DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 

 

4.2.2017 UMT Běloves, přátelské utkání, hráno 2 x 45 minut

FK Náchod U15 - FK Náchod U19B  4:2 (1:2)

Branky: Gois, 2x Vik, Kalaš 

Sestava U15: Kuneš, Tupec, Jedlička (každý 2x30 min. za oba týmy) - Hána, Lokvenc, Procházka, Kos - Čejchan, Kalaš, Vik, Novák - Gois, Laštovic (Slavíček, Hejzlar)

Hodnocení: Velmi dobrý výkon od všech hráčů. Před zápasem jsme si řekli, že se každý pere o své místo na hřišti, a kluci to svým nasazením i kvalitou ukázali. Těším se, že budeme v podobném trendu pokračovat. Oceňuji velmi dobrou organizaci hry, nasazení v soubojích i kvalitu v držení míče po jeho zisku.    O.Nejman


22.1.2017 Halový turnaj Integraf Cup 2017 pro kategorii starších žáků U15+14

Náchod - hala Plechárna

Turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů, FK Náchod do něho vyslal 3 zástupce - FK Náchod bílí (kategorie U15), OFS RK (kategorie U15) a FK Náchod modří (kategorie U14). Dále se představily tyto týmy: Polonia-Stal Swidnica (PL), FK Kostelec n. Orlicí, TJ Baník Vamberk, FC Žďas Žďár nad Sázavou, FC Spartak Rychnov n. Kněžnou, SK Senco Doubravka, TJ Sokol Hoříněves.

Systém turnaje: Ve dvou skupinách po pěti se týmy utkaly každý s každým. První tři týmy postupovaly do skupiny o 1.- 6. místo, kam si nesly výsledky vzájemných zápasů ze základních skupin. Týmy na 4. a 5. místě se utkaly ve skupině o celkové 7.- 10. místo.

 

Konečné pořadí:

1. Polonia-Stal Swidnica (PL)

2. FK Náchod bílí

3. FK Kostelec n. Orlicí

4. FK Náchod modří

5. TJ Baník Vamberk

6. OFS RK

7. FC Žďas Žďár nad Sázavou

8. TJ Sokol Hoříněves

9. FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

10. SK Senco Doubravka

 

Výsledky našich týmů:

FK Náchod bílí sestava: Kuneš, Nýč - Hána, Petráš, Lokvenc, Novák, Vik, Gois, Hejzlar

FK Náchod bílí 9-0 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

FK Náchod bílí 6-0 FC Žďas Žďár nad Sázavou

FK Náchod bílí 1-4 Polonia-Stal Swidnica

FK Náchod bílí 2-0 FK Kostelec n. Orlicí

FK Náchod bílí 4-1 TJ Baník Vamberk

FK Náchod bílí 4-2 FK Náchod modří

FK Náchod bílí 5-3 OFS RK

Hodnocení: Z kluků bylo cítit, že chtějí celý turnaj vyhrát, a od začátku si za svým cílem šli. Bohužel je jediné zaváhání v turnaji s polskou Swidnicí stálo nakonec titul. Přesto oceňuji předvedenou hru i týmového ducha.   O.Nejman

Dan Vik se stal nejlepším střelcem turnaje - blahopřejeme.

 

OFS RK sestava: Tupec, Jedlička - Procházka, Kos, Laštovic, Nosek, Rücker, Ležovič, Čančara

OFS RK 2-2 TJ Baník Vamberk

OFS RK 2-1 TJ Sokol Hoříněves

OFS RK 4-0 SK Senco Doubravka

OFS RK 3-4 FK Náchod modří

OFS RK 1-2 Polonia-Stal Swidnica

OFS RK 0-1 FK Kostelec nad Orlicí

OFS RK 3-5 FK Náchod bílí

Hodnocení: Kluci začali v turnaji vlažně a bylo potřeba zvýšit nasazení a důraz v osobních soubojích.  Tým jsme měli složený z „ostřílených mazáků“ ročníku 2002, ale i mladších borců, pro které byly fyzické parametry soupeřů mnohdy na hraně. I přes konečné umístění, které nebylo až tak podstatné, zaslouží kluci můj obdiv a uznání. Výborné zápasy kluci sehráli jak proti vítězi turnaje Polonia-Stal Swidnica, tak proti stříbrným kamarádům z FK Náchod. Škoda mého podcenění situace při střídání se Swidnicí, po němž jsme hloupě inkasovali.  V kabině jsem se za to musel klukům omluvit. Dobře zorganizovaný turnaj, škoda někdy až přehnaného důrazu v soubojích, které přinesly několik zbytečných zranění.

R.Procházka

 

FK Náchod modří sestava: Kuba - Dostál, Lukáš, Zelenka, Gunar, Ludvík, Balcar, Hrubý, Žahourek, Horkel

FK Náchod modří 5-1 Sokol Hořiněves

FK Náchod modří 5-1 SK Senco Doubravka

FK Náchod modří 2-2 TJ Baník Vamberk

FK Náchod modří 4-3 OFS RK

FK Náchod modří 3-1 FK Kostelec nad Orlicí

FK Náchod modří 2-4 FK Náchod bílí

FK Náchod modří 0-2 Polonia-Stal Swidnica

Hodnocení: Turnaj v Náchodě byl pro nás cennou zkušeností, ukázal nám naše nedostatky, ale také věci, ve kterých držíme krok se staršími ročníky. Mezi nedostatky patřil důraz a síla v osobních soubojích, což bylo dáno věkem hráčů. Naopak jsme překvapili hezkou kombinační hrou, mnoho akcí bylo zakončených pohledným gólem, za co chválím! Jsem rád, že hráči pochopili, že přihrávka na gól má také svojí cenu. Máme před sebou ještě dlouhou přípravu, ve které se utkáme se spoustou kvalitních soupeřů a doufám, že se dokážeme kvalitně připravit na jarní část sezóny.   Martin Škoda

 

Velké poděkování patří všem sponzorům a partnerům turnaje. Především hlavnímu partnerovi firmě Integraf, která dodala krásné ceny a poháry. Dále pak firmám Donap, Wimex, Primátor, Auto Hotárek a Jiří Hovad. 

Turnaj by se nemohl uskutečnit bez pomoci rodičů, kteří pomohli při jeho organizaci a přispěli k hladkému chodu turnaje. Poděkování patří i všem, kteří se starali o náš stánek. Velké díky všem.   Ondřej Nejman


26.11.2016, Česká liga žáků U15+U14. 16.kolo, UMT

U15: FK Náchod - FAŠV 6:1 (4:0)

Branky: 6´ Lokvenc (Čejchan), 18´ + 20´ Nosek (na obě Vik), 21´ Vik (Čejchan), 46´ Lokvenc (Vik), 65´ Procházka (Čejchan)

Sestava: Kuneš - Hána, Lokvenc, Kalaš (46.Procházka), Kos - Čejchan, Slavíček, Rücker, Vik, Petráš - Nosek

Hodnocení: Cílem hry bylo od počátku na soupeře tlačit, a to se nám první poločas poměrně dařilo. I přes mnoho laciných ztrát míče jsme si vytvářeli šance a dokázali je i proměňovat. Nutno podotknout, že i soupeř ukázal několik pěkných kombinací a mnohé musel překvapit fakt, že doposud získal v soutěži pouze jediný bod.

Druhý poločas byl z naší strany velmi průměrný, pod dojmem vyššího vedení jsme hráli bez pohybu a místo toho, abychom pokračovali v aktivní hře, jsme se druhým poločasem protrápili. Do jarního pokračování soutěže máme na čem pracovat. 

O.Nejman


17.11.2016, Česká liga žáků U15+U14. 15.kolo, UMT

U15: FK Viktoria Žižkov - FK Náchod 2:1 (2:0)

Branky: 38´ Vik

Sestava: Kuneš - Nosek, Lokvenc, Kalaš, Kos (65.Hejzlar) - Čejchan, Slavíček, Rücker (36.Novák), Vik, Petráš (50.Hána) - Hrubý (36.Procházka) 

Hodnocení: Bojovné utkání na UMT rozhodly chyby v defenzívách na obou stranách. V prvním poločase byli lepší a důraznější domácí, kteří našim hráčům nedarovali ani metr prostoru. Do vedení se dostali po rychlé akci a centru zleva, domácí forvard byl u míče rychleji než Kvído a Kuny a hlavou zavěsil 1:0. Vzápětí přichází ruka v našem vápně a kope se penalta, tu však Kuny skvěle chytá. Smolný moment v závěru poločasu přinesla malá domů Kvída, promáchnutí Kunyho a domácí odskočili již o dvě branky. Snížení měl na noze Dan Vik, ale volil slabou střelu šajtlí.

Druhý poločas se role obrátily a naši kluci šli za vyrovnáním. Povzbuzením byl hned úvod druhé půle a rychlá narážečka středem, po které přišlo snížení Dana Vika. Bohužel jsme si do konce utkání i přes velkou snahu nedokázali vytvořit další větší šance k vyrovnání. Tři body tak zůstávají po boji domácím. Za druhý poločas zaslouží naši kluci pochvalu.  

O.Nejman


13.11.2016, Česká liga žáků U15+U14. 14.kolo, UMT Běloves

U15: FK Náchod - Povltavská FA 7:4 (5:2)

Branky: 6´ Nosek (Vik), 10´ Lokvenc (Čejchan), 14´ Vik (Kos), 22´ Laštovic (Vik, Kalaš), 35´ Laštovic (Lokvenc, Čejchan), 46´ Vik, 55´ Hejzlar (Laštovic)

Sestava: Kuneš - Procházka (36.Hána), Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan, Slavíček, Vik, Petráš (36.Novák) - Nosek (42.Hejzlar), Laštovic

Hodnocení: Dnešní utkání probíhalo jako den otevřených dveří obou obran, proto výsledek připomíná spíše hokejový.. Pozitivum najdeme v naší hře v útočné fázi, negativum naopak v nedůslednosti před naší vlastní brankou. Dobré křídelní akce střídaly neskutečné kiksy vzadu. Věřím, že výhra klukům přinese sebevědomí do těžkého svátečního utkání na Žižkově.  

O.Nejman


5.10.2016, Česká liga žáků U15+U14. 13.kolo

U15: FK Dukla Praha - FK Náchod 12:0 (7:0)

Sestava: Kuneš (57.Štěpán) - Petráš, Lokvenc, Kalaš, Kos (42.Hána) - Čejchan (36.Procházka), Slavíček, Vik, Lukáš (23.Novák) - Nosek, Laštovic

Hodnocení:  Začátek utkání nenasvědčoval "dělobuchu" na konci. V první minutě nás po rychlé akci středem mohl dostat do vedení Patrik Laštovic, ale zakončoval pomalu. První dva laciné góly Duklu nakoply a začala nás přehrávat. Nutno podotknout, že se náš dnešní soupeř nás přehrál o dvě třídy v rychlosti a seběvědomí, ale mrzí mne, že jsme utkání za stavu 2:0 vzdali a nervali se, alespoň v soubojích, o lepší výsledek. 

