned z rozehrávky frnkl Ondra Lukáš a vyrovnal. Rozhodující branku trefil krásně levou Čejchy. V utkání jsme byli lepší a zaslouženě postoupili do semi.

Semifinále:

FK Náchod - FK Pardubice         1:0    Čejchan

Boj, boj, boj. Oboustranně bez střely na branku. Jediný projektil, který doplul do místa určení vylétl z pravačky Čejchyho. Jeho branka z trestňáku z poslední minuty se otřela o břevno a rozhodla toto zajímavé semíčko.

Finále:

FK Náchod - Dukla Praha           2:0    Balcar (Lukáš), Zelenka (Lukáš)

Ve finále jsme ukázali, že chceme turnaj vyhrát a Duklu jsme přejeli.

 

Suma sumárum: 

Výborně připravený turnaj, ve kterém jsme poměřili síly z celou řadou neznámých soupeřů, dopadl na výbornou. Chválím kluky za předvedené výkony. Těší mě fakt, že naše hra zanechala dojem i u ostatních trenérů a diváků. Řada gólových akcí byla opravdu pro oko. Individuální výkony rozebereme v úterý na tréninku.

 

O.Nejman


19.4.-20.4.2014      U11 Golden City Cup

Sestava:

Kumprecht/Patřičný – Cisár, Čejchan A., Balcar, Žahourek, Lukáš, Zelenka, Harapes, Zabrzeski, Vlk, Kácovská, Světlík

skupina:

FK Náchod – Union Oberneukirchen (Něm.)                      3:1 Žahourek, Žahourek (Balcik), Cisár (Vlk)

FK Náchod – SK Hovorčovice                                         3:1 Zelenka (Žahourek), Lukáš (Žahourek), Zelenka (Světlík)

FK Náchod – Slagelse B & I (Dán.)                                  4:1 Lukáš, Žahourek (Cisár), Zelenka (Čejchan), Žahourek (Lukáš)

FK Náchod – M-LOMŽYNSKI KLUB SPORTOWY_1 (Pol.) 3:1 Zelenka (Cisár), Světlík (Čejchan), Žahourek (Harapes)

FK Náchod – BW Hohen Neuendort 0:1 (Něm.)

semifinále:

FK Náchod – Choisy Le Roi (Fra.)                                    1:2 Lukáš (Světlík), Penalty: Zelenka -, Žahourek -, Lukáš – 0:3

o 3.místo:

FK Náchod – spvggZabo/E. Nurnberg (Něm.)                    6:1 Žahourek (Lukáš), Lukáš (Žahourek), Cisár – penalta,                                                                                                      Zelenka, Zelenka, Světlík (Balcik)

                  

                  

 


 


5.4. sobota - PÚ FC Hradec Králové 2004 – FK Náchod U11 a U10 24:30

Sestava: Kumprecht -  Žahourek,  Lukáš, Balcar (Harapes), Vlk,  Světlík, Čechura

FC Hradec Králové - FK Náchod  3:3 Žahourek 2x, Balcar

FC Hradec Králové - FK Náchod  5:8 Žahourek, Balcar 3x, Lukáš 3x, Světlík

FC Hradec Králové - FK Náchod  3:10 Žahourek 4x, Balcar, Lukáš 2x, Světlík 2x, Vlk

Sestava: Patřičný/ Čejchan M., - Zelenka, Čejchan A., Balcar, Cisár, Zabrzeski, Kácovská, Cvrček

FC Hradec Králové - FK Náchod  4:2 Zelenka (Zabrzeski), Cvrček (Zelenka)

FC Hradec Králové - FK Náchod  4:5  Balcar (Čejchan A.), Balcar, Zelenka (Kácovská), Zelenka, Balcar (Čejchan A.)

FC Hradec Králové - FK Náchod  5:2 Čejchan A. (Balcar), Zabrzeski (Balcar)

 

FK Náchod -  GWARDIA KOSZALIN (Polsko) 18 : 1 (6 :0)

Zelenka (Cisár), Lukáš (Gunár), Zabrzeski (Patřičný), Lukáš (Cisár), Gunár (Žahourek), Žahourek (Zabrzeski), Lukáš (Žahourek), Zabrzeski (Gunár), Zabrzeski (Lukáš), Zelenka (Čejchan), Zelenka (Čejchan), Zelenka (Čejchan), Lukáš, Žahourek (Lukáš), Žahourek (Gunár), Zabrzeski (Žahourek), Gunár (Žahourek), Zelenka (Patřičný)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.2.2014       Halový turnaj Jawor (Polsko)

Sestava: Patřičný - Cisár, Zelenka, Lukáš, Zabrzeski, Vlk, Balcik, Balcik (Harapes), Čejchan A. 

 

Základní skupina:

FK Náchod - AKS Strzegom        1:1            Harapes (Lukáš)

FK Náchod - UKS Gryfów Slaski  0:0

FK Náchod - GRYF Swidnica       0:3

FK Náchod - Górnik Walbrzych    0:3

Utkání o 7.-8. místo:

FK Náchod - KS Polkowice          3:0            Lukáš (Balcik), Lukáš (Čejchan A.), Balcik (Lukáš)

 

Hodnocení:

Jednoduše zklamání. Výsledek vem čert, ale předvedená hra daleko zaostávala za možnostmi našich hráčů. Mrzí mě bojácné a ustrašené výkony hlavně u nejzkušenějších kluků, měřítko snesl snad jen Adam Čejchan. Na polovině soupeře jsme až na poslední utkání nebyli schopni vyprodukovat kloudnější akci. Turnaj jsme tak zazdili již po prvních dvou zápasech s nejslabšími soupeři. Chápu, že se nemusí vždy dařit, ale my to dnes nechtěli zlomit ani bojovností.. Bohužel..

Cenu za nejlepšího hráče týmu - medaily za statečnost, tak dostal Patřičňák v brance, nebál se rozehrávat a často byl na všechno pro mě až nepochopitelně sám.

O.Nejman

 

Konečné pořádí:

1. Gryf Swidnica

2. Jaworia Jawor

3. Górnik Walbrzych

4. Skorpiony Luban

...

7. FK Náchod

 

 


31.1. - 3.2.2014         Halový turnaj Prešov

http://www.football.4sport.sk/index.php?pid=5&cat=u11

Sestava: Kumprecht - Lukáš, Zelenka, Čejchan A., Cisár, Balcar (Balcik), Balcar (Harapes), Patřičný,

                Zabrzeski, Vlk, Kácovská

Turnaj byl rozdělen na šest skupin po 6 mužstvech. Z každé skupiny postupovalo nejlepší mužstvo do čtvrtfinále. Postupku do čtvrtfinále dostaly i dva nejlepší týmy z druhých  míst. Hrací doba: 1x25 minut, házenkářské branky, z jedné strany mantinel.

 

Skupina:

FK Náchod - FC Dynamo Kyjev (Ukr.)                   0:2        

FK Náchod - DUSSH-11 Kharkov II. (Ukr.)             7:0      Zelenka (Harapes), Balcik, Zelenka (Lukáš), Harapes 2x                                                                                            Patřičný (Lukáš), Zabrzeski (Harapes)        

FK Náchod - Nagykovácsi Utánpótlas SE (Maď.)  3:0      Zelenka (Čejchan), Lukáš, Harapes (Zelenka)              

FK Náchod - MFK Košice (Slov.)                          2:1      Zelenka (Cisár), Čejchan  A.

FK Náchod - Matejka Kinder Team (Slov.)            0:4        

 

Utkání o 15. místo:

FK Náchod - Safi Prešov (Slov.)                           1:0      Čejchan A.

