Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ SVITAVY vs FK NÁCHOD  2:12(2:3,0:5,0:4)

V neděli jsme zavítali do pěkného areálu ve Svitavách. Začátek utkání borci z Náchoda zaspali a proto jsme za 10minut prohrávali 0:2. Na hráčích bylo vidět, že dnes nechtějí prohrát a do1 třetiny dali 3 branky. Jediná připomínka pro obránce i záložníky, rychlé protiútoky soupeře, které byly nebezpečné(zaměříme se na to v tréninkách). Zbytek zápasu jsme jasně ovládli a zaslouženě vyhráli o 10 branek ! Toto utkání mi ukázalo že nastavená lat´ka je na správné cestě. Týmový výkon dnes na jedničku, nechyběla střelba, kličky 1vs1,zastupování a především bojovnost kterou musíme brát automaticky. Dnes musím vyzdvihnout osobní souboje, které jsme v 90% vyhrávali! Ukazují se věci z tréninku což  jsem rád, že to kluci plní. Výkony hráčů hodnotím inviduálně a přímo s daným hráčem. Jednoduše dnes se to povedlo!!! Výhra 12:2 je zasloužená. První očekávané 3 body splněny!

Trenér Šedivý Michal


 

 

FK MLADÁ BOLESLAV vs FK NÁCHOD 10:3 (3:2,4:1,3:0)

Do Mladé Boleslavi jsme jeli pouze s 10-ti hráči tudíž 2 hráče na střídání což je zjednodušeně špatně!. Někteří hráči by si měli uvědomit, že by měli mít zodpovědnost, chodit na tréninky a zápasy!.

Páteční trénink byl spíše k zamyšlení hráčů ze středečního utkání, kdy jsme si jasně a zřetelně vysvětlili, jakou cestou máme jít!.

Věděli jsme, že Bolka je v této lize herně jeden z nejlepších mančaftů, ale co předvedlo po celou dobu utkání 10 statečných fotbalistů je fantastický. Kdy nikdo nevynechal žádný souboj, bojovnost na nejvyšších obrátkách, přechod do útočné fáze super, obránci společně se záložníky se zastupovali, jednoduše toto utkání nám ukázalo, že borci ročníku 2006 na ligu mají a cíl jaký jsem stanovil je na dobré cestě! Prohra 10:3 mě těší, protože borci z Boleslavi jsou herně na jiné úrovni, my jsme si to na 100% odbojovali, což s takto malým počtem střídajících hráčů je úspěch! Děkuji přítomným rodičům za podporu, a především děkuji hráčům za výkon, který odpovídal kvalitě a nastavené taktice, kterou kluci splnily.

 Trenér Šedivý Michal


FK NÁCHOD vs FK PARDUBICE 2:18 (1:2,1:8,0:8)

Středeční utkání s Pardubicemi nám ukázalo jak mohou být odlišné třetiny. Víme že nezměníme systém 3 krát 30 minut, ale podle mého názoru je to naprostá hloupost, směřuje se spíše k hokeji než k fotbalu. Ideální čas 2krát 40 minut, poločas minimálně 10 minut na zotavení.  

První třetina nám vyšla velmi dobře a borci z Náchoda nám ukázali, že se dá hrát s kvalitním soupeřem a především bojovat na 100%, škoda inkasované branky těsně před koncem třetiny (1:2). Druhá a třetí  třetina byla obrovským zklamáním, po ztrátě míče vynechat sprint nebo vynechat souboj jen proto, protože je soupeř výškově větší přeci nejde…..!!! Nedařily se přihrávky ani přechod do útočné fáze, obránci místo toho aby se pokusili hrát fotbal, tak nakopávali míče do prostorů, kde záložníci nejsou, takto hrát určitě nechceme!. Chceme hrát fotbal, který se bude líbit veřejnosti a především fotbal který kluky bude bavit a posouvat výkonnostně nahoru. Na dnešní utkání musíme zapomenout a přemýšlet jak se budeme prezentovat v Mladé Boleslavi.

Trenér Šedivý Michal

 

 

FK NÁCHOD - FK KOLÍN 4:8 (1:5)(1:2)(2:1)

 První mistrovské utkání letošní sezony, jsme odehráli na výborně připraveném trávníku v bělovsi.

S Kolínem jsme se potkali na turnaji v polovině srpna v Havlovicích a věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní soupeř (po 15-ti minutách utkání skončilo 1:5.). Nedělní zápas začal podobně jako na turnaji, kluci nechtěli hrát , měli špatný pohyb bez míče , osobní souboje žádné, týmová bojovnost nic, i proto jsme právě v první třetině prohráli 1:5. Po bouřlivém pohovoru trenérů druhá třetina začala značně jinak, borci z Náchoda bojovali o každý míč, vyhrát osobní souboj už nebylo nic nemožného, soupeře jsme ve druhé třetině přestříleli, ale bohužel 90% střel bylo za vápnem a především do brankáře Kolína. Poslední třetina zápasu,všem kdo byl přítomen, tak nám ukázala jak kluci chtějí udělat něco s nepříznivým výsledkem, najednou všichni do jednoho bojovali na plno a i kombinace se dařila, troufnu si říct že jsme Kolín v této třetině přehrávali, rodiče velmi pomohli hráčům tím že fandili,vyhráli jsme 2:1... Ve výsledku z celého zápasu jsme prohráli 4:8 ponaučení pro příště:na 100% se musí začít od začátku utkání, jinak se vyhrávat nebude. Kluky chválím za to, že přes polovinu zápasu makali a chtěli otočit vývoj utkání, což se povedlo herně, ale bohužel výsledkově nikoli. 

Šedivý Michal


 

TOPlist