Utkání hodnotím ale i přesto pozitivně v tom smyslu, že nám naplno odhalilo naše technické i pohybové rezervy. Dukla hrála výborně a věřím, že tato "názorná ukázka" moderní rychlé hry nakopne kluky k větší tréninkové intenzitě. 

O.Nejman


26.10.2016, Česká liga žáků U15+U14. 12.kolo, UMT Běloves

U15: FK Náchod - RMSK Cidlina 1:3 (0:2)

Branky: 58´ Vik

Sestava: Nýč (53.Kuneš) - Procházka (53.Petráš), Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan, Rücker, Vik, Hána (53.Novák) - Dostál (36.Gunár), Lukáš (36.Zelenka)

Hodnocení: Ve středu jsme přivítali nesmírně bojovný a tvrdě hrající tým z Bydžova. Sledovali jsme zápas rozdílných poločasů. V tom prvním jsme se do hry moc nedostávali. Soupeřův důraz v osobních soubojích nás vyvedl z rovnováhy a ne najít herní rytmus. Korunovaly to zbytečně inkasované branky po naší nedůslednosti v obraně. -0:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že pokud nezačneme makat a dohrávat každý balón, tak nemáme šanci uspět. Zlepšení v mezihře bylo, avšak chyběla finální fáze. Soupeř nám poté udělil opět lekci důrazu a zvyšoval na 3:0. Nakonec se ujala jen umístěná střela Dana Vika, ale víc jsme bohužel nestihli. -1:3.

 

R.Metzner + V.Vlček


22.10.2016 MU - 11.kolo, UMT   ČLŽ: FK Náchod - FK Admira Praha 1:0 (0:0)

Branky: 55. Gunár 

Sestava: Kuneš - Hána, Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan, Rücker, Vik, Lukáš (36.Gunár) - Nosek (61.Dostál), Laštovic (36.Novák, 69.Zelenka)

Hodnocení: Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a s patřičným nasazením. Hrozili jsme hlavně po pravé straně, kam posílal skvělé míče za obranu Dan Vik. Kuba Čejchan ale sólo z úhlu neproměnil a z další akce jeho centr pouze proletěl malým vápnem Admiry. Po naší silné 15ti-minutovce hosté vyrovnali hru a hrozili především ze standartních situací a rohových kopů. Největší šanci hostí po závaru nadvakrát zneškodnil Kuny. V prvním poločase byl k vidění rychlý důrazný fotbal, plný osobních soubojů uprostřed hřiště, branka ale žádná nepadla.

 

Druhý poločas pokračoval v notách toho prvního. Rozhodnutí měl několikrát na kopačkách Láďa Gunár, ale jeho zakončení chyběla přímočarost a rychlost, kdy ho v nadějných situacích vždy stopeři Admiry na poslední chvíli zastavili. Jediná branka zápasu tak padla v 55. minutě, kdy míč do vápna Vojta Nosek z jedné výborně sklepl a Láďa Gunár trefil z hranice velkého vápna přesně pod břevno - 1:0. Kluci naplněni elánem už zbytek zápasu hosty do vyložené šance nepustili a připisují tak cenný skalp velmi dobrého protivníka. Pochvalu zaslouží celý tým.    O.Nejman


15.10.2016 MU - 10.kolo, ČLŽ: MFK Chrudim - FK Náchod 1:3 (1:2)

Branky: 8´ Kalaš (Dostál, Nosek), 14´ Čejchan (Nosek), 58´ Vik (Petráš, Hána)

Sestava: Kuneš - Procházka (51.Hána), Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan, Rücker, Vik, Slavíček (44.Petráš) - Nosek (68.Lukáš), Dostál (36.Gunár) 

Hodnocení: Na výborně připraveném pažitu jsme chtěli hrát aktivní fotbal, nenechat domácím kousek prostoru a dostat se rychle do vedení. V prvním poločase kluci zadání splnili. V úvodu utkání padly tři rychlé branky. Nejprve zakončil střelou levou nohou závar ve vápně červenobílých Filip Kalaš - 0:1. Domácí se ale z úvodní branky rychle oklepali, z nenápadné akce z autového vhazování přišla krásná křižná střela a Jirka Kuneš byl bez šance - 1:1. Za dvě minuty ale přichází dobrá kombinace ve středu hřiště, aktivní Vojta Nosek uvolňuje ulicí do křídla Kubu Čejchana a ten zkušeně uklízí míč za záda bezmocného brankáře domácích. Tentýž hráč mohl skóre navýšit, ale jeho sólo golman zneškodnil. Domácí na druhé straně odpověděli nebezpečnou střelou z trestného kopu těsně vedle. 

 

Druhý poločas naše aktivita opadla, a nutno říct, že i kvalita zápasu, protože létal balon mnohem více vzduchem než hezky pěkně po trávníku...Velkou šanci utkání definitivně rozhodnout měl Láďa Gunár, který pádil z poloviny hřiště sám na branku, ale střílel zbrkle z velké dálky. Uklidnění na naše kopačky tak přišlo deset minut před koncem, kdy výborně zakombinovali u lajny Oliver Hána a Šimon Petráš a jejich práci přetavil ve třetí branku Dan Vik. Výkon z druhého poločasu by ale na další soupeře nestačil.    O.Nejman 


8.10.2016 MU -  9.kolo, ČLŽ: FK Náchod - MFK Trutnov 1:5 (0:2)

Branka: 59. Vik

Sestava: Kuneš (36.Nýč) - Procházka (52. Novák), Lokvenc, Kalaš, Kos (40. Petráš) - Čejchan, Vik, Slavíček, Rücker, Nosek - Lukáš (36. Hána)

Hodnocení: V dnešním utkání nás soupeř přehrál jednoznačně důrazem v osobních soubojích.

V úvodu zápasu jsme byli aktivnějším týmem, vypracovali jsme si i šance, ale bohužel ani ta největší od Vojty Noska nedostala gólový nádech. Zmrazení přišlo v zápětí, kdy po zmatcích uprostřed obrany zatáhl záchranou brzdu Kosák a kopala se penalta 0:1. Soupeři vlila branka chuť do hry a nám se až do konce poločasu nedařilo navázat na aktivní úvod. Trest za pasivitu přišel před koncem poločasu, kdy jsme nezachytili náběh z pravé strany a útočník hostí dorážel do prázdné branky. 

Rozhodnutí přislo krátce po změně stran, kdy si dva náchodští obránci dávali tak dlouho přednost o to, kdo v souboji zakročí, až to za ně vyřešil důrazný forvard hostí 0:3. Snížení vzal na sebe kapitán Náchoda Dan Vik, který z trestného kopu vymetl pavouky ze šibenice. Mrzet nás může závar o pár minut později, který mohl stav zdramatizovat, ale opět v něm i v následném brejku byli úspěšnější hosté a z možného snížení je odkočení na 1:4. Pátá branka v závěru už jen dokreslila konečné skóre a zaslouženou výhru Trutnova.

Do dalšího zápasu musíme zapracovat na soubojovém chování, protože v něm byl dnes největší rozdíl. Měřítko v něm snesl snad jen Míra Rücker.      O.Nejman


2.10.2016 MU -  8.kolo, ČLŽ: FK Jablonec - FK Náchod 1:2 (1:0)

Sestava: Nýč (52.Kuneš) - Procházka, Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan (68.Hejzlar), Vik, Slavíček, Rücker, Hána (36.Petráš) - Gunár (36.Lukáš (58.Nosek))

Branky: 42. Čejchan (Lukáš), 58. Nosek (Vik)

Hodnocení: Do Jablonce jsme jeli s touhou utrhnout výhru i v těžkém zápase, ale v úvodu utkání nám domácí kazili plány rychlostí svých křídel a secvičenými standartními situacemi. Kolem 10. minuty si kluci zvykli na rychlost hry a převzali aktivitu na svou stranu. Domácí obranu zaměstnávalo hlavně náchodské útočné duo Gunár - Vik. Ve velké šanci trefuje druhý jmenovaný levačkou jen tyč. Chvíli poté se výborně uvolnil Kuba Čejchan, ale z úhlu golmana domácích neprostřelil. Trest za zahozené šance přišel vzápětí, nenápadný souboj uprostřed hřiště vyhrál jablonecký kapitán Körber a dokonale skryl svou střelu z 25 m mezi bránící hráče. Jeho bomba bohužel zapadla přímo za tyč 1:0. Poté se na hřišti přiostřilo a situaci uklidnila až poločasová přestávka. 

Druhý poločas byl opticky více na míči domácí Jablonec, ale narážel do dobře zformované náchodské obrany. Nebezpečné akce byly ale k vidění na druhé straně hřiště. Vyrovnání zařídil mladíček Ondra Lukáš, který se výborně protáhl po pravé straně, chytře potáhl míč až do vápna, kde skvěle našel střílenou přihrávkou Kubu Čejchana. Ten nejprve opírá svou šanci do břevna, vzápětí míč ale do sítě dorve - 1:1. Vyrovnávací branka nakopla útočnou aktivitu naší levé strany, odkud přišla i vítězná branka. Individuální akci ukázal Dan Vik, prošel s míčem až do vápna a tam nezistně předal míč na Vojtu Noska, který svým prvním dotekem na hřišti rozhoduje zápas. Závěr kluci odmakali a domácí už do šance nepustili.

 

Pochvala za obrat bojovného zápasu patří celému týmu, který ukázal velký charakter a touhu vyhrát.     O.Nejman


28.9.2016  MU - předehrávka 18.kola, ČLŽ: FK Náchod - FK Čáslav 2:1 (0:0)

Sestava: Kuneš (52.Nýč) - Procházka, Lokvenc, Kalaš, Kos (45.Petráš) - Čejchan, Vik, Slavíček (58.Gunár), Rücker, Hána (43.Hejzlar) - Laštovic

Branky: 39. + 42. Filip Kalaš

Hodnocení: Po třech dnech nás čekala odveta proti týmu FK Čáslav (první zápas jsem prohráli na penalty). Na domácím pažitu jsme chtěli ukázat kvalitní výkon a připsat si na konto tři body. Od první minuty jsme aktivní hrou zatlačili soupeře na jeho polovinu a připravovali si šance. Ty jsme však trestuhodně zahazovali, nejprve neproměnil sólo Patrik Laštovic, poté sám před brankářem selhal i Dan Vik. Soupeř byl nebezpečný především díky standartním situacím, ale ty jsme dokázali s vypětím všech sil eliminovat. Poločas 0:0 dával tušit drama ve druhém..