 

Hodnocení: 

  

Konečné pořadí:

1. FK ,,Ilyichevec" KTI Ilyichevsk (Ukr.)

2. Matejka Kinder Team

3. FC Avabgard Zhytomyr (Ukr.)

15. FK Náchod

 

 

4. 1. 2014         Rtyně v Podkrkonoší 2003

U 10 – TURNAJ O POHÁR  JESTŘEBÍCH HOR

SESTAVA: Patřičný - Čejchan A., Cisár, Kirchner, Balcar /// Lukáš, Vlk, Zelenka, Schober

 

NÁCHOD – NOVÉ MĚSTO  4:4

LUKÁŠ (CISÁR), 3x LUKÁŠ

 

NÁCHOD – ZÁBRODÍ  7:0

SCHOBER (KIRCHNER), ONDRA, SCHOBER (KIRCHNER), SCHOBER, ČEJCHAN (P.),

LUKÁŠ (ZELENKA), SCHOBER (ČEJCHAN)

 

NÁCHOD – RTYNĚ/ÚPICE  4:0

LUKÁŠ (BALCAR), LUKÁŠ (ZELENKA), KIRCHNER (SCHOBER), ZELENKA (LUKÁŠ)

 

NÁCHOD – ROZKOŠ  11:1

SCHOBER, ZELENKA (CISÁR), KIRCHNER, SCHOBER, LUKÁŠ, ZELENKA (LUKÁŠ),

LUKÁŠ, SCHOBER (KIRCHNER), SCHOBER, SCHOBER (ČEJCHAN), LUKÁŠ (ZELENKA)

 

NÁCHOD – HOŘICE  5:1

KIRCHNER (SCHOBER), 2x ZELENKA, KIRCHNER (SCHOBER), SCHOBER

 

NÁCHOD – TRUTNOV  7:0

SCHOBER (ČEJCHAN), SCHOBER, KIRCHNER (ČEJCHAN), SCHOBER (KIRCHNER),

ZELENKA (LUKÁŠ), SCHOBER (KIRCHNER), LUKÁŠ

 

CELKOVÉ POŘADÍ:

 1. FK NÁCHOD
 2. NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
 3. TRUTNOV
 4. HOŘICE
 5. ROZKOŠ
 6. ZÁBRODÍ
 7. RTYNĚ/ ÚPICE

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE: V.SCHOBER    14 gólů

NEJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJE: O.LUKÁŠ

NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ TÝMU: T.KIRCHNER

GRATULUJEME!!!!                 

      

     

 

          


29.12.2013 Silesian Winter Cup 2013 - ročník 2003

Sestava:

 

                    

                    

                    

 

 


28.12.2013 Silesian Winter Cup 20133 - ročník 2004

Sestava: Kumprecht, Čejchan A., Cvrček, Vlk, Čechura, Vítek, Balcar 

 

NÁCHOD – DZIERZONIÓW  2:1       Balcar, Balcar (Čejchan)

NÁCHOD – SWIDNICA  0:1

NÁCHOD – PEGÓW  3:0                     Balcar (VÍTEK), Vlk (Balcar), Vítek

NÁCHOD – WALZBRZYCH  1:1        Balcar

NÁCHOD – LUBIN  0:3

NÁCHOD – KLODZKO  1:0                Vítek

1. FC Academy Wrocław

2. UKP Zielona Góra

3. Zagłębie Lubin

4. Gryf Świdnica

5. Lechia Dzierżoniów

6. Chojnik Jelenia Góra

7. FC Náchod

8. Orlik Kłodzko

9. KP Polkowice

10. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

11. Zorza Pęgów

12. Bielawianka Bielawa

 


 

Halový turnaj Heřmanův Městec 15.12.2013 pro kategorii U11

 

Sestava: Kumprecht - Cisár, Kirchner, Lukáš, Zelenka, Schober, Balcar, Čejchan A.

 

Výsledky:   

FK Náchod - Nové Město n. Met.     6:4        Kirchner (Zelenka), Schober (Cisár), Balcar (Čejchan), Balcar (Lukáš),                                                                         Zelenka (Schober), Balcar (Čejchan)

 

FK Náchod - Ústí n. Orl.                  4:2        Lukáš (Schober), Zelenka (Kirchner), Zelenka (Kirchner), Schober

 

FK Náchod - Pardubice ,,bílá"          2:6        Schober 2x

 

FK Náchod - Pardubice ,,červená"    3:4        Schober (Lukáš), Schober, Schober (Kirchner)

 

FK Náchod - Čáslav                        3:3        vlastní, Lukáš (Schober), Schober (Lukáš)

 

 

Konečné pořadí:    1. FK Pardubice ,,bílá"

                            2. FK Pardubice ,,červená"

                            3. MFK Nové Město n. Met.

                            4. FK Náchod

                            ...

 

Vašek Schober byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje s 8 góly, blahopřejeme! 

 

Hodnocení:

Turnaj byl pro nás jedno velké trápení. Ve hře nám chyběl pohyb, rychlost a dravost. Díky tomu jsme se nedokázali dostat do hry a většinu utkání jsme pouze dotahovali náskok soupeřů. O tragické defenzívě týmu svědčí fakt, že jsme každé utkání inkasovali téměř 4 branky, což je cifra, kterou si nemůžeme na jakémkoli turnaji dovolit. Zklamali jsme jako tým! 

 

O.Nejman

 

 


 

14. MEMORIÁL MÍŠI URBANA /halový turnaj starších elévů/  V PARDUBICÍCH

 

Sestava: Patřičný- Kirchner, Cisár, Lukáš, Schober, Zelenka, Vlk, Balcar

 

NÁCHOD - SKUTEČ    6 : 1             Zelenka/Schober/

Schober/-/

Schober/Vlk/

Balcar/Lukáš/

Lukáš/Balcar/

Schober/Kirchner/

 

NÁCHOD - CHRUDIM    2 : 0          Zelenka/Schober/

Balcar/Schober/

 

NÁCHOD - CHOCEŇ     3 : 0           Kirchner/Zelenka/

Schober/-/

Schober/Balcar/

 

NÁCHOD - TŘEMOŠNICE    2 : 1   Schober/Zelenka/

Schober/Zelenka/

 

NÁCHOD - PARDUBIČKY   7 : 0     Zelenka/Schober/

Schober/Kirchner/

Zelenka/Schober/

Kirchner/Vlk/

Schober/Kirchner/

Schober/-/

Lukáš/Cisár/

 

NÁCHOD - BUKOVKA   9 : 0           Kirchner/-/

Schober/Lukáš/

Zelenka/Patřičný/

Kirchner/Lukáš/

Zelenka/Kirchner/

Lukáš/Vlk/

Schober/Lukáš/

Schober/Lukáš/

Schober/Zelenka/ 

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE 

Venda Schober - 14 gólů

 

CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE

1. NÁCHOD

2. MFK CHRUDIM

3. JUNIOR SKUTEČ

4. CHOCEŇ

5. FC BODY BUKOVKA

6. ŽSK TŘEMOŠNICE

7. SK PARDUBIČKY       

                      


23.11. 2013 Dukla Praha halový turnaj – ročník 2004

sestava:  Kumprecht, Čejchan A., Vlk, Kácovská, Cvrček, Čechura, Zabrzeski, Kocián Kr., Vik J., Vítek

FK Náchod – FK Baník Sokolov             1 : 2 Vítek (Čejchan)

FK Náchod – FC Písek                         2 : 1 Zabrzeski (Čejchan), Vítek (Kocián)

FK Náchod – FK Baník Most                 2 :3 Vítek (Čejchan), Kumprecht

FK Náchod – SK Slaný                         4 : 1 Čejchan (Zabrzeski), Kocián (Čejchan), Vítek (Čejchan), Vik (Zabrzeski)

FK Náchod – FK Dukla Praha                2 : 0 Vítek, Kocián

FK Náchod – FK Neratovice                   3 : 2 Kumprecht, Kocián (Čechura), Zabrzeski (Čejchan)

FK Náchod – FK Slavoj Vyšehrad          1 : 0 Čejchan (Vítek)

 

Konečné pořadí:

 1. FK Baník Sokolov
 2. FK Dukla Praha
 3. FK Baník Most
 4. FK Neratovice
 5. FK Náchod
 6. FC Písek
 7. FK Slavoj Vyšehrad
 8. SK Slaný

16. 11. 2013  Miniturnaj - Nová Paka - roč. 2004

Sestava: Čejchan Milan - Čejchan A.,Vlk, Zabrzeski, Kocián K., Čechura, Cvrček, Kácovská

FK Náchod - Sokol Chomutice 3:1             Zabrzeski, Čejchan, Cvrček
 
FK Náchod - TJ Sokol Jičíněves 2:4          Vlk, Čejchan
 
FK Náchod - RMSK Cidlina NB 2:1            Zabrzeski, Zabrzeski
 
FK Náchod - Rovensko pod Trosk. A 2:1   Cvrček, Vlk
 
FK Náchod - Rovensko pod Trosk. B 5:1    Zabrzeski, Zabrzeski, Čejchan, Cvrček, Zabrzeski
 
Pořadí:
 
1. TJ Sokol Jičíněves
2. FK Náchod
3. Rovensko pod Trosk. A
4. RMSK Cidlina NB
5. Rovensko pod Trosk. B
6. Sokol Chomutice
     
           

 


10. 10. 2013 Přátelské utkání - roč. 2004

Sestava: Čejchan M. - Čechura, Vlk, Kácovská, Čejchan A., Zabrzeski, Kocián, Cvrček

FK Náchod - MFK Nové Město n/M        3:2       Kocián, Zabrzeski, Čejchan A.   

penalty:                                                       5:4


31. 8. 2013  Turnaj O pohár města Lázně Bohdaneč - roč. 2004

Sestava: Matěj Kumprecht (Nováč) -  Vlk, Kocián Kr., Čechura, Čejchan A., Tobiška O., Kácovská, Procházka L., Míša Šanovec a Matyáš Novotný z Nováče

Turnaj se odehrál ve znovuzrozeném ligovém areálu v Lázních Bohdaneč. Hrálo se na výborném pažitu. Dvě skupiny po 9 týmech, v každé se týmy utkaly ,,každý s každým". 5+1, 1x 13 minut.

FK Náchod - MFK Chrudim            1:1        Čejchan (Čechura)

S pozdějším finalistou turnaje jsme odehráli klasické otevírací utkání, ve kterém si týmy spravedlivě rozdělily body. 

FK Náchod - Lázně Bohdaneč        3:0       Procházka 2x (u obou Čejchan), Kocián (Čejchan)

Další zápas a jasná záležitost, tentokráte však s outsiderem skupiny.

FK Náchod - Pardubice ,,červení"   2:2       Vlk (pen.), Čejchan (trestňák)

V utkání s kvalitním soupeřem (hrál zápas o 3. místo) jsme především v první polovině utkání dominovali, po inkasovaném gólu, který přibrzdil náš tlak, měli kluci nakonec co dělal, aby zápas alespoň uplichtili.  

FK Náchod - Svratka Brno               0:0

Toto utkání jsme si nezasloužili vyhrát, především díky absenci pohybu, kombinace a chuti vyhrát.

FK Náchod - Satalice                       3:1        Čejchan (Tobiška), Čejchan, Tobiška (Čejchan)

Po důraznějším rozboru předešlého utkání si kluci konečně nahráli a zaslouženě vyhráli.

FK Náchod - SK Jičín                       0:2            

Vyrovnané utkání rozhodla naše nerozhodnost a nedůraz v defenzívě.

FK Náchod - Admira Praha ,,B"       2:0        Čejchan, Procházka (Šanovec)

Od vyššího přídělu soupeře zachránil náš malý pohyb a zbytečné tahání míčů. 

FK Náchod - Slovan Liberec            1:4        Kocián (Čechura)

Liberec nás jednoznačně přehrál, v soubojích, ve hře 1:1, v kombinaci.

 

Utkání o 11.-12. místo

FK Náchod - Přelovice                     2:2        Čejchan 2x

                                                        1:2 na penalty       Šanovec nedal, Kocián dal, Vlk nedal, Kumprecht nedal

Toto utkání považuji za nejhorší na turnaji, plně se v něm ukázaly naše nedostatky - v pohybu, technice i přehledu ve hře. Penalty tak zaslouženě vyhrál soupeř.

 

Celkové pořadí:

1. Sparta Brno

2. MFK Chrudim ,,A"

3. FK Admira Praha ,,A"

4. FK Pardubice ,,červení"

5. FK Kolín

6. SK Jičín

7. Svratka Brno

8. FK Pardubice

9. Slovan Liberec

10. Rovensko p. Tr.

11. Přelovice

12. FK Náchod

13. Lázně Bohdaneč

14. Pelhřimov

15. Admiráčci 2005

16. Admira Praha ,,B"

17. MFK Chrudim ,,B"

18. FK Satalice

                  


U11-2003  OPOČNO CUP 24.8.2013   3.místo

Sestava:  Musil - Cisár, Kirchner, Balcar, Lukáš, Čejchan A., Zelenka, Schober - Kocián Kr., Vlk, Gunár

Dvě skupiny, hrací doba 2x12min.

NÁCHODPARDUBICE  4:2 (3:1)  SCHOBER (Zelenka), GUNÁR , SCHOBER, SCHOBER

NÁCHODOLOMOUC2  6:0 (2:0)  SCHOBER (Gunár), SCHOBER (Lukáš), SCHOBER, SCHOBER (Zelenka),  KIRCHNER (LUKÁŠ), SCHOBER (Gunár)

NÁCHODSOLNICE 3:0  (0:0) SCHOBER,  vlastní, ZELENKA (Čejchan A.)

1.místo ve skupině

SEMIFINÁLE:

NÁCHOD – OLOMOUC 1   2:4 (1:1)      SCHOBER (Gunár),  SCHOBER (Lukáš)

Sparta Praha - Pardubice  3:0 (2:0)

O TŘETÍ MÍSTO:

NÁCHOD – PARDUBICE 7:0  (2:0)   SCHOBER, SCHOBER (Lukáš), GUNÁR (Schober), GUNÁR, SCHOBER (Kirchner), SCHOBER (Čejchan A.)

FINÁLE:

Sparta Praha - Sigma Olomouc 1  4:2 (3:1)

 

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ:            

1. SPARTA PRAHA

2. SIGMA OLOMOUC1

3. FK NÁCHOD

4. FK PARDUBICE

5. SIGMA OLOMOUC2

6. SK SOLNICE

7. SOKOL TEPLÝŠOVICE

8. SPARTAK OPOČNO

 

Nejlepší střelec turnaje byl vyhlášen :                                    VAŠEK SCHOBER (14 gólů)

V doprovodné soutěži – slalom mezi kužely obsadil             TOMÁŠ CISÁR 3. místo

Oběma hráčům blahopřejeme!