Druhý poločas začal pro nás po vzoru toho prvního. Obrovskou šanci zahazuje Dan Vik a poté v neskutečné šanci tančí balet s míčem na brankové čáře Patrik Laštovic, ale kulatý nesmysl do sítě patičkou nakonec taky neprotlačí. Čich na góly tak musel ukázat všem našim ofenzivním hráčům stoper Filip Kalaš, který v rozpětí 3 minut doklepává do sítě propadnuté míče po rohových kopech. Poté se naše kopačky vloudil až přílišný klid a lehkovážnost v rozehrávce. Zdramatizovaní utkání přišlo 10 minut před koncem, kdy nákop z poloviny hřiště po smolném odrazu končí až v šibenici překvapeného brankáře Náchoda. Závěr si ale kluci už pohlídali a připisují do tabulky zasloužené 3 body.    O.Nejman

 

Hodnocení hostí: http://www.fkcaslav-mladez.cz/novinky/u-15-nachod-vratil-caslavi-porazku-


25.9.2016  MU - 7.kolo ČLŽ: FK Čáslav - FK Náchod 0:0 na penalty 5:3

Sestava: Nýč (36.Kuneš) - Procházka (44.Hána), Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan, Slavíček, Rücker, Vik, Nosek (36.Petráš) - Laštovic

Hodnocení: Utkání se odehrálo na těžkém, přesto však regulérním terénu, který oběma týmům znesnadňoval pohyb i kombinaci. Prvních patnáct, dvacet minut patřilo našim hráčům. Náznaky šancí, resp. závary kolem vápna jsme ovšem nedokázali kvalitnější finální fází přetavit ve vyložené šance. Domácí zlobili hlavně delšími míči na útočníky, které jsme ale dokázali zodpovědnou hrou eliminovat.

Druhý poločas byl k vidění opět spíše boj než hezký fotbal a tak oba týmy spoléhaly většinou na sílu a souboje. Šance přišly až v závěru, nejprve měli po prostrčení středem velkého vápna domácí, ale Kuny v brance výborně zasahuje. V poslední desetiminutovce se probudila naše pravá strana a začala domácí zlobit. Po nenápadné kombinaci právě na pravé straně si prostrčil chytře míč za obranu domácích Dan Vik, postupoval sám na brankáře, ale v momentě zakončení byl proti terén a střela tak dostala nálepku ,,snadno zapomenutelná"..

Penalty rozhodl jediný kiks střelců Náchoda a proti bonusový bod zůstal domácím.   O.Nejman

Hodnocení a fotogalerie domácích: http://www.fkcaslav-mladez.cz/novinky/u15-bezbrankovy-duel-s-nachodem-rozhodly-pokutove-kopy


17.9.2016 MU - 6.kolo ČLŽ: FK Náchod - FC Slovan Liberec 0:0 na pen. 1:2 

Penalty: Lokvenc X, Slavíček X, Laštovic X, Kalaš gól, Vik X

Sestava: Nýč - Procházka (49. Hána), Lokvenc, Kalaš, Kos (69. Petráš) - Čejchan, Vik, Slavíček, Rücker, Nosek (63. Hejzlar), Laštovic

Hodnocení: Do Bělovse dnes přijel soupeř z Liberce a i přesto, že branka nepadla, byl k vidění zajímavý a rušný zápas. V prvním poločase ukázali naši hráči velmi dobrou hru plnou důrazu, kombinace a chuti do hry. Velkou šanci měl Dan Vik, který sice prošel obranou Liberce jako nůž máslem, ale brankáře hostí nakonec neprostřelil. První poločas byl Náchod určitě aktivnější a favorita zaskočil. Druhý poločas se hra přelévala od vápna k vápnu, avšak již bez výraznějších šancí. Druhý poločas útočnou aktivitu našich borců narušilo dost nepřesností, přesto však po pěkné křídelní akci Čejchyho mohl rozhodnou Patrik Laštovic, ale míč netrefil ideálně a ten tak doskákal pouze vedle levé tyče liberecké branky. O vítězi utkání tak rozhodly penalty, v kterých kralovali oba brankáři a hlavně nervozita střelců, hosté si tak vezou domů o bod navíc. 

Před našimi hráči ale smekám, všichni dřeli od první do poslední minuty, a dnes si dle mého tři body zasloužili. Věřím, že s podobným výkonem budou body na našem kontě rychle přibývat. Za podporu zaslouží pochvalu i rodiče na tribuně.   O.Nejman

Materiál Liberce: https://www.youtube.com/watch?v=sqyyGA-1GBo


11.9.2016 MU - 5.kolo ČLŽ: FK Varnsdorf - FK Náchod  3:8 (1:7)

Branky:  Vik (Rücker), Nosek (Čejchan), Laštovic (Vik), Vik (Laštovic), Vik (Nosek), Lokvenc (Čejchan), Vik (Čejchan), Nosek (Vik)

Sestava: Nýč (36.Kuneš) - Novák (36.Hána), Lokvenc, Kalaš, Kos (36.Procházka) - Čejchan (40. Hejzlar), Vik, Slavíček,  Nosek, Rücker - Laštovic

Hodnocení: U15+U14 Konečně střelecky povedené utkání. V neděli 11.9. jsme sehráli utkání s FAŠV. Oba ročníky jsme předvedli kvalitní hru se spoustou střel. Jsem rád, že jsme se nepřizpůsobili hře soupeře a hráli tak, jak jsem po hráčích chtěl. Hlavní postava U15 jednoznačně Daniel Vik a u U14 Denis Hrubý, který svůj svátek oslavil čtyřmi góly. Martin Škoda

Komentář soupeře: http://www.fkvarnsdorf.cz/index.php?page=novinka&id=1686


7.9.2016 MU - 17.kolo ČLŽ: FC Slovan Liberec - FK Náchod  5:1 (1:1)

Branka: Čejchan (Vik, Laštovic)

Sestava: Jedlička (56.Kuneš) - Nosek (61.Novák), Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan (Hejzlar), Vik, Slavíček (52. Hána), Gunár (36. Procházka),  Laštovic

Hodnocení: První poločas v Liberci patřil k našim nejlepším výkonům v této sezóně, kdy jsem se snažili kombinovat už od branky a soupeře, který se prezentoval jednoduchou hrou jsme přehrávali kombinací. Kluci zvládali velmi dobře soubojové situace, z čehož pramenil zisk velkého množství odražených míčů. Zaslouženě jsme vedli po pěkném akci a kličce Kuby Čejchana, bohužel soupeř stihl krátce před koncem prvního poločasu vyrovnat.

Druhý poločas nám přestala fungovat aktivita ve středu hřiště a musíme uznat, že nás soupeř přehrál. Řekl bych, že je porážka výsledkově krutá, ale je jasné, že proti kvalitnímu soupeři jen jeden poločas nestáčí. Musíme pracovat na tom, abychom odehráli v tempu prvního poločasu celé utkání.   O.Nejman

Materiál soupeře: http://www.slovanliberec.cz/zapas.asp?ID=-3109


3.9.2016 MU - 4.kolo ČLŽ:  FK Náchod - FK Viktoria Žižkov 3:5 (1:4)

Branky: Čejchan, Novák, Vik

Sestava: Kuneš (60.Nýč) - Procházka (18.Petráš (63.Hejzlar)), Lokvenc, Kalaš, Hána (Novák) - Čejchan, Vik, Slavíček ( 36.Dostál), Kos, Rücker - Vik

Hodnocení: Utkání dvou poločasů. V prvním se prezentoval tým, který byl všude pozdě, prohrával souboje a prakticky neútočil. Soupeř nás přehrával hlavně po křídlech, kde nám dělala problém rychlost a dravost hráčů hostí. Kosmetickou úpravu skóre připravil po pěkně individuální akci a střele levačkou Kuba Čejchan.

Ve druhém poločase přišla obrovská změna v našem výkonu, kdy jsme nejprve tak trochu nenápadně snížili Péťou Novákem, ale když vzápětí Dan Vik věší míč pod břevno také, začalo drama. Kluci bojovali a věřím, že nebýt chybě v rozehrávce a lacinému pátému gólu, tak jsme zápas určitě neprohráli.

Kluky chválím za druhý poločas a věřím, že nás zlepšený výkon nakopne a přivezeme body z Liberce.  O.Nejman  

 


31.8.2016 MU - 1.kolo ČLŽ: RMSK Cidlina - FK Náchod  5:1 (2:1)

Branka: Laštovic 

Sestava: Kuneš (61.Nýč) - Procházka (45.Hána), Lokvenc, Rücker, Kos (36.Novák) - Čejchan, Vik, Slavíček, Kalaš (45.Gunar), Nosek (45.Petráš), Laštovic (68.Hejzlar)

Hodnocení: V úvodu utkání byli lepší domácí, kteří kopali do 15. minuty hned několik rohových kopů. Zaslouženě se tak dostali do vedení po dvou nedůslednostech v naší obraně. Od poloviny poločasu jsme přestali odehrávat naslepo míče z jednoho doteku a konečně si začali míče více vážit. A na domácí to platilo. Všichni věřili, že nám nastřelené břevno Nósy a kontaktní gól Patrika Laštovice vlije krev do žil. Ale.. 

Druhý poločas začíná v duchu toho prvního. Kopeme roh, ale za 8 vteřin již míč lovíme ze sítě 3:1. Závěr zápasu domácí útočníci udělali z naší obrany trhací kalendář a ukázali, jak je důležité být důrazní v soubojích. To nám bohužel dělá od začátku sezóny značné problémy a pokud nebudeme schopni zareagovat, budeme takto lacině prohrávat i nadále.   O.Nejman


27.8.2016 MU - 3.kolo ČLŽ: Povltavská FA - FK Náchod  3:4 (1:3)

Branky: Nosek (Laštovic), Laštovic (Čejchan),Čejchan (Laštovic), Kalaš (Čejchan)

Sestava: Kuneš - Rücker (40.Novák), Procházka, Lokvenc, Kos (56.Hána) - Čejchan, Vik, Slavíček (68.Dostál), Kalaš, Nosek (53.Gunar) - Laštovic

Hodnocení: Do utkání jsme vstoupili s velkou chutí i kvalitou v kombinaci a především po křídlech jsme domácí přehrávali, po několika neproměněných tutovkách se ujala až hlavička Vojty Nosky po skvělém centru Paťana Laštovice. V zápětí ale váháme v obraně a soupeř z brejku dorovnává skóre. Zasloužené poločasové vedení přidali po pěkných akcích a přihrávkách ,,pod sebe" Patrik Laštovic a Kuba Čejchan. 