 

                                     


 

Sobota 23.6.2013    Turnaj Kosmonosy u Mladé Bol. - 5+1

http://www.prvniboleslavska.cz/cely-prispevek.php?clanek=fotbalovy-turnaj-fc-sporting-mlada-boleslav&id=1571

Hrací doba 1x17 minut, 4 skupiny po 4 až 5 týmech, první dva týmu postoupily dále do finálové skupiny, dle pořadí se hrálo o umístění. 

Sestava FK Náchod:

Kuneš -  Čejchan, Petráš - Kocián, Hejzlar - Zelenka

             Cisár, Vik - Lukáš, Patřičný - Balcar

          

 

Základní skupina - ,,B":

FK Náchod - Neštěmice               7:1    Kocián, Balcar (Vik), Zelenka (Kocián), Kocián, Vik, Lukáš (Balcar),

                                                           Lukáš (Patřičný)    

FK Náchod - Březno                     1:1    Zelenka (Kocián)   

FK Náchod - Podještědí                4:0    Lukáš, Balcar (Zelenka), Zelenka (Hejzlar), Vik (Balcar) 

 

Finálová skupina - Liga Mistrů ,,A":

 

FK Náchod - Neugersdorf             3:1    Lukáš (Vik), Kocián, Balcar

FK Náchod - FK Mladá Bol. 03'     1:2    Čejchan

FK Náchod - FK Rudná                2:1    Kocián (Zelenka) +?

 

Utkání o 3. místo:

FK Náchod - Březno                  3:2    Hejzlar (Čejchan), Kocián (Hejzlar), Patřičný (Balcar)

 

Konečné pořadí:

1.    Bohemians 1905

2.    FK Mladá Boleslav 2003

3.    FK Náchod

4.    FK Březno

 

Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Jirka Kuneš, který se za odměnu podívá na Audi Cup v Mnichově, kde startuje Bayern Mnichov, Manchester City, Sao Paulo a AC Milán. Gratulujeme!

                                                                 

Organizátorům děkujeme za příkladně uspořádaný turnaj.  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úterý 16.6. 2013 Krajský přebor SP - Finálová skupina - Rychnov nad Kněžnou

Kuneš -  Novák P., Zelenka, Lukáš, Patřičný, Cisár, Čejchy Kuba, Petráš, Hejzlar, ...

 

FK Náchod - Rychnov nad Kněžnou       1:5    /0 : 2/    Zelenka  (Cisár)
 
FK Náchod - Třebeš                                5:0   /2 : 0/    Zelenka (Lukáš),  Novák P. (pen.),                                                                                                                            Kocián (Zelenka), Lukáš (Zelenka), Kocián (Lukáš)         

FK Náchod - Jičín                                   0:4   /0 : 1/

 


Úterý 11.6. 2013 Krajský přebor SP - Finálová skupina -Olympia HK

Kuneš/Nýč -  Novák P., Vik, Zelenka, Lukáš, Patřičný, Cisár, Čejchy Kuba, Petráš, Hejzlar, ... 

 

FK Náchod - FC Olympia HK                    3:3          Zelenka, Zelenka (pen.), Čejchan Jakub

FK Náchod - Javorka                                4:2          Zelenka, Čejchan Jakub, Kuneš (pen.), Kocián                                                                

FK Náchod - Jičín                                    0:6          

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Neděle 2.6. 2013 Krajský přebor SP - Finálová skupina - Lázně Bělohrad

Kuneš -  Novák P., Vik, Zelenka, Lukáš, Patřičný, Cisár, Čejchy Kuba, Petráš, Hejzlar

FK Náchod - FC HK                    2:2          Zelenka (Novák P.), Hejzlar (Vik) 

FK Náchod - Javorka                 1:1          Zelenka (Čejchy Kuba)                                                                

FK Náchod - Třebeš                   1:3          Čejchy Kuba (pk)

 


Neděle 2.6. 2013 Krajský přebor SP - Finálová skupina - Jičín

Kuneš/Nýč -   Novák P., Vik, Zelenka, Lukáš, Čejchan A., Patřičný, Cisár, Balcar, Čejchy Kuba, .....

FK Náchod - FC HK                    x:x          

FK Náchod - Jičín                      x:x                                                                           

FK Náchod - Nové M.n.M.          5:0           Novák P., Vik, Zelenka, Lukáš 2x,

 


 

Sobota 25. 5. 2013   Krajský Přebor  SP FINALOVÁ SKUPINA - Háječek - Hradec Králové

Kuneš -  Petráš, Čejchy K., Novák P., Vlk, Cisár, Vik, Lukáš, Zelenka, Balcar, Čejchan A.,

FK Náchod - FC HK 2:3                                    Cisár (Čejchan A.), Novák P. (Lukáš),

FK Náchod - Rychnov nad Kněžnou   1:5        Vik (Zelenka),

FK Náchod - Olympia HK  1:1                          Zelenka (Novák P.)

 

Hodnocení:

 Po fotbalové stránce zatím nejlepší výkon, který jsem u těchto fotbalových nadějí viděl. Škoda, že jsme si  do Hradce nevzali  ostré náboje, protože tolik zahozených gólovek, jsem už dlouho neviděl.

Samko Z.


14. 5. Okresní přebor - Velké Poříčí

Rubeš,Kuneš - Vlk, Hejzlar, Petráš,Cisár, Pelda, Čejchan Adam, Zelenka, Bohuněk, Balcar, Lukáš

NÁCHOD - VELKÉ POŘÍČÍ   4:2  (3:0)

1-0 LUKÁŠ (PELDA)
2-0 ZELENKA (ČEJCHAN)
3-0 BOHUNĚK (ČEJCHAN)
4-0 BALCAR (LUKÁŠ)
4-1
4-2



Neděle 12. 5. 2013   Krajský Přebor  SP FINALOVÁ SKUPINA - Třebeš - HK

Kuneš -  Petráš, Hejzlar, Novák P., Vik, Zelenka, Lukáš, Čejchan A., Patřičný, Bohuněk, Pelda, Cisár, Balcar, Vlk, Kácovská

 

FK Náchod - Třebeš 4:1 (1:0)                     Zelenka (Kuneš),  Hejzlar (Zelenka), Vik (Zelenka), Zelenka (Čejchan A.)

FK Náchod - Nové Město n/M   4:0 (1:0)     Zelenka (Lukáš), Zelenka (Novák P.), Bohuněk, Zelenka (Vlk)

FK Náchod - Olympia HK  1:6 (0:2)            Lukáš


7.5. 2013 Náchod - Hamra - okresní přebor

04 - Čejchan Milan, Vlk, Čechura, Zabrzeski a 03 - Cisár, Pelda, Čejchan Adam, Zelí, Bohuněk, Balcar, Lukáš, 

FK Náchod - Velká Jesenice         9:7 (7:1)     Balcar (Lukáš), Zelenka (Čejchan A.), Čechura (Lukáš), Zabrzeski (Čejchan A.), Balcar, Lukáš (Cisár), Cisár (Lukáš), Lukáš (Čejchan A.), Balcar

 


Sobota 4. 5. 2013   Krajský Přebor  SP FINALOVÁ SKUPINA - Nové Město nad Metují

Kuneš - Petráš, Novák P., Cisár,  Lukáš O., Čejchan A., Balcar, Bohuněk, Janečka Kr., Hejzlar, Patřičný, Nýč

 

FK Náchod - Nové Město nad Metují 4:1 (1:0) Lukáš(Janečka), Janečka(Hejzlar), Janečka(Lukáš), Cisár(Lukáš)

FK Náchod - Rychnov nad Kněžnou 2:2 (2:2) Janečka(Lukáš), Janečka(Lukáš)

FK Náchod - Javorka  3:0 (2:0) Janečka(Hejzlar), Janečka(Čejchan A.), Hejzlar(Balcar)

 


20. - 21.4. 2013  Skalná - venkovní turnaj 7+1

Kuneš - Novák P, Čejchan, Vik, Janečka, Zelenka, Lukáš, Kalaš, Franc, Kocián, Hejzlar, Čejchan A.

Vitězové těchto turnajů vyhráli jeden zápas v rámci turnaje Mini Euro s jedním slavným týmem - buď Manchester United, FC Porto, Paris Saint-Germain, Schalke 04 nebo Ajax Amsterdam.

Sobota 20. 4. 2013

Zápasy:    FK Náchod - Sparta Praha  0:1

Se Spartou hrál i vítr (bohužel poměrně silný proti nám), Sparta byla mírně lepší, nám chyběl větší důraz. Nakonec jsme ale nebyli daleko od remízy.

                OFS Cheb - FK Náchod  0:5  Vik (Zelenka), Janečka (Vik), Novák, Lukáš (Vik), Janečka

 Poměrně snadné vítězství proti výběru Chebského kraje. A navíc jsme hráli po větru :-)

                FK Náchod - TSV Arzberg-Röthenbach  8:0

 Franc (Janečka), Janečka (Vik), Vik, Janečka, Janečka (Vik), Hejzlar, Kocián (Franc), Franc (Lukáš)

Outsider turnaje, celkově skončil poslední, z naší strany stačil na výhru průměrný výkon. Gólman hostí by nechytil ani chřipku v době největší epidemie :-)

                Baník Sokolov - FK Náchod  2:1    Franc (Janečka)  

Souboj o druhé místo ve skupině jsme nezvládli, z naší strany neskutečné množství neproměněných loženek a nedůraz v obranné hře. Třetí místo ve skupině nás odsoudilo do bojů o 9-.12. místo

Pořadí ve skupině: 1-Sparta, 2-Baník Sokolov, 3-FK Náchod, 4-OFS Cheb, 5-TSV Arzberg-Röthenbach 

Zápasy o umístění:    

            FK Náchod - Spvgg Landshut  0:0

Opět velké množství neproměněných šancí, nejsme schopni dát gól, navíc soupeř neustálým poleháváním na trávníku, simulováním a zdržováním tahal čas. Bohužel, bez gólů se nevyhrává.

            FK Náchod - SV Burgweinting 2:0           Franc (Vik), Vik (Franc)

Průměrný výkon tentokrát však korunovaný dvěma krásnými akcemi (konečně něco fotbalově opravdu hezkého). Zasloužené vítězství.

            FK Náchod - FK Pardubice 0:0

Opět nejsme produktivní, možná byli kluci v té zimě a dešti trošku zamrzlí.

Celkově FK Náchod obsadil 9.místo z 20 účastníků. Ale mohlo to být lepší !!!

Konečné pořadí:

1. Czech Slovakia team
2. FŠ Litvínov
3. Sparta Praha
4. FC Hradec Králové
5. Bohemians 1905 A
6.  Bohemians 1905 B
7.  Dukla Praha
8.  Baník Sokolov
9.  FK Náchod
10.  FK Pardubice
11.  SV Burgweinting
12.  Spvgg Landshut
13.  ČAFC Praha
14.  SK Klatovy
15.  OFS Cheb
16.  MTV Ried       
17.  
FK Planá
18. TSV Bindlach
19. FŠ Litvínov
20. TSV Arzberg - Rothenbach

Vítěz turnaje Czech-Slovakia team  vyhrál přátelské utkání s Ajaxem Amsterdam. V rámci závěrečného vyhlášení pak proběhlo losování dalšího přátelského utkání, tentokráte se slavným Manchesterem United ... vítězem losovačky se stal tým FK Pardubice ... a tak mohla spousta malých fotbalistů pardubickým závidět.


Neděle 21. 4. 2013

Zápasy:   FK Náchod - Lok Leipzig   1:2          Franc

Rychle jsme se ujali vedení. Soupeř  (pozdější vítěz naší skupiny a druhý tým celkového pořadí) byl důraznější, nikoliv fotbalovější. To mu stačilo k otočení skóre.

              Bohemians 1905 B - FK Náchod   0:0

Opět hratelný soupeř. Výraznější šance jsme si však nepřipravili.

               Hertha 03 Zehlendorf - FK Náchod       1:1     Janečka (Novák)

Neuvěřitelný zápas, kdy jsme soupeře celou dobu "drtili". Dobrých deset minut z dvanácti jsme hráli před brankou německého týmu. Z velkého tlaku i množství šancí jsme díky naší střelecké nemohoucnosti vytěžili jen jediný gól. Snad 10 sekund před koncem kopal soupeř roh po ojedinělé návštěvě naší poloviny. Z toho jsme inkasovali !!! Bylo to na infarkt !!!

              Tempo Praha - FK Náchod       0:3

Do půli zápasu jsme byli možná i lepším týmem. Hra se přelévala od branky k brance. Bohužel jsme to byli my, kdo první inkasoval. Poté se naše hra změnila v křeč. Soupeř nás dorazil dalšími dvěma zásahy.

                FK Náchod - Viktoria Plzeň A    1:0  Vik (Franc)

 Konečně trochu povedený výkon se šťastným koncem pro nás, když Kuneš zlikvidoval penaltu soupeře.

 
Pořadí ve skupině:
1-Lok Leipzig, 2-Viktoria Plzeň "A", 3-Bohemians 1905 "B", 4-Herta 03 Zehlendorf, 5-FK Náchod, 6-Tempo Praha
 
Skupina byla velmi vyrovnaná, když každý tým ze skupiny nějaký zápas prohrál a zremizoval. Rozdíl mezi druhým a týmem a námi byl 2 body... Bohužel (hlavně díky ztrátám z německými
soupeři) jsme obsadili až 5.místo. To nás odsunulo do play-off o 17-20.místo z 24 účastníků.
 
Zápasy o umístění:
 
FK Náchod - Bohemians 1905 "A"   0:0 - 3:4 na penalty
penalty proměnili: Franc, Janečka, Čejchy Kuba, nepodařilo se Koudymu a Novasovi
Dobrý zápas z těžkým soupeřem rozhodla loterie s názvem pokutové kopy. Až pátá série rozhodla o tom, že budeme hrát o 19-20.místo...
 