 

Před druhým poločasem jsme si říkali, že si můžeme prohrát utkání pouze sami sníženou aktivitou. Bohužel však přesně to nastalo a soupeř nás nakopávanými míči zatlačil do obrany a dvěma slepenými góly dokonce vyrovnal. Naši kluci však zvedli hlavy, začali dávat míče rychleji od nohy a zaslouženou rozhodující branku vstřelil po slalomu Čejchyho a přihrávce před prázdnou branku Filip Kalaš. Pojistka v závěru z nadějných šancí už nepřišla, a proto vezeme ze Štěchovic vydřené ale zasloužené 3 body.   O.Nejman


24.8.2016 Memoriál Patrika Kubečka - Trutnov, HSM

Hráno 1x35 minut, 2 tříčlenné skupiny, semi a o umístění

Soupiska: Kuneš - Procházka, Lokvenc, Novák, Kos, Zelenka, Dostál, Světlík, Čejchan, Nosek, Rücker, Slavíček, Laštovic, Petráš

Skupina:

FK Náchod - MFK Trutnov  3:0  

branky: Laštovic (Dostál), Laštovic (Čejchan), Dostál (Čejchan)

Domácí jsme na úvod po velmi dobrém výkonu přehráli pohybem a kombinací. Navíc jsme byli nebezpeční a přímočaří v útočné fázi. 

FK Náchod - KS Polkowice (PL)   7:0    

branky: Světlík (Laštovic), Dostál (Světlík), Laštovic, Lokvenc (Čejchan), Nosek (Čejchan), Laštovic (Nosek), Nosek (Čejchan, Procházka)

I přesto, že v naší mezihře bylo místy až dost nepřesností, dokázali naši borci soupeři nasázet sedm gólů. Nutno uznat, že i po pěkných akcích.

 

Semifinále:

FK Náchod - FK Jablonec   2:1

branky: Dostál (Laštovic), Čejchan (Dostál)

Utkání jsme výborné rozehráli a po krásných akcích a ťukandách do prázdné branky jsem se ujali vedení 2:0. Ke konci zápasu ale převzali otěže utkání Severočeši a po snížení nám zle zatápěli. Kluci ale postup do finále ubojovali.

 

Finále:

FK Náchod - MFK Trutnov   1:1  na penalty 1:3

branky: Slavíček (pen.)

Odveta, opět s domácím Trutnovem, už tak kvalitní fotbal jako v úvodu turnaje nepřinesla. K výhře po základní hrací době nám chybělo více pohybu a ochoty ze sebe, i úmorném vedru, vymáčknout poslední síly. Domácí hráli jednoduše a spoléhali na brejky, proto utkání směřovalo k penaltovému rozuzlení. Kluci se v penaltách zachovali solidárně ke svému trenérovi, aby mu nebylo líto, že tu svou o víkendu také neproměnil. Díky kluci, teď už je zase můžete proměňovat.

Celkově měl pro nás turnaj 2 cíle, 

1) načerpat kvalitní přípravou herní sebevědomí, 

2) zapracovat do sestavy mladší kluky 2003 (všichni tři hráli velmi dobře a ukázali, že s nimi musíme počítat)

Cíle se na turnaji podařilo splnit, proto nás penaltová finálová prohra nemusí mrzet.     O.Nejman

 

Celkové pořadí:

1. MFK Trutnov

2. FK Náchod

3. FC Hradec Králové 2003

4. FK Jablonec 2002/2003

5. Lechia Dziordzioniow

6. KS Polkowice

 

 


20.8. 2016 MU - 2.kolo ČLŽ: FK Náchod - FK Dukla Praha  0:5 (0:2)

Sestava: Kuneš (59. Nýč) - Hána (40, Petráš), Lokvenc, Kalaš, Kos - Čejchan, Slavíček (16. Procházka), Vik, Rücker, Nosek (40. Novák) - Laštovic 

Hodnocení: V prvních minutách se hrál na skvěle připraveném pažitu v Bělovsi rychlý kombinační fotbal, Dukla v úvodu hrozila především po standartních situacích a rychlou hrou po křídlech. Velkou šanci Náchoda měl v 15. minutě Nósa, ale levačkou brankáře Dukly neprostřelil. Dukla se dostala do vedení po rychlé akci po pravé lajně, kdy míč propadl až na zadní tyč, kde už měl forvard Dukly snadnou pozici 0:1. Duklu vedoucí branka uklidnila a po zbytek poločasu byla lepší. Druhý gól padl v zápětí, kdy rohový kop uklidil neobsazený hráč Dukly na zadní tyči. Poločas 0:2.

Druhý poločas Dukla velmi kvalitně kombinovala a nám míč prakticky nepůjčovala. Další branky tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Náznaky šancí Náchoda končily v přechodové fázi nepřesností nebo pomalým řešením. Pochvalu zaslouží Kuny v brance a oba stopeři, kteří i přes obdržené branky obstáli. 

 

Soupeři blahopřejeme, jednoznačně nás přehrál pohybem, rychlostí i kombinací. Mrzí mně fakt, že proti kvalitnímu soupeři nedokážeme zapojit do utkání více srdíčka a navázat na současné olympijské moto:,,Když nemůžeš, tak přidej".  


17.8. 2016 Přátelské utkání:  TJ Červený Kostelec U17 - FK Náchod U15  1:4 (1:1)

Červený Kostelec tráva, 2x40 min

Sestava:  Kuneš/Nýč  - Kos, Kalaš, Lokvenc, Hána, Rucker, Petráš, Slavíček, Čejchan, Vik, Nosek  //Novák, Procházka

Branky:  Čejchan (Vik), VikVik (Nýč), Vik (Slavíček)

Hodnocení:

Začátek utkání byl přesným obrazem naší bolesti, která nás sráží po celou dobu přípravy a to obrovská lehkovážnost v obraně. 1:0 v patnácté sekundě.. 

Kluci se pak chvíli na hřišti hledali, ale zhruba od 15. minuty začali soupeře především kombinačně přehrávat. Bohužel jsme solidně rozjeté akce nedokázali špatnou finální příhrávkou proměnit ve vyrovnání. Vyrovnávající branka přišla po skvělé kolmici Dana Vika a suverénní koncovce Čejchyho. Druhý poločas jsme hráli dobře, pokud jsme byli aktivní a nešetřili na pohybu, což vedlo k povedeným akcím a herní převaze. Hattrick Dana po pěkných individuálních akcích potěšil i náchodské fanoušky. 

Před mistrákem s Duklou dobrá příprava, která nám ale ukázala i věci, na kterých musíme nadále pracovat Vidím je v práci tělem v osobních soubojích a v přesnosti a razanci přihrávek.  


13.8. 2016 Přátelské utkání:  RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Náchod 5:2 (4:0)

Chudonice tráva, 2x35 min

Sestava:  Kuneš  - Procházka, Kalaš, Lokvenc, Hána, Rucker, Nosek, Slavíček, Vik, Čejchan, Laštovic  //Novák, Kos

Branky: Laštovic (Vik), Laštovic (Vik)

Hodnocení:

V Chudonicích jsme odehráli předposlední přípravu, ale nic nenasvědčuje tomu, že jsme schopni se poučit z chyb utkání minulých. Doba hájení přípravného utkání pro mě tímto skončila a hráči, kteří nebudou ochotni změnit svou hru (důraz, nasazení) budou prostě na svou šanci čekat na lavičce nahradníků. Je na každém hráči, jak se k tomu postaví.

Domácí vyhráli zaslouženě, protože nás přehráli v rychlosti a nasazení. Nám se prakticky po celé utkání nedařilo ukázat fotbalovou akci, když celá řada přihrávek byla jako dopis bez známky i adresy...

Je nezbytné, abychom zapomněli na loňskou výsledkově vydařenou sezónu, protože bez tvrdé práce a ochoty na sobě pracovat jsme nyní celkově podprůměrný soubor jednotlivců.   O.Nejman

 


3.8. 2016 PÚ  FK Náchod - FC Hradec Králové   1:6 (0:5)

Háječek tráva, 2x35 min

Sestava:  Kuneš, Jedlička - Čejchan, Procházka, Lokvenc, Hána, Rucker, Nosek, Slavíček, Vik, Hejzlar, Laštovic  //Kos

Branky:  Vik

Hodnocení:

Velmi dobrá příprava s kvalitním soupeřem, který prověřil naše hráče po všech stránkách. Viděli jsme, že musíme neustále pracovat na důrazu, na rychlosti práce s míčem a v rychlosti a volbě nejlepší varianty při řešení různých herních situací. 

V samotném utkání jsme nezachytili začátek, kdy nás vytrestali za lehkovážnost a nedůraz v bránění rychlí hradečtí forvardi. Po rychlém pětigólovém direktu se kluci vyrovnali rychlosti utkání a po zbytek utkání v podstatě obstáli. Mrzé mně jen obrovské množství zbrklosti v útočné fázi, kdy při lepším řešení nemuselo zůstat jen u jedné branky. O tu se postaral v závěru Dan Vik z trestného kopu.        O.Nejman

 


22.7. 2016 PU  MFK Trutnov - FK Náchod 5:2 

Horní Staré Město, tráva, 2x35 min

Sestava:  Kuneš, Nýč - Procházka, Lokvenc, Hána, Kalaš, Nosek, Slavíček, Vik, Laštovic, Rücker, Hejzlar, Kos, Petráš

Branky:  Vik (Nosek), Vik (Slavíček)

Hodnocení:  

První příprava v Trutnově nám ukázala, že ve starších žácích bude fotbal také o velké bojovnosti a soubojích, a za podcenění jednoduchých věcí nás budou soupeři tvrdě a nemilosrdně trestat. V utkání jsme ukázali dobré momenty, ale velkým problémem pro nás byla rychlost a důraz domácích útočníků. Utkání bereme jako dobrou přípravu i poučení do další práce. 

Turnaj Holice - Victoria Cup 2016   25.-26.6.2016

U14

Sestava:   Jedlička, Kuneš - Kos, Lokvenc, Procházka, Hána, Vik, Zawada, Slavíček, Laštovic, Nosek, Petráš, Dostál

Základní skupina „B“ Chvojenec

SOBOTA 25.6.2016 

FK Náchod 2002 - ČFK Nitra 1:3

Vik

První zápas nás čekal o rok starší, fyzicky velmi silný protivník, který v prvním poločas využil vítr v zádech a dlouhými nakopávanými míči a neskutečně jednoduchou hrou nás přišpendlil na naši polovinu. Klukům trvalo celý poločas než si na důraz soupeře zvykli. První půlka tak jasně vyzněla pro soupeře ze Slovenska 3:0. Druhý poločas se s výměnou stran změnila i hra a kluci soupeře kombinačně přehráli, výsledkem toho však byla jen jedna branka Dana Vika, který prošel středem obrany a levou zavěsil. Za zápas jsme ale klukům zatleskali, protože chtěli i pod tlakem soupeře kombinovat a hrát fotbal.

 

FK Náchod 2002 - Přelouč 1:1

Vik

Úvod utkání nám nevyšel a díky podcenění asi jediného útoku soupeře jsme velmi brzy inkasovali. Poté přišla červená karta pro soupeře po hrubém zákroku na Pepu Slavíčka a poté již dobývání branky Přelouče. Z fotbalu se tak stala házená, kdy soupeř zbytek zápasu jen od(za)kopával míče. Velmi důležitou branku s ohledem na postup vsítil v závěru opět po sólu středem Dan Vik - 1:1. Kluci v tomto utkání zjistili co v praxi znamená ,,přešovský beton" neboli ,,zaparkování autobusu ve velkém vápně".