FK Náchod - Viktoria Mariánské Lázně   1:0  Zelenka

Dobrý výkon, ale opět bez výrazného gólového efektu. Zápas rozhodl nádhernou výstavní trefou do šibenice Zelda. Být to v televizi, byl by to kandidát na gól měsíce, ne-li roku. :-)
 
Celkové pořadí:

1. Zbrojovka Brno
2. Lok Leipzig
3. ČLU Beroun
4. Spvgg Landshut
5. FC Hradec Králové
6. Bohemians 1905 B
7. SK Kladno
8. Junior Teplice
9. Baník Sokolov
10. Jahn Regensburg
11. Viktoria Plzeň A
12. Baník Most
13. Sparta Praha
14. Herta 03 Zehlendorf
15. Bráník Praha
16. ČAFC Praha
17. Dukla Praha
18. Bohemians 1905 A
19. FK Náchod
20. Viktorie Mariánské Lázně
21. Tempo Praha
22. Czech Slovakia team
23. Viktorie Plzeň B
24. MTV Riede

 


 

30.4. 2013 Zábrodí - okresní přebor

04 - Čejchan Milan, Vlk, Čechura, Zabrzeski a 03 - Cisár, Pelda, Čejchan Adam, Zelí, Bohuněk, Balcar, Lukáš, 

FK Náchod - Zábrodí         2:0 (2:0)     Lukáš 2x

 


Nadstavba krajského přeboru starší přípravky v Chlumci nad Cidlinou - 27.4. 2013

Kuneš - Petráš, Novák P., Cisár,  Lukáš O., Čejchan A., Balcar, Bohuněk, Pelda, Kocián, Vik

FK Náchod - Chlumec n/C                        1:1 (0:0)      Bohuněk

FK Náchod - Třebechovice p/O                1:2 (1:1)       Vik

 

 


16.4. 2013 Velká Jesenice - okresní pohár

Rubeš - Pelda, Bohuněk, Cisár, Zelí, Lukáš, Hejzlar, Petráš, Balcar, Čejchan A

FK Náchod - Sokol Velká Jesenice         9:1 (3:1)     Balcar 3x, Zelenka 2x, Lukáš 2x, Bohuněk 2x


Nadstavba krajského přeboru ml. žáků a st. přípravky v Týništi - 14.4. 2013

Starší přípravka:

Sestava: Rubeš -  Petráš, Novák P., Hejzlar, Cisár, Lukáš, Patřičný, Balcar, Čejchan Adam, Zelenka, Bohuněk

FK Náchod - Týniště                        3:1 (0:0)    Novák P., Zelenka, Čejchan A.

FK Náchod - Vamberk/Doudleby     2:1 (1:0)    Patřičný, Lukáš

 


Dohrávka krajského přeboru ml. žáků a st. přípravky v Novém Městě n. Metují - 24.3.2013

Rubeš/Kuneš - Petráš, Novák P., Čejchan Jakub, Cisár, Lukáš, Patřičný, Vik, Balcar, Hejzlar, Čejchan Adam, Zelenka, Bohuněk

FK Náchod - Slovan Broumov               4:4     Čejchan Adam, Balcar 2x, Rubeš

FK Náchod - MFK Nové Město n. M.      5:0     Hejzlar 2x, Čejchan Jakub 2x, Čejchan Adam

FK Náchod - Rtyně v Podkrkonoší         1:0     Čejchan Jakub     

                                                                   


17.2.2013  TJ Baník Rtyně - POHÁR PŘEDSEDY FAČR

Ze Rtyně vezeme zlaté medaile

http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/v-orlovne-zvitezil-nachod-prohral-jen-jednou-20130220-i0vr.html

Sestava: Kuneš/ Nýč - Petráš, Hejzlar, Janečka, Čejchan, Vik, Novák P., Nýč/ Kuneš

FK Náchod - Olympia HK             5:2        (Janečka 3x, Vik 2x)

Na úvod náš čekal soupeř, kterému jsme chtěli oplatit porážku v turnaje na Slavii HK. Mrzí mne jen dvě laciné branky. Vyzdvihl bych dvě úžasná uvolnění Vikouše, kdy si zády k brance přehodil z jednoho doteku obránce a poté zavěsil. 

FK Náchod - RSCM Rozkoš        13:0      (Vik 4x, Janečka 4x, Petráš, Hejzlar 2x, Čejchan 2x)

Líbila se mi produktivita kluků a fakt, že chtěli nasypat soupeři co nejvíce branek.

FK Náchod - Červený Kostelec     5:0       (Čejchan 2x, Janečka, Vik, Novák)

V dalším derby jsme čekali tužší odpor, soupeř měl snahu, ale opět jsme hráli jen my. Povinné vtězství a vylepšení skóre. Tímto pro nás však skončila část s výsledkově slabšími soupeři a čekal nás boj o medaile.

FK Náchod - Vamberk                 4:2        (Vik 3x, Janečka)

V polovině utkání vedeme 4:0 a i já se hrou bavil. Ke konci ovšem polevujeme v koncentraci a dvakrát inkasujeme. Že by předzvěst minut dalších?

FK Náchod - Rtyně v Podkr.        1:5        (Janečka)

Tento zápas mě štve ještě teď. Rtyně nás vyškolila v důrazu a touze po vítězství. Působili jsme jako čtyři nebozí králíčci vhození do klece ke lvům.. Výborně zachytal domácí golman. 

FK Náchod - Trutnov                   7:2        (Janečka 5x, Vik 2x)

K jistému zlatu jsme museli vyhrát o 7 branek na týmem, který do té doby neztratil ani bod. Zprvu nemožný úkol začali kluci plnit ihned od úvodního hvizdu a soupeře válcovali. Kdybychom na konci vstřelili ze samostatných nájezdů branky, tak jsem cíle dosáhli. Za tento výkon klukům děkuju, byl opravdu výborný.

K celkovému 1. místu nám pomohla hradecká Olympie, která v dalších kolech obrala naše konkurenty o body, a zaslouženě skončila druhá. 

Pořadí: 

1. FK Náchod

2. Olympia HK

3. FK Trutnov

4. Rtyně v Podkr.

...

Suma sumárum:

Vadou na kráse je prohra se Rtyní. Jinak ovšem zaslouží kluci pochvalu za předvedené výkony. Do budoucna se musíme poučit z chyb a vyvarovat se zbrklostí a podcenění především obranných situací a důrazu v nich.

 

Ondra Nýč + Jirka Kuneš - golmani se protočili, takže každý 3 zápasy odchytal a 3 odehrál v útoku. U Ondry jsem ocenil jeho snahu o vybíhání a vyboxování autů, Kuny nás zachránil v prvním utkání, když vylapal dva samostatné úniky soupeře. Jinak se kluci v brance spíše nudili:)

Čejchy - mrzí mne, že cenu pro nejlepšího hráče nemohu rozdělit, určitě by si ji také zasloužil. Líbí se mi snaha o podporu útoku (viz 4 branky), díky odvedené černé práci je Kuba nejplatnějším hráčem týmu.

Šima - Zaujal nasazením a chutí do hry. Vstřelil do pěkném sólu jednu branku. Ví na čem pracovat dál, někdy je potřeba dát míč rychleji od nohy. Méně je někdy více.

Kuba Hejzlar - vstřelil dvě branky, kdy ukázal svou rychlost, teď už jen více využít i levou nohu a přidat klid při práci s míčem. Na tom v tréninku zapracujeme. 

Novas - V turnaji jeden gól. Potřebujeme v tobě probudit zakletého prince, protože fotbalovost v sobě máš, je potřeba ji jen více prodat přímo na hřišti. Chyběla mi větší podpora útoku a důraz v soubojích. Na tom, je třeba makat i v tréninku. 

Kryštof Janečka - Tytyho ocenili pořadatelé za nejlepšího hráče již z předstihem, turnaj odjezdil, s Vikoušem nás střelecky táhli. V turnaji vsítil 15 branek. Líbila by se mi i nějaká branka pravou nohou.

Vikouš - V turnaji 12 branek, ale Dan je na hřišti především od tvorby hry a přípravě šancí spoluhráčům. V tom byl vynikající. Zaujala i Danova úspěšnost v soubojích jeden na jednoho.  

 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Kryštof Janečka ! Gratuluji !

Nejlepším hráčem týmu FK Náchod jsem zvolil Dana Vika ! Gratuluji ! 

Oba kluci vyhráli zájezd na utkání Bayern - Barcelona ! 

O.Nejman

                      

                   

 

 

Další zlatá výhra, tentokrát z hradecké Slavie

Dne 27.1.2013 proběhl v Hradci Králové další turnaj kategorie U11. Účastnilo se ho 8 týmů, především z okolí Hradce. Hrálo se 1x14 minut.

Skupina:

FK Náchod - Třebechovice p. Orebem     3:1    (Čejchan, Vik, Janečka)

FK Náchod - Hořiněves                            5:0     (Vik, Janečka 2x, Hejzlar 2x)

FK Náchod - Slavia Hradec                    11:0     (Vik 4x, Janečka 4x, Novák, Čejchan, Hejzlar)

 

Semifinále:

FK Náchod - Třebeš                                 3:0      (Janečka 2x, Hejzlar)

 

Finále:

FK Náchod - Třebechovice p. Orebem     2:2       (3:2 penalty)  (Vik, Janečka)  

                                                                 penalty proměnili: Janečka, Vik, Čejchan

 

Sestava FK Náchod:  Kuneš - Novák, Petráš, Čejchan - Vik, Janečka, Hejzlar

Komentář:   Turnaj nám měl především potvrdit sebevědomí získáné na turnaji v Jablonci. V tom svou úlohu splnil. Vzhledem k regionálním soupeřům byla povinnost turnaj ovládnout. Finále jsme si zkomplikovali vlastními chybami v rozehře, ale protože pramenily ze snahy o fotbalovou rozehru, tak mě vůbec netrápí. 

O.Nejman


 

Vezeme zlato z Jablonce

19.1.2013 proběhl v krásné jablonecké hale turnaj starších přípravek za účasti 10 týmů: FC Fastav Zlín, FK Baumit Jablonec ,,A" a ,,B", FC Slovan Liberec ,,A" a ,,B", Mladá Boleslav, Dukla Praha, Děčín a Mnichovo Hradiště. 

Sestava FK Náchod: Nýč - Čejchan, Novák - Franc, Petráš - Vik, Janečka - Hejzlar, Kalaš

Výsledky FK Náchod:

Skupina B:

FK Náchod - FK Jablonec ,,B"      2:1       (Janečka, Vik)

Vstup do turnaje je jako vždy důležitý. Utkání nám však herně nevyšlo podle představ, přesto oceňuji tlak v závěru, který přinesl obrat skóre.

FK Náchod - Mladá Boleslav         1:1       (Čejchan)

Boleslav jsme měli podle předzápasových předpokladů porazit, bohužel jsme opět dostali úvodní branku, která udala utkání ráz. Vyrovnání bylo naprosto zasloužené, nevyhráli jsme jen kvůli ustrašené koncovce.

FK Náchod - Slovan Liberec ,,A"   4:1       (Janečka 2x, Vik, Novák)

Poslední dvě kola skupinových bojů byla přehlídkou vzájemných utkání největších adeptů na postup - Náchoda, Liberce a Zlína. Zápas s Libercem byl určitě náš nejlepší na turnaji, Slovan jsme jednoznačně přejeli. Za zmínku stojí zkušeně a krásně sehraný trestňák, kdy míč putoval po ose Titi - Vikouš - Novas do prázdné branky.

FK Náchod - Fastav Zlín               1:2       (Čejchan)

Před utkáním se Zlínem jsme již měli zajištěn postup, přesto jsme chtěli udržet neporazitelnost. Po laciných chybách při bránění nám soupeř odskočil. V infarktovém závěru vyslal Vikouše za vyrovnáním Francik, Dan ovšem poslal svůj lob v poslední vteřině pouze do břevna a dlouho trvalo než v osušil oči od slz. 

Semifinále:

FK Náchod - FK Jablonec ,,A"      1:1  (penalty 3:2)      (Janečka)     

penalty proměnili:   Franc, Vik, Janečka

Ze skupiny jsme šli z druhého místa, proto na nás čekal v semifinále Jablonec ,,A". Utkání mělo vysokou úroveň. Oboustranně bojovné, s velkým nasazením všech hráčů. Severočeši šli do vedení, kluci ovšem dokázali v závěru zaslouženě vyrovnat. Zápas si remízu zasloužil, proto byly penalty jediným možným vyústěním.

Penalty:

0:0 Penalty začínal nakonec nejlepší hráč a střelec turnaje, avšak Ondra v brance ho dokonale vychytal

0:1 Francík odpověděl alá Frank Lampard dělovkou pod břevno 0:1.

1:1 Jablonec udržel naději 

1:2 Vikouš prolamuje se štěstím břevnové prokletí ze skupiny, Náchod opět vede

2:2 Jablonec opět vyrovnává skóre

2:3 Titi uklízí míč s přehledem k tyči, jdeme do finále 

 

Finále:

FK Náchod - Fastav Zlín               2:2  (penalty  2:1)    (Janečka, Vik)   

pecky proměnili:    Franc, Janečka, Vikoušova střela uhynula za letu...

Finále začalo jako z pohádky, první střídání a vedeme 2:0. Chtěli jsme Zlínu moc oplatit porážku ze skupiny a utkání v klidu hlídali. Soupeř však nesložil zbraně a dokázal po dvou našich zaspáních vyrovnat. V závěru bylo jasné, že vše směřuje opět k penaltám. Déja vu zažil Dan Vik, který šel opět se stejným soupeřem v poslední vteřině sám na branku, střela tentokrát skončila těsně nad břevnem...

Penalty:

1:0 Začíná Zlín a jeho střelec nedává Ondrovi šanci

1:1 Těžký úkol vyrovnat dostal na starost Titi a opět dává

1:1 Ondra vyvedl soupeře natolik z míry, že při střele naprosto selhal

1:1 Vikouš může Náchod přiblížit k výhře, volí stejnou variantu jako v semifinále, ale golman na něj tentokráte vyzrál

1:1 Zlín má i trochu smůly, když jeho poslední pokus rozezvučí pouze tyč

1:2 Právo rozhodnout celý turnaj dostal Francík a opět razantní střelou, tentokrát na opačnou stranu, rozstřel ukončil

Hodnocení:

Před turnajem jsme si vytyčili za cíl pouze zlato. Z kluků bylo cítit, že ho opravdu chtějí získat. V penaltách se na nás usmálo potřebné štěstí, které se nám vyhýbalo v bojích ve skupině. Pochvalu zaslouží všichni kluci a také rodiče, kteří si užili svůj adrenalin na cestách.    

Fotky z turnaje v nepříliš dobrá kvalitě zde: http://nejma.rajce.idnes.cz/Jablonec_19.1._U11/

Ondřej Nejman

 


5.1. 2013 - TJ Slavia Hradec Králové - halový turnaj 4+1

Nýč -  Novák Petr, Čejchan K., Vik - Hejzlar, Petráš, Janečka, Lukáš Ondra

hala Orlická kotlina, hrací doba 1 x 17 min

Náchod - FC Olympia HK          3:5           (Janečka 3x)

Náchod - Jiskra Litomyšl          6:1           (Čejchan 2x, Lukáš, Vik 2x, Janečka)

Náchod - Sokol Malšovice        11:0          (Janečka 4x, Petráš 3x, Vik 3x, Čejchan) 

Náchod  - TJ Slavia HK             9:0            (Lukáš, Janečka 3x, Hejzlar 2x, Novák, Vik 2x)

Konečné pořadí:

1. FC Olympia HK

2. KF Náchod

3. .........

 

Nejlepší střelec turnaje - Kryštof Janečka - gratulujeme !!!