 

FK Náchod 2002 - Pardubičky 8:0

Zawada 2x, Laštovic 3x, Nosek, Vik, Jedlička

K postupu z druhého místa ve skupině jsme potřebovali vysokou výhru a proto se kluci do soupeře ihned zakousli. Výsledkem byla kanonáda a řada branek po pěkných akcích. 

Základní skupinu jsme tak zakončili na druhém místě s bilancí 4 bodů a skóre 10:4.

 

NEDĚLE 26.6.2016

Čtvrtfinále:

FK Náchod 2002 - TJ Tatran Sedlčany  2:0

Laštovic, Nosek

S odstupem dvou dnů hodnotím tento zápas jako jeden z nejlepších, který kluci letos odehráli. Od první minuty se hrál oboustranně rychlý a kombinační fotbal, který musel bavit. Nám se v zápase dařilo kombinovat a držet míč, navíc klukům vycházely neskutečné věci (viz dvě paty u lajny Prochy a Šimon) a zaslouženě tak zápas po brankách Paťana a Nósy ovládli.

Semifinále

FK Náchod 2002 - FC Hradec Králové  0:6

Semíčko rozhodl forvard Hradce Kosař, který dal snad všechny branky. Kluci mu zkrátka nestačili rychlostně a proto padly všechny branky jako přes kopírák. Mrzí mně jen závěr utkání, který kluci odpochodovali jako na turistickém kroužku a po předchozím výborném představení si pokazili reputaci. 

o 3. flek

FK Náchod 2002 - ČFK Nitra 1:3

Zawada

Jak pro nás turnaj začal, tak i skončil. Stejný soupeř, stejný výsledek, podobné výkony obou týmů. Tentokrát se jen měnilo skóre obráceně. První gól totiž vstřelil nádhernou střelou z přímého kopu Zawi. První poločas naši borci odehráli velmi dobře a byli rozhodně lepším týmem. Ve druhém však soupeř přidal na tempu a tlaku do branky a standartkami nás přikoval před vlastní branku. Bohužel jsme tento tlak neustáli a soupeř skóre otočil. V závěru pak přidal do otevřené obrany vítěznou pojistku. 

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Adam Jedlička - blahopřejeme !!!

 

Celkově musím klukům poděkovat za povedený turnaj. Věřím, že si užili i sobotní noc v kempu a ještě více utužili perfektní partu. Velký díky i rodičům, kteří neunávně povzbuzovali a pomohli i při logistice na turnaji. 

Kluci užijte si prázdniny a už teď se na všechny těším v nové sezóně.       Ondřej Nejman

 

Celkové umístění:

1. FK Náchod 2001

2. FC Hradec Králové

3. ČFK Nitra

4. FK Náchod 2002

5. TJ TATRAN Sedlčany

6. Spartak Medzev

7. FC Slovan Hlohovec

8. MOS Strzelce Opolskie

9. SK Holice

10. NK Mladost Proložac

11. FK Přelouč

12. SK SENCO Doubravka 2003

13. SK Pardubičky

14. SK Vysoké Mýto


Jarní zápasy základní části ČLŽ 2015/2016

Datum Zápas Hřiště Čas            Výsledek
Neděle 13. 3. 2016    FK Náchod - Povltavská FA       Běloves UMT           11:45 hod.         5:1
Sobota 19. 3. 2016 Dukla Praha - FK Náchod Juliska UMT 15:00 hod.        1:0
Středa  30. 3. 2016 FK Náchod - Admira Praha Běloves UMT 14:45 hod.        1:2 p.
Sobota   2. 4. 2016 Meteor Praha - FK Náchod Bedřichovská UMT 16:15 hod.        1:2

Nadstavba ČLŽ

 

Datum Zápas Hřiště Čas Výsledek
Neděle 10. 4. 2016       MFK Trutnov - FK Náchod            hřiště Na Lukách         11:45 hod.          1:2p.          
Neděle 17. 4. 2016 FAŠV - FK Náchod Jiřetín p.Jedlovou    11:45 hod.       4:7
Neděle 24. 4. 2016 FK Náchod - FK Kolín Běloves        11:45 hod.       6:3
Sobota 30. 4. 2016 Povltavská FA - FK Náchod Jíloviště 11:45 hod.       2:5
Neděle   8. 5. 2016 FK Náchod - MFK Chrudim Běloves 11:45 hod.       5:1
Středa 18. 5. 2016 FK Náchod - MFK Trutnov Běloves 17:45 hod.       8:1
Neděle 22. 5. 2016 FK Náchod - FAŠV Běloves 11:45 hod.       8:1
Neděle 29.5.2016 FK Kolín - FK Náchod Kolín/ Brankovická     11:15 hod.       1:2
Neděle  5. 6. 2016 FK Náchod - Povltavská FA Běloves 11:45 hod.       2:0
Neděle 12. 6. 2016 MFK Chrudim - FK Náchod Letní stadion 11:45 hod.       2:4
 

12.6. 2016  ČLŽ  U14   MFK Chrudim - FK Náchod  2:4 (0:3) 

Góly:  17´ Čejchan (Vik), 29´ Kalaš (Zawada), 30´ Novák (Vik), 70´ Jedlička (Vik)

Sestava: Kuneš Hána, Kalaš, Lokvenc (Petráš), Novák (Kos),  Zawada,  Slavíček, Vik , Čejchan,  Nosek (Hejzlar), Laštovic (Jedlička)

Hodnocení:

První poločas byl z naší strany herně kvalitní, balon jsme soupeři moc nepůjčovali. V úvodu šla však většina akcí středem a do přehuštěné obrany domácích, proto k ohrožení branky vedly jen střely ze střední vzdálenosti. První branku vstřelil, po kolmém dlouhém míči Vikouše a kličce brankáři, velmi aktivní Čejchy. Navýšení náskoku měli na svědomí krátce před poločasem dělovkami z úhlu Kali a zpoza vápna Novas.

Druhý poločas kluci sundali nohu z plynu a chtěli utkání pouze dohrát bez patřičné zodpovědnosti. Soupeř tak vycítitl šanci a především po své levé straně začal velmi zlobit. Zaslouženě se tak dostal na dostřel a dokonce i místy sahal po vyrovnání. Tečku za utkáním však nasadil Jedla, který využil soupeřův risk, kdy vyslal brankáře na roh, a po sólu před polovinu hřiště míč doslova donesl do branky.

 

 


5.6. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - Povltavská FA  2:0 (2:0) 

Góly:  14´ Čejchan, 22´ Nosek (Vik)                       

Sestava: Kuneš (Nýč)Kos (Hána), Kalaš, Lokvenc, Procházka (Petráš),  Zawada,  Slavíček, Vik (Hejzlar), Čejchan, Laštovic (Novák), Nosek

Hodnocení:

Dominantní první poločas, kdy jsme soupeře přehráli kombinací i individuálně, přinesl dvě branky. Druhý poločas už žádnou branku ani na jedné straně nepřinesl. Nutno podotknout, že soupeř ožil a i nám občas zatopil. Čisté konto však uchránil spolehlivý Nyčus.

Foto zde: http://fknachod.sklub.cz/galerie/detail/104-u14-fk-nachod-povltavska-2-0

 


29.5. 2016  ČLŽ  U14   FK Kolín - FK Náchod    1:2 (1:1) 

Góly:   13 ´Vik,  48´Kalaš z pen. (po faulu na Noska)

Hodnocení:

První poločas začal naším drtivým náporem, prosazovali jsme se hlavně individuálními průniky středem hřiště i dobrým pohybem a průniky krajních záložníků. Při zakončení nám však chybělo trochu více vyčůranosti a překvapení v pokutovém území, kdy domácí hráči s vypětím všech sil dokázali naše dobré příležotisti zneškodnit. Skóre otevřel povedenou střelou pod břevno z 20 m Dan Vik. Postupem času se osmělovali i domácí, kteří hrozili hlavně z rychlých protiútoků. Odměnou jim bylo vyrovnání, kdy nedal domácí forward střelou ze střední vzdálenosti Jedlovi šanci - 1:1.

Druhý poločas byl vyrovnaný a více se v něm bojovalo než hrálo. Jsem rád, že kluci okusili tvrdý boj o každý metr, a museli se o výsledek, na rozdíl od minulých kol, porvat až do úplného konce. Rozhodující branku vstřelil z penalty po přistrčení a faulu na Vojtu Noska neomylný exekutor Filip Kalaš.  O.Nejman


22.5. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - FAŠV   8:1 (4:1) 

Góly:  15´ Kos (Slavíček, Čejchan),  21´ Zawada (Kos)29´ Lokvenc (Zawada)32´Nosek(Kos), 38´ Zawada (Vik), 42´ Nosek (Vik), 56´ Jedlička (Hejzlar), 68´ Zawada (Nosek)


Sestava: Kuneš (Nýč) -  Hána, Kalaš, Lokvenc (Procházka), Petráš, Kos (Hejzlar), Slavíček, Zawada, Vik (Jedlička), Čejchan, Nosek

Foto zde: http://fknachod.sklub.cz/galerie/detail/99-u14-fk-nachod-fasv-8-1

 

Hodnocení:

Klukům jsme před zápasem zdůrazňovali, že cesta ke zlepšení jejich individuálních výkonů, vede jen na hranici 100% nasazení a zapálení do hry a myslím, že to kluci pochopili a hráli s velkou chutí. Soupeře jsme přehrávali kombinací a pohybem, odměnou nám za to bylo několik velmi pěkných branek (viz video). Musím ocenit i soupeře, který i pod tlakem chtěl hrát fotbal a kombinoval už od brankáře - Thumbs up. Pochvalu zaslouží i naši střídající hráči, kteří hru ve druhém poločase oživili a ukázali, že zápas na lavičce začínat nechtějí. 