Nejlepší hráč turnaje - Kryštof Janečka - gratulujeme !!!

                               

 


29.12.2012 - Z Polské Swidnice vezeme stříbro

Sestava: Nýč - Čejchan, Novák, Petráš, Hejzlar, Kuneš Jiří, Kuneš Honza, Janečka, Vik,

http://www.silesiancup.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=203&Itemid=146

Javoria Jawor - FK Náchod                            2:3   Novák, Janečka, Čejchan

Lechia Dzieržoňiow - FK Náchod                   1:0

Zaglebie Lubin - FK Náchod                           0:2   Janečka, Vik

GRYF Swidnica - FK Náchod                          0:1   Janečka

Polonia Šróda Šlaska - FK Náchod                2:2  Janečka, Vik

2.místo ve skupině

Semifinále:

Polonia Šróda Šlaska "I" - FK Náchod          2:2 Janečka 2x

penalty: Janečka - nedal,             Vik - dal

skvěle zachytal Ondra Nýč, kryl dva pokutové kopy

Finále:

Zaglebie Lubin - FK Náchod                        1:0

 

Jiří Kuneš - první halový turnaj - nezklamal, pokud bude na sobě pracovat určitě nám hodně pomůže

Honza Kuneš - mladší (7 roků) - 2 min strávené na hřišti odmakal, umí číst hru a pokud by se mu povedlo vystřelit špičkou mohl být slavný

Ondra Nýč - velké překvapení, dobrá práce v brance a vychytal semifinále

Jakub Hejzlar - je s fotbalem na začátku své kariéry a každá minuta na hřišti ho bude posouvat - musí chodit trénovat 

Šimon Petráš - pokud nebude trénovat pravidelně, bude jeho výkonnost stejná

Čejchan Kuba - do zadu velký držák, ovšem zpracování míče a rozehra byla místy až trapná - zklamání č.2

Novák Petr -  měl být čtvrtý do party, na kterém se mělo stavět, bohužel ani on nám neukázal nic navíc a on navíc rozhodně MÁ

Vik Dan - zklamání č.1 - hodil by se do roku 1970 to se hrálo v chůzi, dnes je fotbal o běhání a důrazu  

Janečka Kryštof -  nepodal žádný oslnivý výkon, ale na tu naší bídu to stačilo, byl asi jediný, kterýho napadlo, že mantinel se dá využít k narážečce a tím přejít lehce přes soupeře a s toho občas trefit bránu    

 

                 


16.12.2012 Heřmanův Městec -- halový turnaj 4+1

Nýč- Novák P.,Hejzlar, Čejchan K.,Petráš, Budulín, Vik, Lukáš, Franc

FK Náchod FK Čáslav  3:0         (Franc, Hejzlar, Lukáš)
FK Náchod - AC Sparta Praha 2:4    (Vik, Franc)
FK Náchod - FC Rokytnice v O/h   4:2   (Kryštof, Čejchan 2x, Franc)
- postup ze skupiny z druhého místa, do skupiny, kde se bojovalo o 4., 5. a 6. místo

FK Náchod Vysočina Jihlava 3:2     (Franc, Čejchan, Kryštof)
FK Náchod - Sp. Rychnov nad Kněžnou 2:1     (Lukáš, Čejchan)

1. AC Sparta Praha 03
2. FK Pardubice
3. MFK Chrudim
4. FK Náchod
5 . ....

 

Komentář:

Turnaj vyhrála zaslouženě Sparta. Opět se ukázalo, že týmu, který se nebojí kombinovat, jde štěstí naproti.
V naší hře mi chyběla větší spolupráce všech hráčů čtyřky. Utkání jsme výsledkově zvládli, hra ovšem zůstala za mým očekáváním. 
O.Nejman

              

 


28.9. 2012 Řepský pohár - venkovní turnaj 5+1

Pátek 28.9.2012 - Praha-Řepy. Výborně obsazený turnaj. Hráno 1x 18 minut, systém "každý s každým", hráčů 5+1. 

Možnost zahrát si s top týmy v naší kategorii pro nás nedopadla úplně nejlépe. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že velkoklubům, které (na rozdíl od nás) neustále posilují kádr novými fotbalisty a mají v ročníku několikanásobně větší počet hráčů, nemůžeme donekonečna konkurovat. 

Sestava: Kryštof, Čejchan, Novák, Petráš, Janečka, Vik, Lukáš, Hypšman, Zelenka 

FK Náchod - FC Zbrojovka Brno   0:4

FK Náchod - FK Ústí nad Labem   0:4

FK Náchod - FC Hradec Králové   0:0

FK Náchod - FC Bohemians 1905   1:3   (Janečka)

FK Náchod - AC Sparta Praha   0:6

FK Náchod - SK Junior Teplice   1:0   (Novák)

FK Náchod - 1.FK Příbram   1:3   (Lukáš)

Pořadí turnaje:

1. FC ZBROJOVKA BRNO          29 : 2          19 bodů

2. AC SPARTA PRAHA             18 : 5          16

3. BOHEMIANS 1905               13 : 7          16 

4. 1.FK PŘÍBRAM                      8 : 13          9

5. FC HRADEC KRÁLOVÉ            8 : 11          8

6. FK ÚSTÍ n/L                         7 : 11          7

7. FK NÁCHOD                       3 : 20          4

8. SK JUNIOR TEPLICE              2 : 21          1

 


 

25.8. 2012 Opočno Cup - venkovní turnaj 7+1

Sobota 25.8.2012 v Opočně, hráno 7+1 na 1x 17 minut, 10 týmů ve dvou skupinách + play-off.

Sestava: Nýč - Petráš, Novák, Felgr, Brož, Vik, Janečka, Čejchan K., Jiřík Kuneš, Hejzlar, Friml, Zeman

Základní skupina: 

FK Náchod - MFK Chrudim   0:1

FK Náchod - FC Hradec Králové II   0:6

FK Náchod - FK Baník Most   1:1   (Janečka)

FK Náchod - ABC Braník I   0:0

Pořadí ve skupině:

1. MFK Chrudim, 2.FC HK II, 3.Baník Most, 4.FK Náchod, 5.ABC Braník I (naše "Bílá" skupina)

1. FC HK I, 2.ABC Braník II, 3.FK Čáslav, 4.SK Solnice, 5.Spartak Opočno ("Modrá" skupina)

Play-off o 5-8.místo: 

FK Náchod - FK Čáslav   1:0   (Janečka)

FK Náchod - Baník Most   3:2   (Janečka 2x, Brož)

                                          

Konečné pořadí turnaje:

1. FC Hradec Králové I

2. MFK Chrudim

3. FC HK II

4. ABC Braník II

5. FK Náchod

6. FK Baník Most

7. FK Čáslav

8. SK Solnice

9. ABC Braník I

10. TJ Spartak Opočno

Turnaj jsme nechtěli hrát jen na výsledky a tak dostali příležitost všichni kluci, kteří vyloženě nezklamali.  Ovšem borci na kterých měla hra stát totálně propadli a vyloženě jsme soupeřům  darovali góly  i vítězství. Kluci nevědí co mají hrát a co jaký post vyžaduje a když už se náhodou povede nějaká akce, tak s ní naložíme......... Teď víme kde nás tlačí bota a proto se na to zaměříme v trénicích. Pochvalu a poděkování zaslouží Jirka Kuny (Kuneš), doufejme že již brzy ho uvidíme na stálo v Náchodském dresu.

Samko Zdeněk

další foto zde: https://picasaweb.google.com/klucivikovi/TOpocno022582012

 

 

TOPlist