18.5. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - MFK Trutnov -  8:1 (6:1) 

Góly:   Nosek (Vik), Nosek (Čejchan), 13´ Vik (Lokvenc), 17´ Čejchan , 27´ Nosek (Čejchan), 31´ Laštovic (Petráš), 37´ Laštovic , 56´ Laštovic (Kos) 

Sestava: Kuneš (Nýč)Hána (Novák), Kalaš, Lokvenc (Procházka), Petráš, Nosek (Hejzlar),  Slavíček, Zawada, Vik (Kos), Čejchan (Jedlička), Laštovic

Hodnocení:

Dnes hráli kluci opravdu výborně, nemám moc co bych víc psal... Od první minuty bylo patrné, jak jsou kluci hladoví, navíc ukázali řadu pohledných akcí. Oceňuji i kluky, kteří se třeba nezapsali do kolonek střelců, ale dnes svou aktivitou a výkonem ukázali, že můžou i tak vynikat. Kluci dík, dnes jsme si to na střídavče užili, ale čekají nás ještě další zápasy, tak na dnešní výkon pojďme navázat!!! O.Nejman

Foto zde:  http://fknachod.sklub.cz/galerie/detail/97-u14-fk-nachod-mfk-trutnov-8-1

 


8.5. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - MFK Chrudim -  5:1 (5:0) 

Góly:  11´Laštovic (Vik), 12´ Laštovic (Čejchan),  29´ Laštovic (Vik), 33´ Kalaš (Novák, Lokvenc) , 35´ Vik (Čejchan)                           

Sestava: Kuneš (Jedlička)Hána (Petráš), Kalaš, Lokvenc, Procházka (Nýč), Novák (Kos),  Zawada (Hejzlar), Vik, Čejchan, Laštovic, Nosek (Tobiška)

Hodnocení:

První poločas předvedli kluci střelecké představení, kdy nejprve zkompletoval do půl hodiny čistý hattrick Patrik Laštovic, poté nejprve dělovkou pod břevno Filip Kalaš a po něm Dan Vik stanovili poločasové skóre. Druhý poločas naše aktivita opadla a pod dojmem výrazného vedení upadla do podprůměru. Mrzí nás, že místo toho, abychom si vedení užili a pobavili se dalšími akcemi, tak se druhým poločasem protrápíme hrou bez nápadu a chuti.

 


30.4. 2016  ČLŽ  U14   Povltavská FA - FK Náchod  2:5 (2:2) 

Góly:   Nosek (pen.), 24´ Nosek (Vik),  40´ Laštovic (Vik), 47´ Laštovic (Vik) 59´ Nosek (Laštovic),                             

Sestava:  Kuneš (Jedlička) -  Hána (Petráš), Kalaš (Procházka), Lokvenc, Novák,  Kos, Slavíček, Vik, Čejchan, Laštovic, Nosek

Hodnocení: ,,Nástup jako od Řezáče", už ve druhé minutě pronikl do vápna Vojta Nosek, byl podťat a kopala se penalta. Tu sám faulovaný střelou pod břevno proměnil. Vedoucí branka však náchodské uklidnila až moc a přestali úplně hrát a absolvovat osobní souboje. ,,Odměnou" nám byla nejen vyrovnávající branka, ale vzápětí jsme už prohrávali. Běžela teprve 6. minuta a skóre bylo 2:1 pro domácí. Očividně klíčovým a zlomovým momentem utkání byl přesun Kvída Lokvence ze zálohy na stopera, kde svým výborným výkonem vymazal nejnebezpečnějšího útočníka domácích, ale hlavně svou bojovností nakopl své spoluhráče k vyšším obrátkám. Vyrovnání zařídil opět Vojta Nosek, když proměnil pas od Dana Vika.

Druhý poločas Náchod začal lépe a přesněji kombinovat a domácí přehrával. Ve 40. minutě opřel Dan Vik svou bombu o břevno a dorážkou zařídil naše vedení Patrik Laštovic. Asi nejhezší akce zápase přišla vzápětí, kdy dobře zakombinoval opět Vik s Laštovicem a druhý jmenovaný do prázdné branky zvyšuje náchodské vedení už na 4:2. Pátou brankou a svůj hattrick vsítil Vojta Nosek, kdy po skvělém pasu Paťana lobuje bezmocného golmana.   

 


24.4. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - FK Kolín   6:3 (2:1) 

Góly:  19´ Zawada (Vik), 27´ Vik (Kalaš),  49 ´ Zawada (Vik), 50´ Zawada (Slavíček), 57´ Laštovic (Vik), 69´ Nosek       

Sestava: Jedlička(Kuneš) -  Procházka (Laštovic), Novák, Čejchan, Hána (Petráš),  Nosek, Slavíček, Kos (Tobiška), Vik, Zawada

Hodnocení:

Soupeře jsme chtěli přehrát pomocí kombinace a pohybu, ale moc se nám to nedařilo. V rozehrávce nás brzdila těžkopádnost a hlavně malá chuť do hry a do nabídka pro míč. Proto jsme se prosazovali hlavně po individuálních akcích buď středem nebo prostrkávačkami za obranu. Velkou šanci měl v úvodu Dan Vik, ale po sólu poslal svůj lob jen vedle kolínské branky. Úvodní branka podla po kolmici Vikouše na Zawiho, který obešel brankáře a otevřel skóre. Poté však fauluje kolínského forwarda Pepa Slavíček a kope se penalta na opačné straně hřiště. Placírka střelce hostů však posílá míč jen do břevna. Druhý gól Náchoda padl jako kopie toho prvního, tentokrát přihrává za obranu Kali a nájezd proměňuje střelou na bližší tyč Dan Vik. Nutno podotknout, že z hraniční offsidové situace. Konec poločasu vyšel lépe hostům, kteří potrestali další laxnost v obraně domácích. 

Druhý poločas začal jak z hororu, a hosté za 5 minut otáčí dvěma slepenými góly skóre 2:3. V těchto fázích se naše tempo podobalo spíše turistickému. Druhý velký obrat zařídil Zawi, který za dvě minuty otáčí opět výsledek na stranu domácích. V závěru dal výsledku tenisovou podobu obstřelem brankáře Patrik Laštovic a po chybě golmana hostí Vojta Nosek. Penaltu navíc neproměnil na začarovanou branku po kolínském střelci i náchodský šutér.

Kluci, chceme víc. NEVADÍ NÁM CHYBY V ROZEHRÁVCE NEBO PŘI POKUSU O KLIČKU, POKUD JIM PŘEDCHÁZÍ CHUŤ HRÁT A SNAHA NĚCO VYMYSLET. OMLOUVAT ALE NEBUDEME PASIVITU A HRU NA SCHOVÁVANOU!!!   O.Nejman 

Další foto: http://fknachod.sklub.cz/galerie/detail/81-u14-fk-nachod-fk-kolin-2-1


17.4. 2016  ČLŽ  U14   FAŠV - FK Náchod  4:7 (2:4) 

Góly:  Zawada (Vik), 10´ Čejchan,  26´ Lokvenc (Vik), 33´ Vik (pen.), 48´ Vik (Hána), 64´ Nosek (Vik), 65´ Zawada (Petráš)         

Sestava: Kuneš (Jedlička) -  Procházka (Petráš), Kalaš, Čejchan, Hána,  Nosek, Zawada, Slavíček, Novák (Kos), Vik, Lokvenc

HodnoceníVýhra dnes není výhrou, protože nasazení a chuť do hry byly spíše atributy, které zdobily našeho dnešního soupeře. Ve hře se našlo několik velmi pěkných momentů, ale celkový dojem z utkání přinesl spíše rozpaky. Ale fotbal je někdy takový, tak dáme hlavy vzhůru a jedeme dál. Věříme, že se všichni poučíme z chyb a v příštím utkání budeme chtít opět předvádět rychlý a kombinační fotbal, na který jsme od kluků zvyklí. 


10.4. 2016  ČLŽ  U14   MFK Trutnov - FK Náchod 1:1 (1:4 pen.)          

Góly:   10´ Laštovic (Kos)                          // pen: Vik, Kuneš, Laštovic, Slavíček

Sestava:  Jedlička (Kuneš) -  Petráš, Kalaš, Čejchan, Lokvenc,  Nosek (Tobiška), Zawada (Procházka), Slavíček, Kos (Hána), Vik, Laštovic

Hodnocení:

Do zápasu vykročil dnes výrazně lépe domácí Trutnov, který hrál velmi agresivně, napadal naši rozehrávku a prakticky nás k ničemu nepustil. Paradoxně jsme se však z první vážnější akce dostali do vedení, kdy po závaru ve vápně posunul míč Kosák na Paťana Laštovice a ten prostřelil domácího golmana. Poté se hra vyrovnala a oba týmy o míč především bojovaly,  než aby ho chvíli udržely v kombinaci. 

Druhý poločas začal bleskovým vyrovnáním Trutnov, kdy po křídelní akci domácí forvard prostřelil Kunyho. Dnes nám v utkání nefungoval pohyb a přesná kombinace, proto jsme si v poměrně hektickém závěru nedokázali vytvořit jasnější gólovku. Jediný moment, který mohl převážit skóre na naši stranu měl Dan Vik, ale svůj lob poslal vedle. Nutno podotknout, že i Trutnov spálil svou velkou šanci, kdy nás zachránil skvělým zákrokem Jirka Kuneš. Oba naši golmani - Jedla s Kunym dnes svůj tým velmi podrželi. Celkový výkon týmu odpovídal spíše ubrečenému počasí. 

Penaltovou loterii dnes naši exekutoři zvládli ( Vik-Kuneš-Laštovic-Slavíček) a když dva domácí střelci vyslali svůj pozdrav do 25. řady nad brankou, tak bonusový bod vezeme do Náchoda my. 

 


2.4. 2016  ČLŽ  U14   Meteor Praha - FK Náchod 1:2 (0:2)         

Góly:   17´ Laštovic (Vik)28´ Laštovic                            

Sestava:  Kuneš (Jedlička) -  Hána (Hejzlar), Kalaš, Čejchan, Procházka,  Nosek (Petráš), Zawada, Slavíček, Kos (Lokvenc), Vik, Laštovic

Hodnocení:

V souboji s týmem z čele tabulky jsme chtěli naplno bodovat a hlavně ukázat kvalitní hru založenou na pohybu a kmbinaci. Hlavně první poločas se nám to dařilo, kdy kluci i pod tlakem soupeře perfektně kombinovali a i z těžkých situací dokázali efektně vybruslit. Navíc celý tým poctivě pracoval do defenzívy a odměnou mu tak bylo zasloužené dvoubrankové vedení, kdy nejprve Dan Vik po individuální akci lobuje brankáře, jeho lob končí na břevně a dorážku uklízí hlavou Patrik Laštovic. Druhou branku věší opět Paťan, kdy technickou střelou obstřeluje domácího brankáře.

Druhý poločas domácí začali více bojovat a napadat naši rozehrávku a hned v úvodu pěknou hlavičkou po rohovém kopu snížili. Poté se hrál bojovný fotbal, ve kterém se nejprve domácí z tlaku snažili vyrovnat, závěr utkání patřil opět náchodským plejerům, kteří aktivní hrou nepouštěli domácí do blízkosti vlastního vápna, ba naopak ohrožovali domácí branku. ZVUK

Další foto zde: http://fknachod.sklub.cz/galerie/detail/65-u14-fk-nachod-meteor-praha-2-1

 


30.3. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - Admira Praha 1:1 (3:4 pen.)   

Góly:   Laštovic (Vik)                                 

Sestava:  Jedlička (Kuneš) -  Novák (Kos), Lokvenc (Petráš), Čejchan, Procházka (Hána),  Nosek (Hejzlar), Kalaš, Slavíček (Tobiška),  Zawada, Vik, Laštovic

Hodnocení:

Úvod zápasu byl z naší strany velmi dobrý, kdy jsme soupeře přehrávali a nepouštěli ho z vlastní poloviny. Po několika zazděných šancích přislo odměna v podobě vedoucí branky, kdy po centru Dana Vika skóruje Patrik Laštovic. Hosté se osmělili posléze a hned vyrovnali. Rychlý brejk zakončují kolmicí do vápna, brankář Jedla byl u míče o setinu později než útočník a musela se kopat penalta - 1:1. Tento fakt zapůsobil na domácí kluky jako léky na spaní a v tomto ,,ospalém výkonu" odehráli zbytek utkání. Hosté byli nebezpečnější a nás tak od porážky zachránil jen velmi dobrý výkon Kunyho v brance.

Penalty tak přinesly zasloužený bod navíc aktivnějším hostům.


19.3. 2016  ČLŽ  U14   Dukla Praha - FK Náchod  1:0 (0:0)    

Sestava: Kuneš (Jedlička) -  Novák, Lokvenc, Procházka, Hána (Dostál), Nosek, Kalaš, Slavíček, Lukáš (Zelenka), Vik, Zawada

Hodnocení:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1618

Dukla na nás v úvodu vlétla a hned v první minutě zazdila obrovskou šanci, kdy domácí hráč překopl odkrytou branku. Poté se hra vyrovnala a začali jsme být nebezpeční i my, především po individuálních akcích. Po jedné z nich Dan Vik trefuje střelou z 20 m břevno. Do konce poločase ještě oba týmy neproměnily po jedné z loženek. První poločas skončil odpovídající remízou.

Druhou polovinu Dukla zrychlila hru a kombinaci a přehrála nás hlavně uprostřed hřiště. Jediný gól zápasu padl po rychlé akci středem hřiště. Za konfrontaci s velmi kvalitním soupeřem jsme i před porážku rádi, protože zápasy v podobném tempu můžou kluky do budoucna jen a jen posunout. Děkujeme klukům z 03´za kvalitní výkony a pomoc.


13.3. 2016  ČLŽ  U14   FK Náchod - Povltavská FA   5:1 (0:1)    

Góly:   36´ Laštovic (Vik), 37´ Nosek (Vik)49´ Vik (Laštovic), 54´ Vik,  69´ Nosek (Procházka)                                      

Sestava:  Jedlička (Kuneš) -  Lokvenc (Novák), Procházka, Čejchan, Hána (Petráš), Nosek, Kalaš, Slavíček (Hejzlar), Zawada, Vik, Laštovic

Hodnocení:

Diváci si ještě ani nestihli, po úvodním hvizdu rozhodčího, najít to své nejméně větrné místo u umělky a už se měnilo skóre. Brankář domácích tak dlouho laškoval s míčem na malém vápně až mu ho dotírající útočník srazil do branky 0:1 - 1.minuta... Úvodní branka zapůsobila na psychiku náchodských a prvních 15. minut se na hřišti hledali. Zlom mohl nastat vzápětí, kdy se kopala po faulu na Slavíčka penalta. Tu však v duchu úvodních minut Laštovic neproměnil. Další pološance jen korunovaly zmar a smůlu domácích, kterým zkrátka nebylo souzeno branku vstřelit ani po neskutečném závaru v poslední minutě první půle.

Druhý poločas však domácí na soupeře vlétli jako uragán a za pět minut už vedli. Nejprve vyrovnal po přihrávce Vika a individuální akci Laštovic, vzápětí vysunul opět Vikouš Vojtu Noska a ten podél golmana otáčí skóre. Domácí byli od té doby jasně lepší a soupeře díky přesnější kombinaci přehrávali. Třetí gól dává Dan Vik, který prošel středem hřiště a chytře lobuju bezmocného brankáře 3:0. Čtvrtou branku střílí z trestňáku opět Vikouš, který přes zeď trefil míč do šibenice. V poslední minutě centruje od postranní čáry Vojta Nosek, ihned po kopu se omlouvá spoluhráčům za nepovedený centr, ale za vteřinu má ruce nad hlavou, balón se totiž snesl neomylně na zadní tyč 5:1.

Hodnocení trenérů: 

,,První poločas nás vrátil do reality mistrovských utkání a bojů o body a tak věřím, že příště vlétneme do utkání jako do druhého poločasu toho dnešního." O.Nejman, V.Vlček


 

6.3. 2016 PU  FK Náchod - RMSK Cidlina Nový Bydžov   2:0 (1:0)

UMT Běloves, 2x35 min

Sestava:  Kuneš,Nýč, Jedlička - Čejchan, Procházka, Lokvenc, Hána, Kalaš, Nosek, Slavíček, Vik, Laštovic, Zawada, Hejzlar, Tobiška

Branky:  Vik (Laštovic), Zawada

Hodnocení: Na začátku utkání kluci ukázali své možnosti, hráli rychle a přesně kombinovali. Po vstřelení  druhé branky však tempo hry opadlo a do konce utkání tak už toho moc k vidění nebylo. Přejeme brzké uzdravení Tobimu, který leží s otřesem mozku v rychnovské nemocnici.  O.Nejman

21.2. 2016 PU  MFK Chrudim - FK Náchod 0:7 (0:4)

UMT Chrudim, 2x35 min

Sestava:  Kuneš,Nýč, Jedlička - Čejchan, Procházka, Novák, Hána, Petráš, Nosek, Slavíček, Vik, Laštovic, Hejzlar, Tobiška

Branky: Tobiška (Nosek), Nosek (Vik), Laštovic (Vik, Hejzlar), Vik (Petráš), Laštovic (Vik), Vik (Laštovic), Nosek (Slavíček)

Hodnocení:  Jednoznačný výkon plný pěkných akcí a branek. I přes deštivé počasí kluci dobře kombinovali a hrou sebe, trenéry i naše věrné fanoušky bavili.

 


7.1.2016 PU  FK Náchod - MFK Trutnov 1:6 (0:1) 

UMT Běloves, 2x40 min

Branka: Lokvenc (Kalaš)

Sestava:  Nýč - Čejchan, Procházka, Novák, Nosek, Vik, Kalaš, Zawada, Tobiška, Lokvenc, Hána, Laštovic, Hejzlar, Dostál, Doucek - střídali jsme hokejově

Hodnocení:

,,Dnes nám dělal velký problém pohyb útočných hráčů Trutnova a jejich náběhy za obranu, které jsme nedokázali pokrýt. Pomalá práce s míčem a málo pohybu nám neumožnilo přečíslit soupeře a tak jsem si moc šancí v zápase nevypracovali. Kluci, kteří nastoupili i za 01 každopádně zaslouží pochvalu za nadstandartní výkon v prvním utkání." O.Nejman

 

 

Halový turnaj 31. 1. 2016 - pořádaný FC Hradec Králové                  
- hala Třebeš, 4 +1, 16 min.
 
FK Náchod A:   Jedlička - Lokvenc, Hána, Procházka, Slavíček, Zawada, Tobiška
FK Náchod B:   Kuneš/Nýč - Kalaš, Čejchan, Petráš, Hejzlar, Vik
 
Zápasy ve skupině:
FK Náchod A – FCHK „A“ 0:3

FK Náchod A – MFK Skalica „B“ 4:1                          Zawada 2x, Slavíček, Procházka
 
FK Náchod A – Slovan Broumov 2:4                           Zawada 2x
 
FK Náchod A – Viktoria Žižkov „B“ 1:2                       Zawada
3. místo ve skupině
 
 
Zápasy ve skupině:
FK Náchod BFCHK „A“  0:7
 
FK Náchod B – MFK Skalica „A“  4:5                           Vik, Kuneš, Vik, ...
 
FK Náchod B – RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:1            Vik
 
FK Náchod B – Viktoria Žižkov „A“ 6:1                         Petráš
5. místo ve skupině

 

Zápasy o umístění:

FK Náchod BMFK Skalica „B“   4:3                           Vik, Vik, Čejchan, Kalaš

FK Náchod ARMSK Cidlina Nový Bydžov 3:0         Zawada 2x, Slavíček
 
Komentář O.Nejman: 
,,Dnes to nebylo to pravé ořechové... Už od prvního duelu nám ve hře chyběl větší pohyb, ale i rychlost práce s míčem a přesnost a důvtip v kombinaci. Bez toho fotbal v hale hrát nejde. Branky jsme vstřelili po individuálních akcích jednotlivců, kombinace více hráčů dnes prostě chyběla. 
Turnaj nás vrátil zase zpátky na zem a víme na čem pracovat v tréninku."

Konečné pořadí:
 
  1. FC Hradec Králové „A“
  2. FC Hradec Králové „B“
  3. Slovan Broumov
  4. MFK Skalica „A“
  5. Viktoria Žižkov „A“
  6. Viktoria Žižkov „B“
  7. FK Náchod „A“
  8. RMSK Cidlina Nový Bydžov
  9. FK Náchod „B“
  10. MFK Skalica „B“

 

23.1.2016 PU - MFK Trutnov - FK Náchod 0:4 (0:2)

UMT Trutnov, 2x35 min

Branky: Tobiška 2x, Nosek, Jedlička

Sestava: Kuneš, Nýč, Jedlička - Petráš, Čejchan, Procházka, Novák, Nosek, Vik, Slavíček, Kalaš, Zawada, Tobiška, Lokvenc, Hána - střídali jsme hokejově

Hodnocení: První zápas v zimní přípravě dopadl velmi dobře, kluci se snažili na těžkém terénu i pod tlakem soupeře kombinovat a výsledkem toho bylo velké množství pohledných akcí. Pochalu zaslouží všichni tři brankáři, spolehlivost v brance i dobrý výkon v poli. Jen ještě čekám větší množství zakončení a střel od útočníků a záložníků i zpoza vápna, to mi ve hře chybělo. 

Pokračovat v tréninkové píli, sami pak vidíte, že je pravdivé staré přísloví: ,,Těžko na cvičišti - lehko na bojišti". O.Nejman


11.12.2015 přátelské utkání         FK Náchod U15 - FK Náchod U14    8:2    (UMT Běloves, hráno 3x20)

Branky: Vančák 3x, Novák F., Donát, Sklenařík 2x, Vacek  -  Laštovic, Vik

 

Sestava U15: Nýč - Škalda, Kubrt, Brožek, Ťokan - Vacek, Donát, Novák F.,Vančák - Šesler, Sklenařík, Franěk

Sestava U14: Jedlička - Hána, Čejchan, Kalaš, Novák - Nosek, Vik, Slavíček, Zawada, Hejzlar, Laštovic, Tobiška, Lokvenc, Kos, Petráš

 

Hodnocení: Utkání splnilo přesně to co mělo, výsledek je totálně nepodstatný. Oceňuji snahu obou týmů hrát po zemi a kombinovat i v pod tlakem soupeře. V zápase se až asi na 2-3 nemocné hráče objevili všichni kluci, a v tomto trendu musíme pokračovat i přes zimu a celou jarní mistrovskou část. Jedině poctivým tréninkem dosáhneme zlepšení našich výkonů.  O.Nejman 


22.11. 2015 ČLŽ  U14   FK Náchod - FK Jablonec  2:1 (2:1)    

Góly:   Vik (Kalaš), Vik (Slavíček)                                        

Sestava:  Jedlička -  Hána, Procházka, Čejchan, Kos, Kalaš, Slavíček, Vik, Zawada, Nosek, Laštovic

Střídali: Kuneš, Petráš, Novák, Hejzlar, Nýč

 


15.11. 2015 ČLŽ  U14   FK Náchod - Slovan Liberec  3:1 (0:1)    

Góly:   Vik (Slavíček), Laštovic (Kos)Laštovic (Kos)                                      

Sestava:  Kuneš -  Novák, Kalaš, Čejchan, Hána, Hejzlar, Slavíček, Vik, Zawada, Nosek, Laštovic

Střídali: Jedlička, Petráš, Kos, Dostál


8.11. 2015 ČLŽ  U14   FAŠV Varnsdorf - FK Náchod 0:2 (0:1)    

Góly:   Laštovic (Zawada), Nosek (Hejzlar)                                         

Sestava:  Jedlička -  Hána, Kalaš, Čejchan, Novák, Slavíček, Hejzlar, Vik, Zawada, Nosek, Laštovic

Střádali: Petráš, Jedlička,

Připraven: Nýč


31.10. 2015 ČLŽ  U14   FK Kolín - FK Náchod 4:3 (1:2)    

Góly:   Laštovic, Zawada (Slavíček), Laštovic (Vik)                                         

Sestava:  Jedlička -  Hána, Procházka, Čejchan, Petráš,  Slavíček, Kos, Vik, Zawada, Nosek, Laštovic

Střídali: Nýč, Hejzlar, Novák, Kalaš, Kuneš

 


28.10. 2015 ČLŽ  U14   MFK Trutnov - FK Náchod 2:3 (1:1)    

Góly:   Nosek (Vik+Kalaš), Laštovic (Kalaš-roh), Nosek                                          

Sestava:  Kuneš -  Novák, Procházka, Čejchan, Hejzlar,  Kalaš, Kos, Vik, Zawada, Nosek, Laštovic

Střídali: Petráš, Hána, Jedlička


23.10. 2015 ČLŽ  U14   FK Náchod - MFK Chrudim 1:3 (1:2)    

Góly:   Nosek (Kos)                                         

Sestava:  Jedlička -  Novák, Kalaš, Čejchan, Hána,  Hejzlar, Kos, Petráš, Vik, Zawada, Nosek

Připraven: Nýč

 


18.10. 2015 ČLŽ  U14   FK Náchod - Meteor Praha 0:4 (0:1)    

Góly:                                            

Sestava:  Jedlička -  Hejzlar, Kalaš, Čejchan, Hána,  Novák, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Nosek

Střídali: Kuneš, Petráš, Lukáš, Zelenka

 


10.10. 2015 ČLŽ  U14  Admira Praha - FK Náchod 2:3 (1:1)    

Góly:   Laštovic, Laštovic (Nosek), Lukáš (Nosek)                                         

Sestava:  Jedlička -  Hejzlar, Procházka, Čejchan, Novák, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Laštovic, Nosek

Střídali: Kalaš, Lukáš

 


1.10. 2015 ČLŽ  U14  FK Náchod - Dukla Praha  3:3 (2:0) - pen. 2:4     

Góly:  Novák (Kalaš), Zawada (Vik), Laštovic (Zawada+Slavíček)           pen: Laštovic, Kalaš - dal // Novák, Vik - nedal                         

Sestava: Kuneš -  Novák, Čejchan, Procházka, Hejzlar, Kalaš, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Laštovic

Střídali: Jedlička, Petráš, Zelenka

Komentář soupeře: http://www.fkdukla.cz/clanek.asp?id=Vysledky-zakovskych-kategorii-z-vikendu-3-4-10-2015-3255

 


28.9. 2015 ČLŽ  U14  Povltavská FA - FK Náchod 3:5 (2:4)    

Góly:  vlastní (Vik), Vik (Kalaš), Slavíček (Hejzlar), Nosek, Vik (Balcar)                                         

Sestava:  Kuneš -  Hejzlar, Procházka, Kalaš, Novák, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Laštovic, Nosek

Střídali: Jedlička, Petráš, Čejchan, Lukáš, Zelenka, Balcar H

 


23.9. 2015 ČLŽ  U14  FK Náchod - RMSK Nový Bydžov  3:1 (1:1)    

Góly:  Kos (Laštovic),  Laštovic (Vik), Vik (Lukáš)                                         

Sestava: Jedlička -  Hejzlar, Procházka, Kalaš, Novák, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Laštovic, Nosek

Střídali: Petráš, Lukáš, Zelenka

Komentář soupěëře: http://rmsk-2002.webnode.cz/news/fk-nachod-rmsk-nb-3-1-1-1/


20.9. 2015 ČLŽ  U14  FK Náchod - MFK Trutnov 2:1 (1:0)    

Góly:  Laštovic (Kos), Laštovic (Lukáš)                                         

Sestava: Jedlička -  Petráš, Procházka, Kalaš, Hejzlar, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Laštovic, Nosek

Střídali: Hána, Novák, Lukáš, Čejchan

Komentář soupeře: http://www.mfktrutnov.cz/?p=9458


13.9. 2015 ČLŽ  U14  RMSK Nový Bydžov - FK Náchod 4:2 (2:1)    

Góly:  Nosek (Vik), Slavíček (Zawada)                                         

Sestava:  Kuneš -  Hána, Procházka, Čejchan, Novák, Kalaš, Slavíček, Vik, Zawada, Laštovic, Nosek

Střídali: Jedlička, Petráš, Hejzlar, Kos


6.9. 2015 ČLŽ  U14  FK Jablonec - FK Náchod 0:2 (0:1)    

Góly:                                                                                                                                                                                                                               

Sestava:  Jedlička -  Hána, Procházka, Čejchan, Novák, Kalaš, Kos, Slavíček, Vik, Zawada, Nosek

Střídali: Kuneš, Petráš, Hejzlar, Laštovic, Zelenka, Lukáš

 1.9. 2015 ČLŽ  U14   MFK Chrudim - FK Náchod 1:3 (0:2)    

- hřiště tráva Chrudim    

Góly:                                                                                                                                                                                                                                Vik (Kalaš),  Nosek (Slavíček), Kos (Zawada)

Sestava:  Kuneš  -  Hána, Procházka, Čejchan, Novák, Kalaš, Kos, Slavíček, Vik, Laštovic, Nosek

Střídali: Jedlička, Zawada, Petráš, Hejzlar

 29.8. 2015 ČLŽ  U14   FC Slovan Liberec - FK Náchod 8:1 (2:0)    

- hřiště tráva Jeronýmova     

Góly:                                                                                                                                                                                                                                Nosek (Vik) 

Sestava:  Jedlička  -  Petráš, Procházka, Čejchan, Kalaš, Novák, Lukáš, Slavíček, Vik, Kos, Nosek

Střídali: Kuneš, Zelenka

 23.8. 2015 ČLŽ  U14   FK Náchod - FAŠV Varnsdorf  14:1 (5:0)    

- hřiště tráva Běloves     

Góly:                                                                                                                                                                                                                                Vik (Kos),  Laštovic (Zawada), Nosek (Vik), Vik, Slavíček (Hejzlar), Zawada (Slavíček), Kos (Vik), Nosek (Vik), Nosek (pen.), Zelenka (Vik), Slavíček, Vik (Lukáš), Novák (Vik), Čejchan (Slavíček)

Sestava:  Jedlička  -  Hejzlar, Procházka, Kalaš, Novák,  Slavíček, Vik, Kos, Nosek, Zawada, Laštovic

Střídali: Kuneš, Petráš, Hána, Čejchan, Zelenka, Lukáš

Komentář soupeře: http://www.fkvarnsdorf.cz/index.php?page=tym&tym=zaci_12&sub=info&tym=zaci_14&id=159

        

     

   16.8. 2015 ČLŽ  U14   FK Náchod - FK Kolín  10:0 (6:0)    

- hřiště tráva Běloves     

Góly:                                                                                                                                                                                                                       Zawada (Laštovic), Kalaš, Laštovic, Laštovic (Nosek), Vik (Novák), Vik, Vik (Laštovic), Nosek (Vik), Nosek (Vik), Laštovic (Lukáš)

Sestava:  Jedlička  -  Hána, Procházka, Kalaš, Novák,  Slavíček, Vik, Kos, Nosek, Zawada, Laštovic

Střídali: Petráš, Hejzlar, Zelenka, Lukáš

Komentář: První mistrovské utkání ročníku 2002 na velké hřiště jsme zvládli - především, výsledkově. V dalších utkáních je nutné poučit se z chyb, které na tohoto soupeře stačily.

                            

                                  

 
11. 8.  Přátelské utkání FK Náchod - Slask Wroclaw

- hřiště tráva Běloves yes, hráno na celé hřiště 10 +1, 2 x 35 min.SlaSvia HK UMT

Sestava:  Jedlička/Nýč  -  Hána, Petráš, Novák, Zawada, Kalaš, Vik, Kos, Slavíček, Nosek, Laštovic + Zelenka, Balcar,

FK Náchod – Slask Wroclaw           0:8   (x:x)       

 


9. 8.  Přátelské utkání FK Náchod - FK Pardubice

- hřiště tráva Ohrazenice, hráno na celé hřiště 10 +1, 2 x 35 min.SlaSvia HK UMT

Sestava:  Jedlička/Nýč  -  Procházka, Hána, Petráš, Novák, Zawada, Kalaš, Vik, Kos, Slavíček, Nosek, Laštovic + Zelenka, Balcar, Doucek, Dostál

FK Náchod – FK Pardubice           1:9   (0:5)        Vik

 


2. 8.  Přátelské utkání FK Náchod - Slovan Broumov

- hřiště Božanov , hráno na celé hřiště 10 +1, 2 x 35 min.SlaSvia HK UMT

Sestava:  Jedlička  - Čejchan, Procházka, Hejzlar, Petráš, Novák, Kalaš, Vik, Kos, Slavíček, Nosek, Laštovic + Zelenka, Balcar, Lukáš

FK Náchod – Slovan Broumov           8:0   (x:x)        Laštovic, Laštovic (Lukáš), Vik, Laštovic, Vik (Laštovic), Vik, Nosek (Vik), Slavíček (Vik)


25. 7.  Přátelské utkání FK Náchod - MFK Trutnov

- hřiště HSM Trutnov, hráno na celé hřiště 10 +1, 2 x 35 min.SlaSvia HK UMT

Sestava:  Kuneš  - Čejchan, Procházka, Hejzlar, Kalaš, Vik, Slavíček, Nosek, Zelenka, Balcar, Lukáš (+ Netolický, Vančák)

FK Náchod – MFK Trutnov           3:6   (0.3)        Slavíček (Nosek), Slavíček (Hejzlar), Nosek (Netolický)